Pożyczki Głogów

Poniżej znajdziesz usługi pożyczkowe dostępne w firmach pozabankowych. W szczególności warto przeanalizować pożyczki przedstawione w znajdującym się tu zestawieniu. Spełniający warunki klienci mogą je otrzymać zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Głogowie (województwo dolnośląskie, powiat głogowski). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej modyfikacji: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby poszukujące produktów na krótki termin również mogą liczyć na pomoc. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimalnych formalnościach. Jej istotną cechą jest uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w kilku przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich za darmo. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów prowizji oraz oprocentowania. Najniższa wysokość to raptem 100 PLN, podczas gdy przekracza ona dziesięć tysięcy złotych. Okres spłaty waha się od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na dłuższy okres, rzędu do 61 dni. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Minimalny próg wiekowy to 18 lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców wraz z ich szczegółową charakterystyką.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Kto może otrzymać pożyczkę? Wymagania dla osób mieszkających w Głogowie

Pożyczkobiorcy pragnący ją otrzymać powinny spełniać następujące warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • mieć udokumentowane dochody;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać telefon;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę? Bez wychodzenia z domu lub w placówce w Głogowie

Do pożyczenia środków pieniężnych, w większości przypadków wystarczy jedynie posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek. Typowo na decyzję czeka się do pół godziny. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się dla przykładu czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wynosi prowizja, jaki jest koszt przedłużenia spłaty.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek lokalnych w Głogowie. Mapa ich rozmieszczenia przedstawiona jest w dalszej części.

Jak zdobyć pieniądze bez zaglądania do BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych z powodu opóźnienia w spłacie kredytu? W przypadku, gdy w trakcie 5 poprzednich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, ewentualnie brak Ci zdolności finansowej i w rezultacie instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to prawdopodobnie planujesz starania o usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz tego typu. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem polega na rezygnacji z weryfikowania rejestrów osób zadłużonych. Zasadniczą jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez sprawdzania BIK pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze powinni także zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wspomnianych wyżej przypadkach każda sytuacja oceniana jest w indywidualnym trybie. W sytuacji posiadania długów często banki wydają decyzje odmowne. W związku z tym warto przejrzeć pożyczki dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo dane dotyczące weryfikacji rejestrów dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE

Jak uzyskać pieniądze z dostawą do domu?

Dowóz pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców sposób finansowania. W szczególności jest to użyteczne w przypadku małych miejscowości. Prośbę o przyjazd przedstawiciela można wypełnić drogą internetową. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pieniędzmi. Tuż po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć możliwość wypytania o warunki przed podpisaniem umowy (np. o niejasne zapisy w umowie). Z powodu potrzeby zatrudnienia i wynagradzania takiego pracownika nieco wyższy jest koszt. nieco większe są koszty. O dostawę pieniędzy do domu klienta możesz poprosić w Mikroratce, Providencie i u Bociana.

Co zrobić, aby zdobyć pomoc finansową na dowód?

Uproszczenie formalności jest często poszukiwane. Zakres formalności jest ograniczona. Nie ma potrzeby przedstawiać odpowiednich dokumentów o dochodach, niezależnie od tego, czy bierzemy pod uwagę dochody z umowy o pracę, świadczenia emerytalne lub dochody z renty. Skorzystanie z takiej usługi jest łatwe: oprócz dokumentu tożsamości należy posiadać aktywny numer telefonu i rachunek bankowy. Zasadniczo o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości należy starać się w następujący sposób - powinieneś określić kwotę pożyczanych środków oraz czas spłaty pieniędzy. W następnym kroku należy wypełnić wniosek i oczekiwać na decyzję w formie maila lub SMSa. W przypadku pozytywnej decyzji, wnioskowana kwota zostanie przelana na konto bankowe. Należy jednakże mieć świadomość, iż pomyślna decyzja zależeć będzie od zdolności finansowej.

Adresy firm pożyczkowych w Głogowie

Mapa, którą zamieściliśmy przedstawia położenie placówek. Kliknij na wybraną kropkę, żeby poznać adres placówki. Jeżeli punkty zachodzą na siebie, można powiększyć mapę. Wyświetlając placówkę, w wybranych przypadkach można zobaczyć opinie napisane przez internautów.
Firmy pożyczkowe w Głogowie.

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z usług finansowych powinieneś poprzedzić drobiazgową analizą. Warto sprawdzić parę arcyważnych kwestii, dotyczących kosztów takich produktów.

Bezwzględnie analizuj możliwie dużo proponowanych rozwiązań, ze względu na to że dzięki takiemu podejściu najpełniej uzyskasz rozeznanie w sytuacji panującej w kraju.

W drugim kroku koniecznie porównaj jaki jest poziom stóp procentowych. Stopa RRSO jest skuteczną metodą, aby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania finansowego. Postaraj się wybrać propozycję, która posiada możliwie najniższy poziom opłat. W szczególności przeanalizuj zgodność z zapisami ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wysokości pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najbezpieczniej jest skorzystać z usług sprawdzonych firm. Upewnij się więc, że, w jakiej planujesz zwrócić się o wsparcie, znajduje się w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że firmy należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, przykładowo Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy Wonga i AASA udzielą Ci pomocy finansowej w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy muszą przestrzegać etycznych zasad i dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności sprawdź koszt przedłużenia spłaty. Często prolongatę spłaty bardzo powiększa sumaryczny poziom kosztów.

Ponadto dobrym rozwiązaniem jest, abyś studiował dostępne fora poświęcone usługom pozabankowym i przeanalizował uwagi o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Duża ilość złych ocen winna zwiększyć szczególną uwagę.

Kolejna kwestia: dopilnuj, aby nie zadłużać się ponad możliwości. Oceń należycie Twoje aktualne dochody i wydatki i sprawdź, czy jesteś w stanie bezproblemowo zwrócić pożyczoną gotówkę. Nie zapominaj o tym, że niespłacenie pieniędzy może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim poprosisz o taką formę finansowania, dobrze, żebyś sprawdził swoje szanse na skorzystanie z środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Własną sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów zweryfikujesz pobierając raport ze strony BIKu. Raz na pół roku będziesz mógł go wygenerować bez ponoszenia kosztów.

I w końcu sprawa najważniejsza: z uwagą czytaj zapisy umowy zanim ją podpiszesz.

Ufamy, iż nasze wytyczne pomogą wytypować instytucję spełniającą wymagania.