Pożyczki Gostynin

Poniżej znajdziesz usługi pożyczkowe dostępne w firmach pozabankowych. W szczególności warto przeanalizować pożyczki przedstawione w znajdującym się tu zestawieniu. Spełniający warunki klienci mogą je otrzymać zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Gostyninie (województwo mazowieckie, powiat gostyniński). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej zmiany: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby poszukujące produktów krótkookresowych również mają szansę na wsparcie finansowe. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na okres do miesiąca. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy formalnościach ograniczonych do minimum. Jej cechą jest ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w wybranych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich za darmo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Minimalna wysokość wynosi sto złotych, choć w pewnych przypadkach przewyższa ona dziesięć tysięcy złotych. Spłaty należy dokonać w okresie od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na dłuższy czas, rzędu 61 lub 45 dni. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Najniższy wiek to 18 lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców wraz ze szczegółowymi parametrami.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Kto może otrzymać pożyczkę? Wymagania dla osób mieszkających w Gostyninie

Osoby planujące ją otrzymać powinny spełniać poniższe wymagania:

  • mieszkać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • posiadać udokumentowane dochody;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać telefon;
  • być pełnoletnie.

Jak wziąć pożyczkę? Bez wychodzenia z domu lub w placówce w Gostyninie

Celem skorzystania z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczające jest tylko posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy. Typowo na decyzję czeka się około kwadransa. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz choćby czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji będzie wynosić prowizja, czy można dokonać przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek stacjonarnych w Gostyninie. Ich lokalizacja na planie miasta zaprezentowana jest niżej.

Czy jest szansa dostać gotówkę bez konsultowania BIK?

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy przez opóźnienie w spłacie kredytu? W przypadku, gdy w ciągu 5 poprzednich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, albo nie posiadasz zdolności finansowej, w konsekwencji czego banki nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, wtedy zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz tego rodzaju. Pomoc zadłużonym opiera się na rezygnacji z konsultowania baz zalegających z płatnościami. Zasadniczą jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem sprawdzania biku możemy pożyczyć na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze mogą dodatkowo zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wspomnianych wyżej przypadkach badanie zdolności finansowej realizowane jest indywidualnie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych najczęściej banki odmawiają przyznania środków pieniężnych. W związku z tym warto przejrzeć pożyczki dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo informacje na temat sprawdzania baz osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE

W jaki sposób uzyskać środki finansowe w domu klienta?

Dostarczanie środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców tryb pozyskiwania środków finansowych. Nie ulega wątpliwości, że jest to wygodne w przypadku wsi. Formularz można przesłać za pośrednictwem internetu. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pożądaną kwotą. Tuż po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć sposobność podpytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (na przykład o ewentualne niezrozumiałe określenia w regulaminie). Ze względu na konieczność wynagradzania pracownika trochę wyższy jest koszt. trochę większe są koszty. O gotówkę w domu klienta można się starać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak można otrzymać pomoc finansową na sam dowód?

Przyspieszenie wydania decyzji jest często poszukiwane. Liczba formalności jest ograniczona. Nie ma konieczności przedstawiać jakichkolwiek dokumentów o dochodach, bez względu na to, czy rozumiemy przez to dochody z pracy na etat, posiadaną emeryturę czy świadczenie rentowe. Celem zaciągnięcia finansowania wystarczający jest dokument potwierdzający tożsamość, rachunek w banku jak również numer telefonu komórkowego. W większości przypadków o wsparcie finansowe na bazie dokumentu tożsamości można starać się w taki oto sposób – należy wybrać kwotę pożyczanych środków jak również okres trwania umowy. Potem należy wysłać wypełniony wniosek i czekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Jeśli decyzja będzie pozytywna, pożyczana kwota będzie przekazana na konto. Należy jednakże pamiętać, że pozytywna decyzja kredytowa często zależy od zdolności kredytowej.

Adresy firm pożyczkowych w Gostyninie

Mapa, którą zamieściliśmy wskazuje umiejscowienie placówek. Kliknij na wybrany punkt, aby wyświetlić dane adresowe placówek. Jeżeli punkty zachodzą na siebie, można przybliżyć widok. Wyświetlając placówkę, w pewnych przypadkach można zobaczyć oceny napisane przez internautów.
Firmy pożyczkowe w Gostyninie.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy należy najpierw poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Winieneś zwrócić uwagę na parę ważnych kwestii, jakie dotyczą kosztów jej spłaty.

Na początek porównuj jak najwięcej proponowanych rozwiązań, jako że za sprawą tego uzyskasz orientację w sytuacji panującej w kraju.

Po drugie bezwzględnie poznaj wysokość oprocentowania rzeczywistego. Stopa RRSO jest łatwą drogą, aby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania. Staraj się wybrać propozycję, która ma możliwie jak najniższe oprocentowanie. Co istotne, oceń zgodność z zapisami ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wartości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najkorzystniej jest skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w której zamierzasz starać się o pieniądze, zamieszczona jest w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że podmioty należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy Wonga i AASA udzielają pomocy finansowej w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych norm oraz dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie zweryfikuj koszty prolongaty spłaty. Często prolongatę spłaty bardzo podwyższa całkowity koszt.

Także potrzebne jest, żebyś śledził strony internetowe dedykowane rynkowi pozabankowemu i sprawdził opinie o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Dominująca ilość negatywnych opinii musi podwyższyć Twoją szczególną uwagę.

Po piąte pamiętaj, żeby nie zadłużać się powyżej swoich możliwości spłaty. Poddaj analizie Twoje aktualne dochody i wydatki i zdecyduj, czy jesteś w stanie bezproblemowo oddać pożyczone pieniądze. Miej świadomość, że opóźnienie w spłacie może spowodować dodatkowe koszty. Zanim poprosisz o taki rodzaj finansowania, warto, żebyś ocenił swoje szanse na wzięcie pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Twoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów poznasz pobierając raport w witrynie BIKu. Raz na pół roku możesz taki raport wygenerować bez kosztów.

I sprawa najistotniejsza: uważnie przeczytaj treść umowy przed jej podpisaniem.

Żywimy nadzieję, iż powyżej zaprezentowane wytyczne pozwolą zdecydować się na instytucję spełniającą potrzeby.