Zestawienie pożyczek w Gorlicach

Generalnie osoby chcące zdobyć pieniądze mogą skorzystać z usług dostępnych w instytucjach pożyczkowych. W poniższej tabeli prezentujemy ofertę najtańszych biur finansowych. Szczególnie warto wziąć pod uwagę pożyczki dostępne w opublikowanym tutaj naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Gorlicach (województwo małopolskie, powiat gorlicki) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Dane zaktualizowano w dniu: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby poszukujące chwilówki też mają szansę na wsparcie finansowe. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na kilkanaście dni lub miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy formalnościach ograniczonych do minimum. Do jej cech zalicza się minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto dodać, że w niektórych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Minimalna kwota to zazwyczaj sto złotych, chociaż czasami przewyższa ona 10 000 złotych. Na zwrot środków jest od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na dłuższy czas - 61 lub 45 dni. Może z nich skorzystać każda osoba pełnoletnia. Minimalny wiek wynosi osiemnaście lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Gorlicach) lub okolicach;
  • posiada obywatelstwo polskie;
  • dysponuje dochodami udokumentowanymi;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada telefon;
  • jest pełnoletni.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczające jest posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto aktywnego numeru telefonu.

Pomoc finansowa realizowana jest przelewem na konto bankowe lub w jednej z placówek lokalnych w Gorlicach. Mapa ich rozmieszczenia przedstawiona jest niżej. Przeważnie na decyzję czeka się kwadrans. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się dla przykładu czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wynosi prowizja, ile kosztuje przedłużenie spłaty zobowiązania pieniężnego.

Usługi pożyczkowe świadczone bez konsultowania BIKu

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy z powodu opóźnienia w spłacie zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w ciągu 5 poprzednich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, albo nie posiadasz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego banki wydają decyzję negatywną, to prawdopodobnie rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz tego rodzaju. Pomoc zadłużonym opiera się na odstąpieniu od monitorowania rejestrów osób zadłużonych. Zasadniczą jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem sprawdzania BIK pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie mogą również zainteresować się propozycjami „Bociana”. W wyżej wymienionych wariantach ocena zdolności kredytowej dokonywana jest indywidualnie. W przypadku posiadania zadłużenia często banki odmawiają przyznania środków pieniężnych. W związku z tym można przejrzeć pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia z kolei dane dotyczące weryfikacji baz dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Gorlic i okolic

Dostarczanie środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców sposób finansowania. Bez wątpienia może to być przydatne na obszarach wiejskich. Formularz da się wysłać za pośrednictwem internetu. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z gotówką. Tuż po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć możliwość zapytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (np. o niejasne określenia w regulaminie czy umowie). Jednak z racji konieczności zatrudnienia i wynagradzania takiego pracownika nieco wyższy jest koszt. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu osobistego

Bliższa analiza rynku dowodzi, że ograniczenie wymagań ze strony pożyczkodawcy jest często poszukiwane. Liczba formalności jest minimalna. Nie ma potrzeby przedstawiać jakichkolwiek dokumentów o dochodach, niezależnie od tego, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, posiadaną emeryturę czy świadczenie rentowe. Celem zaciągnięcia finansowania wystarczający jest dokument potwierdzający tożsamość, rachunek bankowy jak również numer telefonu komórkowego. Zasadniczo o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości trzeba ubiegać się w taki oto sposób – trzeba wybrać kwotę potrzebnych środków oraz okres spłaty długu. Potem trzeba wysłać wypełniony wniosek i oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Gdy decyzja będzie pozytywna, potrzebna kwota będzie przelana na konto. Warto jednakże pamiętać, iż pozytywna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależy od sytuacji finansowej.

Plan rozmieszczenia instytucji pożyczkowych

Na terenie miejscowości Gorlice i w okolicach znajduje się kilka placówek. Zaprezentowany plan miasta zawiera miejsca ich położenia. Kliknij na odpowiedni punkt, aby poznać dane adresowe placówek. W razie konieczności powiększ mapę. Wyświetlając placówkę, w niektórych przypadkach da się przejrzeć oceny napisane przez kredytobiorców.

biura pożyczkowe w Gorlicach i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego finansowania warto najpierw poprzedzić drobiazgową analizą. Winieneś zwrócić uwagę na parę elementarnych spraw, odnoszących się do kosztów tego typu zobowiązania.

W pierwszym rzędzie porównuj możliwie dużo prezentowanych rozwiązań, ponieważ za sprawą tego rozeznasz się w sytuacji panującej w kraju.

To nie wszystko poznaj jaki jest poziom oprocentowania. R.R.S.O. jest skuteczną metodą, żeby błyskawicznie porównać koszta zobowiązania. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która ma możliwie najniższy poziom opłat. Co szczególnie ważne, oceń przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wartości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najbezpieczniej będzie skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Sprawdź więc, czy firma, w której zamierzasz starać się o pieniądze, wykazana jest w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Gorlice, jak i ogólnopolskich. Uważa się, że instytucje będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, przykładowo Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy AASA i Wonga pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych zasad i dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie poznaj opłatę za rolowanie spłaty. Często prolongatę spłaty mocno podraża całościowy koszt zadłużenia się.

Również konieczne jest, abyś sprawdzał portale poświęcone usługom pozabankowym i prześledził uwagi o instytucji, której usługi rozważasz. Duża liczba krytycznych ocen winna podwyższyć szczególną czujność.

Kolejna sprawa: zrób tak, aby nie zadłużyć się ponad możliwości. Policz swój domowy budżet i zdecyduj, czy jesteś w stanie bezproblemowo oddać pożyczone środki. Nie zapominaj o tym, iż brak spłaty pieniędzy w terminie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim poprosisz o taki wariant pomocy finansowej, warto, żebyś zweryfikował swoje szanse na wzięcie gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Swoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów sprawdzisz generując raport na stronie BIKu. Jeden raz na pół roku możesz taki raport pobrać bez ponoszenia kosztów.

I sprawa najistotniejsza: z uwagą czytaj zapisy umowy zanim ją podpiszesz.

Mamy nadzieję, że powyżej zaprezentowane sugestie pozwolą wybrać instytucję dostosowaną do wymagań.