Zestawienie pożyczek w Jaworze

W wielu wypadkach osoby chcące zdobyć pieniądze mogą skorzystać z usług dostępnych w instytucjach pożyczkowych. W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę najtańszych firm finansowych. W szczególności warto wziąć pod uwagę pożyczki dostępne w znajdującym się tu naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Jaworze (województwo dolnośląskie, powiat jaworski) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej modyfikacji: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby szukające chwilówki również nie są pozostawieni samym sobie. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na kilkanaście dni lub miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki z minimalnymi formalnościami. Do jej cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto nadmienić, że w wybranych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich darmowo. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów oprocentowania oraz prowizji. Minimalna kwota wynosi sto zł, choć w pewnych przypadkach przewyższa ona 10 000 złotych. Na zwrot środków jest od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na długi okres - 2 miesięcy. Może z nich skorzystać każda osoba dorosła. Najniższy próg wiekowy wynosi 18 lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców wraz ze szczegółowymi parametrami.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Jaworze) lub okolicach;
  • posiada obywatelstwo polskie;
  • dysponuje dochodami udokumentowanymi;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada telefon;
  • ma co najmniej 18 lat.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczy posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także aktywnego numeru telefonu.

Pomoc finansowa realizowana jest przelewem na konto bankowe lub w jednej z placówek lokalnych w Jaworze. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została niżej. Typowo na decyzję czeka się około piętnastu minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz między innymi czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie będzie wynosić prowizja, ile kosztuje przedłużenie spłaty zobowiązania pieniężnego.

Usługi pożyczkowe świadczone bez konsultowania BIKu

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy z powodu opóźnienia w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w ciągu ostatniego pięcioletniego okresu miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie posiadasz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, to prawdopodobnie planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów tego typu. Pomoc zadłużonym polega na rezygnacji z weryfikowania baz zadłużonych. Kluczową jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem weryfikacji w biku pożyczymy chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie powinni także przyjrzeć się propozycjom Bociana. W wyżej wymienionych wariantach każda sytuacja oceniana jest w sposób indywidualny. W sytuacji posiadania długów często banki nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też można przejrzeć pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia natomiast dane na temat sprawdzania rejestrów dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Jawora i okolic

Dostarczanie pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to dosyć wygodny dla pożyczkobiorców rodzaj finansowania. W szczególności jest to wygodne w przypadku terenów wiejskich. Prośbę o przyjazd przedstawiciela da się wysłać przez internet. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pieniędzmi. Po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz mieć możliwość zapytania o warunki przed podpisaniem umowy (przykładowo o niejasne zapisy w regulaminie). Jednak ze względu na konieczność zatrudnienia i wynagradzania takiego pracownika minimalnie wyższy jest koszt. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na sam dowód osobisty

Drobiazgowa analiza preferencji kredytobiorców wskazuje, iż przyspieszenie wydania decyzji jest poszukiwane przez wiele osób. Liczba formalności jest minimalna. Nie ma potrzeby przedstawiać odpowiednich zaświadczeń o dochodach, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę dochody z umowy o pracę, świadczenie emerytalne czy też rentę. Do skorzystania z finansowania wystarcza dokument tożsamości, rachunek bankowy i posiadanie telefonu komórkowego. Generalnie o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości należy ubiegać się następująco - trzeba określić kwotę pieniędzy jak również czas spłaty pieniędzy. Potem należy wysłać wniosek i oczekiwać na decyzję w formie maila lub SMSa. Gdy decyzja będzie pozytywna, potrzebna kwota zostanie przekazana na konto. Warto jednakże mieć na uwadze, że pozytywna decyzja często zależy od sytuacji finansowej.

Adresy biur pożyczkowych

Na terenie miejscowości Jawor i w okolicach znajduje się kilka placówek. Mapa, którą zamieściliśmy wskazuje ich położenie. Zaznacz właściwy marker, aby sprawdzić adres. W razie konieczności przybliż mapę. Wchodząc na placówkę, w niektórych przypadkach można przeczytać opinie wystawione przez konsumentów.

biura pożyczkowe w Jaworze i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze finansowania powinieneś poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Musisz zweryfikować kilka elementarnych spraw, odnoszących się do kosztów tego typu zobowiązania.

W pierwszym rzędzie zestawiaj jak najwięcej proponowanych rozwiązań, jako że dzięki takiemu podejściu pełniej zorientujesz się w warunkach finansowania na całym rynku.

W drugim kroku koniecznie porównaj jaki jest poziom RRSO. R.R.S.O. to łatwa metoda, aby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która ma jak najniższy poziom opłat. Co istotne, oceń przestrzeganie zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najkorzystniej jest skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Sprawdź więc, czy firma, w jakiej zamierzasz zwrócić się o wsparcie, wykazana jest w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Jawor, jak i ogólnopolskich. Istnieje przekonanie, że firmy będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak przykładowo Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy Wonga i AASA pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych norm i dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie porównaj koszt prolongowania spłaty. Z reguły przedłużenie mocno powiększa ogólny koszt zadłużenia się.

Także potrzebne jest, byś analizował fora dyskusyjne poświęcone parabankom i przeanalizował opinie o instytucji, której usługi rozważasz. Przeważająca liczba niekorzystnych ocen musi obudzić Twoją nieufność.

Kolejna kwestia: zrób tak, żeby nie powiększyć zadłużenia ponad swoje możliwości finansowe. Poddaj analizie Twoje aktualne dochody i wydatki i sprawdź, czy jesteś zdolny bezproblemowo zwrócić pożyczone środki. Pamiętaj o tym, iż niespłacenie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim poprosisz o taką formę finansowania, dobrze, abyś zweryfikował swoje szanse na zaciągnięcie pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Swoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów poznasz generując raport na stronie BIKu. Raz na pół roku możesz taki dokument pobrać za darmo.

I rzecz najważniejsza: z uwagą przeanalizuj zapisy umowy zanim ją podpiszesz.

Mamy nadzieję, że powyżej zaprezentowane porady pomogą wybrać instytucję spełniającą potrzeby.