Pożyczki Jedlicze

W tabeli poniżej przedstawiamy pożyczki udzielane w Jedliczu (województwo podkarpackie). Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej modyfikacji: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują produktów krótkookresowych też mogą znaleźć coś dla siebie. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na kilkanaście dni lub miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimum formalności. Do jej istotnych cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto dodać, że w paru przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich darmowo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Najniższa kwota to raptem 100 PLN, chociaż czasami bywa ona wyższa niż dziesięć tysięcy PLN. Spłaty należy dokonać w okresie 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na długi okres - 2 miesięcy. Skorzystać z nich może każdy pełnoletni. Minimalny wiek to osiemnaście lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców wraz z ich szczegółową charakterystyką.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Kto może otrzymać pożyczkę w Jedliczu?

Pożyczkobiorcy pragnący ją otrzymać powinny spełniać poniższe warunki:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • posiadać obywatelstwo polskie;
  • dysponować dochodami udokumentowanymi;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę w Jedliczu?

Do pożyczenia środków pieniężnych, w większości przypadków wystarczy tylko posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek. Typowo na decyzję czeka się około piętnastu minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się m.in. czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wyniesie prowizja, ile kosztuje przedłużenie spłaty.

Można ponadto udać się osobiście do jednej z placówek stacjonarnych w Jedliczu. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została niżej.

Jak dostać gotówkę bez weryfikacji BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy z powodu opóźnienia w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeśli w trakcie pięciu ostatnich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, albo nie posiadasz zdolności finansowej i w rezultacie instytucje bankowe wydają decyzję odmowną, to prawdopodobnie rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów tego rodzaju. Pomoc zadłużonym opiera się na rezygnacji z weryfikowania rejestrów dłużników. Wyróżnikiem takiego podejścia jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem sprawdzania biku możemy pożyczyć chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze powinni dodatkowo przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. We wspomnianych wyżej przypadkach badanie zdolności finansowej realizowane jest indywidualnie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych najczęściej banki nie chcą pożyczyć pieniędzy. W związku z tym dobrze jest sprawdzić pożyczki dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo informacje na temat konsultowania baz dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE

Jak zdobyć środki finansowe w domu?

Dostarczanie środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców rodzaj pozyskiwania środków finansowych. Niewątpliwie może to być wygodne w przypadku małych miejscowości. Formularz można przesłać przez internet. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pożądaną kwotą. Po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz mieć sposobność wypytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (np. o konkretne określenia w regulaminie). Z powodu potrzeby zatrudnienia i wynagradzania przedstawiciela nieznacznie większe są koszty. nieco wyższy jest koszt. Po gotówkę z dostawą do domu klienta można się udać do Providenta, Bociana lub Mikroratki.

W jaki sposób można zdobyć pieniądze na dowód osobisty?

Przyspieszenie wydania decyzji jest często poszukiwane. Liczba wymaganych formalności jest niewielka. Nie ma konieczności dostarczać żadnych dokumentów dotyczących dochodów, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę dochody z pracy na etat, świadczenia emerytalne albo rentę. Do zaciągnięcia finansowania wystarczający jest dokument tożsamości, rachunek bankowy i telefon komórkowy. W większości przypadków o wsparcie finansowe na bazie dokumentu tożsamości trzeba ubiegać się w następujący sposób - powinieneś podać kwotę wnioskowanych środków i pożądany okres spłaty pożyczonych środków. Potem należy wypełnić formularz wniosku oraz poczekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Jeśli decyzja będzie pozytywna, pożyczana kwota zostanie przekazana na rachunek bankowy. Należy jednak mieć świadomość, iż pozytywna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego często zależy od zdolności kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Jedliczu

Mapa, którą zamieściliśmy wskazuje miejsca położenia placówek. Zaznacz właściwy marker, żeby wyświetlić adres. W razie konieczności przybliż mapę. Wchodząc na placówkę, w pewnych przypadkach da się przeczytać opinie napisane przez konsumentów.
Placówki pożyczkowe w Jedliczu.

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z usług finansowych powinieneś najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Dobrze ocenić kilka newralgicznych kwestii, które dotyczą kosztów takich produktów finansowych.

W pierwszym rzędzie analizuj możliwie dużo dostępnych rozwiązań, ponieważ dzięki temu najpełniej rozeznasz się w sytuacji panującej w kraju.

W dalszej kolejności bezwzględnie oceń skalę stóp procentowych. Stopa oprocentowania jest skuteczną metodą, żeby błyskawicznie porównać koszta zobowiązania finansowego. Staraj się wybrać propozycję, która ma możliwie jak najniższy poziom oprocentowania. W szczególności oceń przestrzeganie przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wysokości finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najkorzystniej będzie skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w jakiej zamierzasz starać się o pieniądze, widnieje w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że biura należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, przykładowo Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy Wonga i AASA udzielą nam wsparcia finansowego całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy deklarują przestrzeganie etycznych norm oraz dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności oszacuj opłatę za rolowanie długu. Często prolongatę spłaty istotnie podraża sumaryczny koszt zadłużenia się.

Także potrzebne jest, żebyś śledził dostępne serwisy zajmujące się rynkiem pozabankowym i szukał opinii o instytucji, w której chcesz uzyskać pieniądze. Zbytnia liczba krytycznych dyskusji musi obudzić Twoją szczególną nieufność.

Następna kwestia: dopilnuj, żeby nie powiększyć zadłużenia ponad możliwości finansowe. Policz swój domowy budżet i zdecyduj, czy będziesz zdolny oddać pożyczone pieniądze. Nie zapominaj o tym, iż brak spłaty pieniędzy w terminie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim poprosisz o taki wariant pomocy finansowej, dobrze, żebyś sprawdził swoje szanse na wzięcie gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Własną sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów poznasz generując raport ze strony Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na pół roku będziesz w stanie go wygenerować bez kosztów.

I sprawa najistotniejsza: z uwagą przeanalizuj zapisy umowy przed jej podpisaniem.

Żywimy nadzieję, że zamieszczone tutaj wytyczne pozwolą wytypować instytucję dopasowaną do potrzeb.