Pożyczki w Janowie Lubelskim

W poniższym wykazie przedstawiamy pożyczki udzielane w Janowie Lubelskim (województwo lubelskie). Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej modyfikacji: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują produktów krótkookresowych również nie są pozostawieni samym sobie. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie z minimalnymi formalnościami. Do jej istotnych cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto dodać, że w paru przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich darmowo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając różnych opłat: związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Minimalna kwota to raptem sto PLN, choć w pewnych przypadkach bywa ona wyższa niż dziesięć tysięcy złotych. Spłaty należy dokonać w okresie od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na dłuższy czas, rzędu 61 lub 45 dni. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Najniższy próg wiekowy wynosi 18 lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców wraz z ich szczegółową charakterystyką.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Kto może otrzymać pożyczkę w Janowie Lubelskim?

Pożyczkobiorcy chcący ją otrzymać winny spełniać poniższe wymagania:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • mieć polskie obywatelstwo;
  • mieć udokumentowane dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę w Janowie Lubelskim?

Celem pożyczenia pieniędzy, w większości przypadków wystarczy jedynie posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na konto bankowe. Zasadniczo na decyzję czeka się od 15 do 30 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz między innymi czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wynosi prowizja, czy jest możliwość przedłużenia spłaty.

Można ponadto udać się osobiście do jednej z placówek lokalnych w Janowie Lubelskim. Ich lokalizacja na planie miasta zaprezentowana jest na końcu.

W jaki sposób dostać środki pieniężne z ominięciem weryfikacji w BIK?

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych z powodu opóźnienia w spłacie zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w trakcie pięciu ostatnich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, albo nie posiadasz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to prawdopodobnie planujesz starania o usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz tego typu. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na rezygnacji z przeglądania baz zalegających z płatnościami. Jej główną cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez sprawdzania BIK pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie mogą dodatkowo przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. We wspomnianych wyżej przypadkach ocena zdolności finansowej przeprowadzana jest w sposób indywidualny. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych przeważnie instytucje bankowe wydają decyzje odmowne. W związku z tym warto sprawdzić pożyczki dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia dodatkowo szczegółowe informacje dotyczące konsultowania rejestrów osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE

W jaki sposób otrzymać środki finansowe w domu klienta?

Dowóz środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców tryb pozyskiwania środków finansowych. Nie ulega wątpliwości, że jest to użyteczne w przypadku ludzi starszych. Prośbę o przyjazd przedstawiciela można wypełnić przez internet. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pieniędzmi. Tuż po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć sposobność zapytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (na przykład o jakieś określenia w regulaminie czy umowie). Ze względu na potrzebę wynagradzania konsultanta trochę większe są koszty. nieco wyższe są koszty. Po pomoc finansową w domu klienta możesz wystąpić do Mikroratki, Bociana i Providenta.

Co zrobić, aby otrzymać pieniądze na sam dowód?

Uproszczenie formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Liczba formalności jest ograniczona. Nie ma konieczności przedstawiać jakichkolwiek zaświadczeń dotyczących dochodów, niezależnie od tego, czy chodzi o dochody z umowy o pracę, świadczenie emerytalne czy dochody z renty. Do skorzystania z finansowania wystarcza dokument potwierdzający tożsamość, rachunek w banku jak również posiadanie telefonu komórkowego. W większości przypadków o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości należy starać się w następujący sposób - trzeba podać wartość wnioskowanych środków jak również okres trwania zobowiązania. Potem trzeba wypełnić formularz wniosku oraz poczekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Jeśli decyzja będzie pozytywna, pożyczana kwota będzie przelana na konto bankowe. Trzeba jednak pamiętać, iż pomyślna decyzja kredytowa zależy od sytuacji kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Janowie Lubelskim

Mapa, którą zamieściliśmy zawiera położenie placówek. Kliknij na odpowiedni znacznik, żeby wyświetlić adres placówki. W razie konieczności przybliż widok mapy. Klikając na wybraną placówkę, w niektórych przypadkach można przejrzeć recenzje wystawione przez internautów.
Placówki pożyczkowe w Janowie Lubelskim.

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z usług finansowych najlepiej poprzedzić drobiazgową analizą. Dobrze ocenić parę istotnych rzeczy, dotyczących kosztów spłaty zobowiązania.

W pierwszym rzędzie poznaj jak najwięcej prezentowanych rozwiązań, ponieważ dzięki takiemu podejściu najlepiej rozeznasz się w warunkach finansowania na całym rynku.

Następnie oszacuj jaki jest poziom oprocentowania. Stopa oprocentowania to przydatny sposób, żeby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania. Postaraj się dokonac wyboru propozycji, która ma jak najniższy poziom kosztów. W szczególności sprawdź zgodność z zapisami ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najkorzystniej będzie skorzystać z usług sprawdzonych firm. Upewnij się więc, że, w jakiej planujesz zwrócić się o wsparcie, wykazana jest w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii placówki będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy AASA i Wonga udzielą nam pomocy finansowej całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie deklarują przestrzeganie etycznych norm a także dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie porównaj koszt przedłużenia zadłużenia. Często przedłużenie spłaty bardzo powiększa całkowity poziom kosztów.

Również sensownie jest, abyś śledził serwisy internetowe poświęcone parabankom i przeanalizował opinie o instytucji, w której chcesz uzyskać pieniądze. Zbytnia liczba nieprzychylnych opinii winna wzbudzić Twoją nieufność.

Kolejna sprawa: pamiętaj, aby nie zadłużyć się ponad możliwości. Poddaj analizie Twoje aktualne dochody i wydatki i sprawdź, czy jesteś zdolny zwrócić pożyczoną gotówkę. Miej świadomość, iż brak spłaty pieniędzy w terminie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim poprosisz o taką formę finansowania, dobrze, abyś ocenił swoje szanse na zaciągnięcie pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Swoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów ocenisz pobierając raport w witrynie Biura Informacji Kredytowej. Raz na pół roku możesz taki raport pobrać darmowo.

I rzecz najważniejsza: z uwagą przeanalizuj umowę zanim ją podpiszesz.

Wierzymy, iż powyższe wytyczne pomogą wytypować instytucję dostosowaną do wymagań.