Zestawienie najlepszych pożyczek w Gostyninie

Generalnie osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z pożyczek dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę najtańszych biur pozabankowych. Szczególnie można wziąć pod uwagę kilkanaście tego typu usług zaprezentowanych w opublikowanym tu naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Gostyninie (województwo mazowieckie, powiat gostyniński) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Dane zaktualizowano w dniu: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby szukające chwilówki też mogą liczyć na pomoc. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na kilkanaście dni lub miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie z minimalnymi formalnościami. Do jej cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w paru przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich bezpłatnie. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów oprocentowania oraz prowizji. Minimalna wysokość to zazwyczaj sto złotych, aczkolwiek w niektórych wypadkach bywa ona wyższa niż dziesięć tysięcy PLN. Na spłatę będziesz miał 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na dłuższy okres - 61 lub 45 dni. Może z nich skorzystać każda osoba dorosła. Minimalny próg wiekowy to 18 lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców wraz ze szczegółowymi parametrami.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Gostyninie) lub okolicach;
  • jest polskim obywatelem;
  • dysponuje dochodami udokumentowanymi;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada telefon;
  • jest dorosły.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczające jest posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także aktywnego numeru telefonu.

Pomoc finansowa realizowana jest przelewem na konto bankowe lub w jednej z placówek lokalnych w Gostyninie. Mapa ich rozmieszczenia zaprezentowana jest na samym dole. Zasadniczo na decyzję czeka się około kwadransa. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się choćby czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie będzie wynosić prowizja, czy można dokonać przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Usługi pożyczkowe świadczone bez weryfikacji BIKu

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy przez opóźnienie w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w czasie 5 poprzednich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, albo nie masz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe wydają decyzję odmowną, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów zadłużonych. Pomoc zadłużonym polega na rezygnacji z sprawdzania baz danych osób z długami. Jej główną cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez weryfikacji w biku pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie mogą dodatkowo zainteresować się propozycjami „Bociana”. We wspomnianych wyżej przypadkach badanie zdolności kredytowej przeprowadzane jest w indywidualnym trybie. W sytuacji posiadania długów najczęściej banki wydają decyzje odmowne. Dlatego też warto przejrzeć pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia natomiast szczegółowe informacje dotyczące sprawdzania rejestrów dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Gostynina i okolic

Dostarczanie pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców wariant pożyczania. Zasadniczo może to być użyteczne na terenach wiejskich. Prośbę o dostarczenie pieniędzy da się przesłać drogą internetową. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pożądaną kwotą. Tuż po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz miał możliwość zapytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (na przykład o jakieś zapisy w regulaminie). Jednak ze względu na konieczność wynagradzania konsultanta minimalnie większe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu

Głębsza analiza rynku pożyczkowego wskazuje, iż uproszczenie formalności jest często poszukiwane. Liczba wymagań jest ograniczona. Nie ma konieczności przedstawiać jakichkolwiek dokumentów dochodowych, niezależnie od tego, czy rozumiemy przez to wynagrodzenie, emeryturę albo dochody z renty. Skorzystanie z takiej usługi jest proste – wystarczający jest aktywny telefon oraz rachunek w banku. Zasadniczo o wsparcie finansowe na bazie dokumentu tożsamości należy starać się w następujący sposób - powinieneś określić kwotę potrzebnych środków jak również czas spłaty pożyczonych środków. Potem należy wysłać wypełniony wniosek oraz czekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W przypadku pozytywnej decyzji, żądana kwota będzie przelana na rachunek bankowy. Należy jednak mieć na uwadze, iż pozytywna decyzja kredytowa często zależy od sytuacji kredytowej.

Umiejscowienie firm pożyczkowych

Na terenie miejscowości Gostynin i w okolicach znajduje się kilka placówek. Plan miasta przedstawiony poniżej wskazuje ich lokalizację. Zaznacz wybrany punkt, aby wyświetlić adres placówki. W razie potrzeby powiększ mapę. Klikając na wybraną placówkę, w niektórych przypadkach da się sprawdzić oceny wystawione przez internautów.

biura pożyczkowe w Gostyninie i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z określonego wariantu finansowania warto najpierw poprzedzić drobiazgową analizą. Dobrze zweryfikować kilka elementarnych rzeczy, dotyczących kosztów spłaty.

W pierwszej kolejności oceniaj jak najwięcej prezentowanych rozwiązań, dlatego że dzięki temu najlepiej uzyskasz orientację w warunkach finansowania na rynku finansowym.

Dalej: bezwzględnie oceń wysokość oprocentowania. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) jest dobrym sposobem, żeby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania finansowego. Staraj się dokonac wyboru propozycji, która ma jak najniższy poziom opłat. W szczególności oceń zgodność z zapisami prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% kwoty pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najkorzystniej jest skorzystać z usług sprawdzonych firm. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w której zamierzasz zwrócić się o wsparcie, znajduje się w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Gostynin, jak i ogólnopolskich. Uważa się, że firmy należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, przykładowo Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą Wonga i AASA pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie zobowiązane są przestrzegać etycznych zasad jak również dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku oceń koszt przedłużenia spłaty. Z reguły opłata za tzw. rolowanie istotnie powiększa finalny koszt.

Dodatkowo potrzebne jest, abyś przeglądał serwisy internetowe zajmujące się rynkiem pozabankowym i prześledził uwagi o instytucji, której usługi rozważasz. Zbytnia ilość złych ocen winna podwyższyć Twoją uwagę.

Kolejna kwestia: postąp tak, żeby nie zadłużać się powyżej swoich możliwości spłaty. Policz swój domowy budżet i zdecyduj, czy będziesz w stanie oddać pożyczone pieniądze. Miej świadomość, iż nieoddanie pieniędzy może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zdecydujesz się na taki wariant pomocy finansowej, warto, żebyś ocenił swoje szanse na skorzystanie z pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Twoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych zweryfikujesz pobierając raport ze strony Biura Informacji Kredytowej. Raz na pół roku możesz go pobrać bez ponoszenia kosztów.

I rzecz najważniejsza: z uwagą czytaj zapisy umowy zanim ją podpiszesz.

Ufamy, że powyżej zaprezentowane sugestie pozwolą wytypować instytucję dostosowaną do wymagań.