Zestawienie pożyczek w Hrubieszowie

Generalnie osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z pożyczek dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. Poniżej znajdziesz ofertę najtańszych biur finansowych. W szczególności można wziąć pod uwagę kilkanaście tego typu usług zaprezentowanych w opublikowanym tu naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Hrubieszowie (województwo lubelskie, powiat hrubieszowski) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Dane zaktualizowano w dniu: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują chwilówki także nie są pozostawieni samym sobie. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy z minimum formalności. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimum formalności. Jej cechą jest minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w paru przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich darmowo. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Minimalna wysokość wynosi sto złotych, podczas gdy jest ona większa niż 10 000 PLN. Spłaty należy dokonać w okresie 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na dłuższy czas, rzędu 61 lub 45 dni. Może z nich skorzystać każda osoba dorosła. Najniższy wiek to osiemnaście lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców wraz z aktualną charakterystyką.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Hrubieszowie) lub okolicach;
  • ma polskie obywatelstwo;
  • uzyskuje dochody;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • ma co najmniej 18 lat.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczające jest posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także telefonu z aktywnym numerem.

Pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek bankowy lub w jednej z placówek lokalnych w Hrubieszowie. Ich lokalizacja na planie miasta przedstawiona jest na samym dole. Przeważnie na decyzję czeka się około kwadransa. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz przykładowo czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie będzie wynosić prowizja, jaki jest koszt przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Usługi pożyczkowe świadczone bez zaglądania do BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych przez opóźnienie w spłacie zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w trakcie pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie posiadasz zdolności finansowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów tego typu. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na odstąpieniu od przeglądania rejestrów bazodanowych finansowo zadłużonych. Wyróżnikiem takiego podejścia jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez sprawdzania biku możemy pożyczyć na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie mogą dodatkowo zainteresować się propozycjami „Bociana”. We wskazanych powyżej propozycjach badanie zdolności kredytowej przeprowadzane jest w indywidualnym trybie. W sytuacji posiadania długów niejednokrotnie instytucje bankowe wydają decyzje odmowne. Dlatego też warto przejrzeć pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia dodatkowo informacje na temat weryfikacji rejestrów osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Hrubieszowa i okolic

Dowiezienie pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców rodzaj pozyskiwania środków finansowych. Nie ulega wątpliwości, że może to być pomocne w przypadku małych miejscowości. Prośbę o dostarczenie pieniędzy można wypełnić przez internet. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z gotówką. Tuż po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz miał możliwość zapytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (między innymi o szczególne określenia w regulaminie). Z drugiej strony ze względu na konieczność zatrudnienia pracownika trochę wyższy jest koszt. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu osobistego

Szczegółowa analiza rynku dowodzi, iż uproszczenie formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Liczba wymagań jest minimalna. Nie trzeba dostarczać żadnych zaświadczeń dotyczących dochodów, bez względu na to, czy chodzi o dochody z umowy o pracę, posiadaną emeryturę czy dochody z renty. Celem skorzystania z finansowania wystarczający jest dokument tożsamości, konto osobiste i dodatkowo telefon komórkowy. Zasadniczo o wsparcie finansowe na bazie dokumentu tożsamości można ubiegać się w taki oto sposób – należy podać wartość pożyczanych środków jak również czas spłaty. W następnym kroku trzeba wypełnić wniosek oraz czekać na decyzję w formie maila lub SMSa. W przypadku pozytywnej decyzji, potrzebna kwota będzie przelana na konto osobiste. Warto jednakże pamiętać, że pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależy od sytuacji finansowej.

Umiejscowienie firm pożyczkowych

Na terenie miejscowości Hrubieszów i w okolicach znajduje się kilka placówek. Mapa, którą zamieściliśmy zawiera ich umiejscowienie. Zaznacz wybraną kropkę, żeby poznać adres. W razie konieczności przybliż mapę. Klikając na wybraną placówkę, w pewnych przypadkach można zobaczyć recenzje napisane przez internautów.

biura pożyczkowe w Hrubieszowie i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z określonego wariantu finansowania najlepiej najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Winieneś zweryfikować kilka ważnych rzeczy, dotyczących kosztów spłaty zobowiązania.

Na początek oceniaj jak najwięcej prezentowanych rozwiązań, jako że dzięki temu najpełniej uzyskasz rozeznanie w warunkach finansowania na całym rynku.

Idąc dalej: porównaj skalę RRSO. Oprocentowanie RRSO to łatwa metoda, żeby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania. Pamiętaj, aby dokonac wyboru propozycji, która posiada możliwie jak najniższy poziom oprocentowania. Co szczególnie ważne, zweryfikuj zgodność z zapisami ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wartości finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najbezpieczniej będzie skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej chciałbyś zwrócić się o wsparcie, znajduje się w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Hrubieszów, jak i ogólnopolskich. W powszechnej opinii placówki będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy Wonga i AASA pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy muszą przestrzegać etycznych zasad jak również dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie zweryfikuj koszty prolongaty spłaty. Z reguły opłata za późniejszą spłatę bardzo podraża całkowity koszt zadłużenia się.

Nadto koniecznym jest, żebyś odwiedzał serwisy internetowe poświęcone parabankom i prześledził wypowiedzi o instytucji, która Cię interesuje. Przeważająca ilość niekorzystnych ocen powinna zwiększyć Twoją czujność.

Po piąte postępuj tak, żeby nie powiększyć zadłużenia ponad swoje możliwości finansowe. Przeanalizuj Twoje aktualne dochody i wydatki i zdecyduj, czy jesteś w stanie bez problemu zwrócić pożyczone środki. Nie zapominaj o tym, iż niespłacenie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zdecydujesz się na taką pomoc finansową, warto, żebyś ocenił swoje szanse na zaciągnięcie gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych ocenisz generując raport w witrynie Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na pół roku możesz taki raport wygenerować zupełnie za darmo.

I rzecz najważniejsza: z uwagą czytaj treść umowy zanim ją podpiszesz.

Ufamy, iż powyżej opublikowane wskazówki pozwolą zdecydować się na instytucję dopasowaną do potrzeb.