Pożyczki Jasień

W poniższej tabeli przedstawiamy pożyczki udzielane w Jasieniu (województwo lubuskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data aktualizacji: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby poszukujące produktów z krótkim terminem umowy również mogą znaleźć coś dla siebie. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na 30 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimalnych formalnościach. Do jej cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto nadmienić, że w paru przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich darmowo. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając prowizji oraz oprocentowania. Najniższa kwota to zazwyczaj sto zł, chociaż czasami przewyższa ona 10 000 złotych. Na zwrot środków jest od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na ponad miesiąc, rzędu 2 miesięcy. Może z nich skorzystać każdy pełnoletni. Minimalny próg wiekowy to 18 lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców oraz dokładne ich parametry.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Kto może otrzymać pożyczkę w Jasieniu?

Osoby chcące ją otrzymać powinny spełniać następujące warunki:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • posiadać obywatelstwo polskie;
  • mieć udokumentowane dochody;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać telefon;
  • być pełnoletnie.

Jak wziąć pożyczkę w Jasieniu?

Aby móc skorzystać z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczy jedynie posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek. Typowo na decyzję czeka się około piętnastu minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się na przykład czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wynosi prowizja, czy można dokonać przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek stacjonarnych w Jasieniu. Mapa ich rozmieszczenia zamieszczona została na końcu.

Czy jest szansa dostać pieniądze bez zaglądania do BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych przez opóźnienie w spłacie kredytu? W przypadku, gdy w trakcie pięciu ostatnich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, albo nie posiadasz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego banki wydają decyzję negatywną, wtedy zapewne rozważasz usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz tego typu. Pomoc zadłużonym opiera się na rezygnacji z sprawdzania rejestrów finansowo zadłużonych. Wyróżnikiem takiego podejścia jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem sprawdzania BIK możemy pożyczyć na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie mogą dodatkowo zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. W wyżej wymienionych wariantach badanie zdolności kredytowej przeprowadzane jest w sposób indywidualny. W przypadku posiadania zadłużenia najczęściej banki nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też można przejrzeć pożyczki dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia z kolei szczegółowe informacje dotyczące weryfikacji baz dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE

W jaki sposób otrzymać środki finansowe z dostawą do domu?

Dowóz pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców rodzaj finansowania. Bez wątpienia może to być wygodne w przypadku ludzi starszych. Formularz da się przesłać przez internet. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pożądaną kwotą. Po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz mieć możliwość podpytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (między innymi o niejasne zapisy w regulaminie czy umowie). Z racji konieczności zatrudnienia i wynagradzania przedstawiciela nieznacznie wyższe są koszty. minimalnie wyższy jest koszt. Po gotówkę z dostawą do domu klienta można się udać do Providenta, Bociana lub Mikroratki.

Jak można zdobyć gotówkę na dowód?

Przyspieszenie wydania decyzji jest często poszukiwane. Zakres wymagań jest minimalna. Nie ma potrzeby dostarczać jakichkolwiek zaświadczeń dochodowych, bez względu na to, czy chodzi o dochody z umowy o pracę, emeryturę czy dochody z renty. Wnioskowanie o taką usługę jest proste – oprócz dokumentu tożsamości należy posiadać aktywny numer telefonu i konto osobiste. W większości przypadków o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości trzeba starać się w taki oto sposób – wystarczy określić wartość pożyczanych pieniędzy oraz długość okresu spłaty. W następnym kroku należy wysłać wypełniony wniosek i poczekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W sytuacji pozytywnej decyzji, pożyczana kwota zostanie przekazana na konto bankowe. Trzeba jednakże mieć na uwadze, że pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego często zależy od sytuacji finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Jasieniu

Plan miasta przedstawiony poniżej zawiera rozlokowanie placówek. Kliknij na właściwy marker, żeby wyświetlić adres. W przypadku nakładających się punktów przybliż mapę. Wchodząc na placówkę, w niektórych przypadkach można przejrzeć opinie napisane przez internautów.
Placówki pożyczkowe w Jasieniu.

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego rozwiązania warto najpierw poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Musisz zweryfikować parę podstawowych rzeczy, dotyczących kosztów tego typu zobowiązania.

W pierwszej kolejności analizuj jak najwięcej proponowanych usług, dlatego że za sprawą tego lepiej uzyskasz rozeznanie w sytuacji panującej na rynku tych produktów.

Idąc dalej: zweryfikuj jaka jest wysokość oprocentowania. Oprocentowanie RRSO jest łatwą drogą, żeby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która posiada jak najniższy poziom opłat. W szczególności oceń przestrzeganie przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wysokości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najkorzystniej jest skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w której chcesz zwrócić się o wsparcie, widnieje w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii podmioty należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak na przykład Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą AASA i Wonga udzielają pomocy finansowej w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy muszą przestrzegać etycznych zasad jak również dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku porównuj koszty przedłużenia spłaty. Przeważnie przedłużenie istotnie podraża ogólny koszt zadłużenia się.

Nadto dobrym rozwiązaniem jest, żebyś sprawdzał portale internetowe zajmujące się rynkiem pozabankowym i sprawdził wypowiedzi o instytucji, w której chcesz uzyskać pieniądze. Zbyt duża ilość złych opinii winna zwiększyć szczególną nieufność.

Następna kwestia: dopilnuj, aby nie zadłużyć się ponad możliwości finansowe. Oceń należycie Twoje aktualne dochody i wydatki i sprawdź, czy jesteś w stanie bez problemu spłacić pożyczone pieniądze. Nie zapominaj o tym, iż opóźnienie w spłacie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zdecydujesz się na taką pomoc finansową, warto, abyś sprawdził swoje szanse na zaciągnięcie gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Swoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów ocenisz pobierając raport na stronie Biura Informacji Kredytowej. Raz na pół roku możesz go pobrać bezpłatnie.

I pamiętaj: z uwagą czytaj umowę przed jej podpisaniem.

Żywimy nadzieję, że powyżej zaprezentowane wytyczne pomogą wytypować instytucję spełniającą potrzeby.