Czersk — zestawienie najlepszych pożyczek

Zasadniczo osoby chcące zdobyć pieniądze mogą skorzystać z usług dostępnych w instytucjach pożyczkowych. Poniżej prezentujemy ofertę najtańszych firm finansowych. W szczególności warto wziąć pod uwagę pożyczki dostępne w opublikowanym poniżej naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Czersku (województwo pomorskie) i okolicach. Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby poszukujące chwilówki też mają szansę na wsparcie finansowe. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres z minimum formalności. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki z minimalnymi formalnościami. Jej istotną cechą jest uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w niektórych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów oprocentowania oraz prowizji. Najniższa kwota to raptem 100 PLN, aczkolwiek w niektórych wypadkach przekracza ona 10 000 PLN. Spłaty należy dokonać w okresie 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy okres - 45 lub 61 dni. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Minimalny wiek to 18 lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców a także kluczowe ich wskaźniki.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Czersku) lub okolicach;
  • posiada obywatelstwo polskie;
  • posiada udokumentowane dochody;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • jest pełnoletni.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczające jest posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także aktywnego numeru telefonu.

Środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy lub w jednej z placówek lokalnych w Czersku. Ich lokalizacja na planie miasta przedstawiona jest na końcu. Zasadniczo na decyzję czeka się do pół godziny. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się między innymi czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie będzie wynosić prowizja, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty.

Usługi pożyczkowe świadczone bez zaglądania do BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych przez opóźnienie w spłacie kredytu? W przypadku, gdy w trakcie pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie posiadasz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego banki wydają decyzję negatywną, wtedy zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz tego typu. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem bazuje na odstąpieniu od weryfikowania baz osób z długami. Kluczową jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez sprawdzania biku możemy pożyczyć na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze powinni także zainteresować się propozycjami „Bociana”. W wyżej wymienionych wariantach każda sytuacja oceniana jest w sposób indywidualny. W przypadku posiadania zadłużenia najczęściej banki odmawiają przyznania środków pieniężnych. Dlatego też warto przejrzeć pożyczki dla osób zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo informacje na temat sprawdzania rejestrów osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Czerska i okolic

Dowiezienie środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to dosyć wygodny dla pożyczkobiorców rodzaj pozyskiwania środków finansowych. W szczególności może to być wygodne w przypadku ludzi starszych. Formularz można wypełnić przez internet. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z gotówką. Po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz miał możliwość podpytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (na przykład o jakieś zapisy w regulaminie czy umowie). Z drugiej strony z powodu potrzeby zatrudnienia i wynagradzania takiego pracownika nieco większe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu

Bliższa analiza rynku wskazuje, iż ograniczenie wymagań ze strony pożyczkodawcy jest poszukiwane przez wiele osób. Ilość wymaganych formalności jest ograniczona. Nie ma potrzeby dostarczać jakichkolwiek zaświadczeń dotyczących dochodów, bez względu na to, czy chodzi o dochody z pracy na etat, emeryturę czy rentę. W celu zaciągnięcia finansowania wystarczający jest dokument tożsamości, konto osobiste jak również telefon komórkowy. W większości przypadków o wsparcie finansowe na bazie dokumentu tożsamości należy starać się następująco - powinieneś podać kwotę potrzebnych środków oraz pożądany okres spłaty. W następnym kroku należy wysłać wniosek i czekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Gdy decyzja będzie pozytywna, potrzebna kwota będzie przekazana na konto bankowe. Trzeba jednak mieć na uwadze, że pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależna jest od sytuacji finansowej.

Adresy biur pożyczkowych

Na terenie miejscowości Czersk i w okolicach znajduje się kilka placówek. Poniższa mapa przedstawia ich umiejscowienie. Zaznacz wybrany znacznik, żeby zobaczyć adres placówki. W przypadku nakładających się punktów można powiększyć mapę. Wchodząc na placówkę, w pewnych przypadkach można zobaczyć recenzje napisane przez internautów.

biura pożyczkowe w Czersku i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze finansowania dobrze będzie poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Musisz ocenić kilka newralgicznych rzeczy, które dotyczą kosztów jej spłaty.

W pierwszej kolejności porównuj jak najwięcej prezentowanych usług, ze względu na to że dzięki takiemu podejściu uzyskasz orientację w warunkach finansowania w skali całego rynku.

W dalszej kolejności poznaj jaki jest poziom oprocentowania. Oprocentowanie RRSO to łatwa metoda, żeby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania. Staraj się dokonac wyboru propozycji, która ma możliwie najniższe oprocentowanie. Szczególnie przeanalizuj przestrzeganie zapisów prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wartości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najkorzystniej jest skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Sprawdź więc, czy firma, w której planujesz starać się o pieniądze, widnieje w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Czersk, jak i ogólnopolskich. Uważa się, że instytucje należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak przykładowo Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą Wonga i AASA pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych norm jak również dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie oszacuj koszty przedłużenia spłaty. Z reguły przedłużenie istotnie powiększa całkowity koszt zadłużenia się.

Ponadto potrzebne jest, żebyś czytał fora dyskusyjne zajmujące się parabankami i sprawdził opinie o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Duża ilość negatywnych ocen powinna obudzić Twoją uwagę.

Kolejna kwestia: postępuj tak, aby nie zadłużać się ponad możliwości. Policz ile zarabiasz oraz ile wydajesz i sprawdź, czy jesteś zdolny bezproblemowo oddać pożyczone środki. Nie zapominaj o tym, że opóźnienie w spłacie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zdecydujesz się na taką formę finansowania, dobrze, żebyś zweryfikował swoje szanse na zaciągnięcie pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych zweryfikujesz pobierając raport w witrynie Biura Informacji Kredytowej. Raz na sześc miesięcy będziesz w stanie taki dokument wygenerować za darmo.

I w końcu sprawa najważniejsza: z uwagą przeanalizuj zapisy umowy zanim ją podpiszesz.

Ufamy, iż opublikowane tutaj porady pomogą zdecydować się na instytucję dostosowaną do wymagań.