Zestawienie najlepszych pożyczek w Kałuszynie

Zasadniczo osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z pożyczek dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. W poniższej tabeli prezentujemy ofertę najtańszych firm pożyczkowych. Szczególnie można wziąć pod uwagę kilkanaście tego typu usług zaprezentowanych w znajdującym się poniżej naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Kałuszynie (województwo mazowieckie) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data aktualizacji: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują chwilówki również mają szansę na wsparcie finansowe. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na okres do miesiąca. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy formalnościach ograniczonych do minimum. Jej cechą jest uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto nadmienić, że w wybranych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich darmowo. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Minimalna wysokość to raptem 100 PLN, chociaż czasami przewyższa ona dziesięć tysięcy PLN. Spłaty należy dokonać w okresie od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na dłuższy czas - do 61 dni. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Minimalny wiek wynosi osiemnaście lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców wraz z ich szczegółową charakterystyką.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Kałuszynie) lub okolicach;
  • posiada obywatelstwo polskie;
  • ma udokumentowane dochody;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • jest dorosły.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczające jest posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto telefonu z aktywnym numerem.

Pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek lub w jednej z placówek lokalnych w Kałuszynie. Mapa ich rozmieszczenia zaprezentowana jest na samym dole. Przeważnie na decyzję czeka się do pół godziny. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się m.in. czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji będzie wynosić prowizja, jaki jest koszt przedłużenia spłaty.

Usługi pożyczkowe świadczone z ominięciem weryfikacji w BIKu

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy z powodu opóźnienia w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeżeli w ciągu ostatniego pięcioletniego okresu miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, albo nie posiadasz zdolności kredytowej i w rezultacie banki wydają decyzję negatywną, to prawdopodobnie rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów dłużników. Pomoc zadłużonym opiera się na odstąpieniu od przeglądania baz danych dłużników. Kluczową jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez weryfikacji w BIK pożyczymy chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie powinni również przyjrzeć się propozycjom Bociana. We wskazanych powyżej propozycjach każda sytuacja oceniana jest w indywidualnym trybie. W sytuacji posiadania długów przeważnie banki wydają decyzje odmowne. Dlatego też można sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo dane na temat weryfikacji baz osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Kałuszyna i okolic

Dostarczanie pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców wariant finansowania. W szczególności jest to przydatne w przypadku ludzi starszych. Prośbę o przyjazd przedstawiciela można wypełnić przez internet. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pieniędzmi. Tuż po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz miał możliwość podpytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (przykładowo o konkretne określenia w umowie czy regulaminie). Z drugiej strony z powodu potrzeby zatrudnienia i wynagradzania pracownika trochę wyższy jest koszt. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na sam dowód

Bliższa analiza rynku pożyczkowego wskazuje, że uproszczenie formalności jest często poszukiwane. Liczba wymaganych formalności jest niewielka. Nie ma potrzeby dostarczać jakichkolwiek zaświadczeń dochodowych, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, emeryturę czy też świadczenie rentowe. Do zaciągnięcia finansowania wystarczający jest dokument tożsamości, rachunek bankowy jak również posiadanie telefonu komórkowego. Zasadniczo o wsparcie finansowe na bazie dokumentu tożsamości trzeba ubiegać się w następujący sposób - należy wybrać kwotę pieniędzy i czas spłaty długu. Potem trzeba wypełnić wniosek i poczekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Jeśli decyzja będzie pozytywna, potrzebna kwota będzie przekazana na konto bankowe. Należy jednakże mieć na uwadze, iż pomyślna decyzja często zależy od sytuacji finansowej.

Mapa firm pożyczkowych

Na terenie miejscowości Kałuszyn i w okolicach znajduje się kilka placówek. Poniższa mapa wskazuje ich położenie. Zaznacz wybraną kropkę, aby wyświetlić dane adresowe placówek. W razie konieczności powiększ mapę. Wchodząc na placówkę, w niektórych przypadkach można przeczytać opinie wystawione przez konsumentów.

biura pożyczkowe w Kałuszynie i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze finansowania powinieneś najpierw poprzedzić drobiazgową analizą. Musisz ocenić parę ważnych kwestii, które odnoszą się do kosztów takich produktów.

W pierwszym rzędzie analizuj jak najwięcej dostępnych rozwiązań, dlatego że dzięki takiemu podejściu lepiej uzyskasz orientację w sytuacji panującej w kraju.

Następnie porównaj jaka jest wysokość stopy oprocentowania. Oprocentowanie RRSO jest łatwą drogą, aby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która posiada możliwie najniższy poziom oprocentowania. Co szczególnie ważne, przeanalizuj zgodność z zapisami ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% kwoty pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najbezpieczniej będzie skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Sprawdź więc, czy firma, w której zamierzasz zwrócić się o wsparcie, zamieszczona jest w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Kałuszyn, jak i ogólnopolskich. Istnieje przekonanie, że biura będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, na przykład Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą AASA i Wonga pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie zobowiązane są przestrzegać etycznych zasad i dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności poznaj koszty prolongaty zadłużenia. Niejednokrotnie opóźnienie spłaty znacząco powiększa ogólny koszt.

Ponadto warto, abyś sprawdzał dostępne serwisy zajmujące się parabankami i prześledził uwagi o instytucji, której usługi rozważasz. Zbytnia ilość krytycznych dyskusji powinna podnieść Twoją nieufność.

Kolejna kwestia: pamiętaj, aby nie zadłużać się ponad możliwości. Przeanalizuj Twoje aktualne dochody i wydatki i zdecyduj, czy jesteś w stanie bez problemu spłacić pożyczone pieniądze. Nie zapominaj o tym, że nieoddanie pieniędzy może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim poprosisz o taką pomoc finansową, dobrze, żebyś zweryfikował swoje szanse na wzięcie pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych poznasz pobierając raport na stronie BIKu. Jeden raz na sześc miesięcy możesz go wygenerować darmowo.

I rzecz najważniejsza: z uwagą przeczytaj treść umowy zanim ją podpiszesz.

Mamy nadzieję, iż opublikowane tutaj wytyczne pomogą wybrać instytucję spełniającą wymagania.