Zestawienie pożyczek w Dęblinie

W wielu wypadkach osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z usług dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. Poniżej przedstawiamy ofertę najtańszych firm pożyczkowych. W szczególności można wziąć pod uwagę kilkanaście pożyczek w znajdującym się poniżej naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Dęblinie (województwo lubelskie, powiat rycki) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Dane zaktualizowano w dniu: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby poszukujące chwilówki też nie są pozostawieni samym sobie. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na kilkanaście dni lub miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy formalnościach ograniczonych do minimum. Do jej istotnych cech zalicza się uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w paru przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich za darmo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając różnych opłat: związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Najniższa kwota to zazwyczaj 100 PLN, aczkolwiek w niektórych wypadkach przekracza ona 10 000 PLN. Spłaty należy dokonać w okresie 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na długi okres - 61 lub 45 dni. Może z nich skorzystać każda osoba dorosła. Najniższy próg wiekowy to osiemnaście lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Dęblinie) lub okolicach;
  • jest polskim obywatelem;
  • uzyskuje dochody;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada telefon;
  • jest pełnoletni.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczy posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także aktywnego numeru telefonu.

Środki przekazywane są bezpośrednio na konto bankowe lub w jednej z placówek lokalnych w Dęblinie. Mapa ich rozmieszczenia zamieszczona została niżej. Zasadniczo na decyzję czeka się kwadrans. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się dla przykładu czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji będzie wynosić prowizja, czy jest możliwość przedłużenia spłaty.

Usługi pożyczkowe bez weryfikacji BIKu

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy z powodu opóźnienia w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeżeli w trakcie pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie posiadasz zdolności finansowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, to prawdopodobnie planujesz starania o usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz zadłużonych. Pomoc zadłużonym polega na rezygnacji z przeglądania baz danych osób zadłużonych. Wyróżnikiem takiego podejścia jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez sprawdzania biku możemy pożyczyć na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie mogą dodatkowo przyjrzeć się propozycjom Bociana. We wspomnianych wyżej przypadkach ocena zdolności finansowej przeprowadzana jest w indywidualnym trybie. W sytuacji posiadania długów często instytucje bankowe wydają decyzje odmowne. Dlatego też można sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia z kolei szczegółowe informacje dotyczące sprawdzania baz osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Dęblina i okolic

Dowiezienie pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców sposób finansowania. Niewątpliwie może to być przydatne w przypadku ludzi starszych. Prośbę o dostarczenie pieniędzy da się wysłać za pośrednictwem internetu. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pieniędzmi. Tuż po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz miał możliwość podpytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (na przykład o niejasne określenia w umowie czy regulaminie). Jednakże ze względu na potrzebę wynagradzania takiego pracownika trochę większe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu osobistego

Drobiazgowa analiza rynku pozabankowego dowodzi, iż przyspieszenie wydania decyzji jest często poszukiwane. Liczba wymagań jest minimalna. Nie ma konieczności przedstawiać żadnych dokumentów o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o dochody z pracy na etat, świadczenia emerytalne albo dochody z renty. Do zaciągnięcia finansowania wystarczający jest dokument tożsamości, rachunek w banku i telefon komórkowy. Przeważnie o wsparcie finansowe na bazie dokumentu tożsamości trzeba starać się w taki oto sposób – powinieneś określić wartość niezbędnych środków i okres trwania umowy. Potem należy wysłać wniosek oraz poczekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W przypadku pozytywnej decyzji, żądana kwota zostanie przelana na konto bankowe. Warto jednak mieć świadomość, iż pozytywna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależeć będzie od zdolności kredytowej.

Umiejscowienie instytucji pożyczkowych

Na terenie miejscowości Dęblin i w okolicach znajduje się kilka placówek. Zaprezentowany plan miasta przedstawia ich położenie. Zaznacz wybrane miejsce, aby odczytać adres. W razie konieczności można powiększyć mapę. Wyświetlając placówkę, w niektórych przypadkach można przejrzeć recenzje wystawione przez konsumentów.

biura pożyczkowe w Dęblinie i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnej pożyczki dobrze będzie najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Powinieneś zwrócić uwagę na parę ważnych rzeczy, jakie dotyczą kosztów spłaty.

W pierwszej kolejności poznaj możliwie dużo proponowanych rozwiązań, ponieważ dzięki temu najpełniej uzyskasz orientację w warunkach finansowania na całym rynku.

Po drugie koniecznie porównaj jaka jest wysokość oprocentowania. Oprocentowanie RRSO to przydatny sposób, żeby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania finansowego. Staraj się wybrać propozycję, która posiada jak najniższy poziom oprocentowania. Co szczególnie ważne, sprawdź zgodność z zapisami ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% kwoty pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najbezpieczniej będzie skorzystać z usług wiarygodnych firm. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w której zamierzasz zwrócić się o wsparcie, znajduje się w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Dęblin, jak i ogólnopolskich. W powszechnej opinii instytucje będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, przykładowo Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą AASA i Wonga pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy deklarują przestrzeganie etycznych norm a także dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie porównaj koszty przedłużenia długu. Z reguły opłata za tzw. rolowanie bardzo powiększa finalny koszt zadłużenia się.

Także pożądane jest, żebyś przeglądał fachowe fora traktujące o usługach pozabankowych i przeanalizował opinie o instytucji, która Cię interesuje. Przeważająca ilość niekorzystnych ocen musi wzbudzić Twoją uwagę.

Następna kwestia: dopilnuj, aby nie spowodować zadłużenia ponad możliwości. Przeanalizuj ile zarabiasz oraz ile wydajesz i zdecyduj, czy jesteś zdolny bez problemu spłacić pożyczone środki. Miej świadomość, iż nieoddanie pieniędzy może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zdecydujesz się na taki wariant pomocy finansowej, dobrze, żebyś sprawdził swoje szanse na zaciągnięcie środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Twoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów zweryfikujesz generując raport na stronie Biura Informacji Kredytowej. Raz na pół roku będziesz w stanie go wygenerować zupełnie za darmo.

I rzecz najważniejsza: z uwagą przeanalizuj zapisy umowy zanim ją podpiszesz.

Mamy nadzieję, iż opublikowane tutaj sugestie pomogą zdecydować się na instytucję dostosowaną do wymagań.