Pożyczki w Gogolinie

W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę pożyczek udzielanych w Gogolinie (województwo opolskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują produktów na krótki termin również mogą liczyć na pomoc. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie z minimalnymi formalnościami. Do jej istotnych cech zalicza się minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Warto dodać, że w paru przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich za darmo. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Minimalna kwota to raptem 100 zł, podczas gdy bywa ona wyższa niż 10 000 złotych. Na zwrot środków jest od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na ponad miesiąc, rzędu do 61 dni. Skorzystać z nich może każdy pełnoletni. Najniższy wiek wynosi 18 lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Kto może wziąć pożyczkę w Gogolinie?

Pożyczkobiorcy chcący skorzystać z określonej usługi powinny spełniać poniższe wymagania:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • posiadać obywatelstwo polskie;
  • dysponować dochodami udokumentowanymi;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę w Gogolinie?

Aby móc skorzystać z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczy jedynie posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy. Typowo na decyzję czeka się około kwadransa. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się m.in. czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wynosi prowizja, czy można dokonać przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek stacjonarnych w Gogolinie. Ich lokalizacja na planie miasta zaprezentowana jest niżej.

Jak dostać pieniądze bez sprawdzania BIK?

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy przez poślizg w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeśli w trakcie pięciu ostatnich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, albo brak Ci zdolności finansowej, w konsekwencji czego banki nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to prawdopodobnie rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz tego rodzaju. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na rezygnacji z monitorowania baz osób z długami. Wyróżnikiem takiego podejścia jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez BIK można pożyczyć pieniądze na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie mogą również zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wskazanych powyżej propozycjach ocena zdolności finansowej przeprowadzana jest w sposób indywidualny. W przypadku posiadania zadłużenia często instytucje bankowe wydają decyzje odmowne. W związku z tym dobrze jest przejrzeć ofertę dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się z kolei dane na temat konsultowania rejestrów osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE

Jak uzyskać gotówkę w domu?

Dowiezienie pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców sposób pożyczania. Zasadniczo może to być przydatne w przypadku osób starszych. Formularz wniosku da się wypełnić drogą internetową. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć sposobność podpytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (między innymi o konkretne określenia w umowie czy regulaminie). Ze względu na konieczność zatrudnienia i wynagradzania takiego pracownika nieco wyższy jest koszt. Gotówkę w domu klienta można uzyskać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak dostać pieniądze na dowód?

Przyspieszenie wydania decyzji jest poszukiwane przez wiele osób. Zakres wymagań jest ograniczona. Nie ma potrzeby przedstawiać jakichkolwiek dokumentów dochodowych, niezależnie od tego, czy bierzemy pod uwagę dochody z umowy o pracę, świadczenia emerytalne czy też rentę. Celem zaciągnięcia finansowania wystarczający jest dokument tożsamości, konto w banku jak również telefon komórkowy. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się następująco - wystarczy określić kwotę wnioskowanych środków i okres spłaty. Następnie trzeba wysłać wypełniony wniosek i poczekać na decyzję w formie maila lub SMSa. Jeśli decyzja będzie pozytywna, wnioskowana kwota zostanie przelana na konto. Warto jednakże mieć na uwadze, iż pozytywna decyzja kredytowa zależy od zdolności kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Gogolinie

Mapa, którą zamieściliśmy zawiera położenie placówek. Kliknij na odpowiedni znacznik, żeby odczytać dane adresowe placówek. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, można przybliżyć mapę. Wyświetlając placówkę, w wybranych przypadkach da się przeczytać oceny wystawione przez konsumentów.
Placówki pożyczkowe w Gogolinie.

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z usług finansowych dobrze będzie najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Winieneś sprawdzić kilka nadrzędnych spraw, które dotyczą kosztów jej spłaty.

Na początek porównaj jak najwięcej proponowanych usług, ponieważ dzięki takiemu podejściu najlepiej rozeznasz się w sytuacji panującej w kraju.

Dalej: bezwzględnie oceń poziom R.R.S.O.. Oprocentowanie RRSO jest łatwą drogą, aby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania finansowego. Staraj się dokonac wyboru propozycji, która ma możliwie jak najniższy poziom opłat. Szczególnie oceń zgodność z zapisami ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wartości pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najbezpieczniej jest skorzystać z usług sprawdzonych firm. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej chciałbyś zwrócić się o wsparcie, widnieje w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że placówki będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak na przykład Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy Wonga i AASA udzielą Ci pomocy finansowej w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych norm oraz dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku zweryfikuj koszt prolongowania spłaty. Niejednokrotnie prolongatę spłaty wydatnie powiększa całościowy poziom kosztów.

Również konieczne jest, byś sprawdzał serwisy internetowe dedykowane rynkowi pozabankowemu i prześledził uwagi o instytucji, która Cię interesuje. Przeważająca ilość nieprzychylnych opinii powinna podnieść Twoją szczególną czujność.

Po piąte rób tak, żeby nie powiększyć zadłużenia ponad możliwości. Poddaj analizie swój domowy budżet i zdecyduj, czy będziesz zdolny bezproblemowo oddać pożyczone pieniądze. Nie zapominaj o tym, iż opóźnienie w spłacie może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zawnioskujesz o taki rodzaj finansowania, warto, abyś sprawdził swoje szanse na skorzystanie z kredytu oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych zweryfikujesz generując raport na stronie BIKu. Jeden raz na sześc miesięcy będziesz mógł taki dokument wygenerować za darmo.

I sprawa najistotniejsza: uważnie przeanalizuj zapisy umowy przed jej podpisaniem.

Żywimy nadzieję, iż powyższe porady pozwolą wybrać instytucję spełniającą potrzeby.