Pożyczki Kamień Krajeński

Poniżej znajdziesz usługi pożyczkowe dostępne w firmach pozabankowych. W szczególności warto przeanalizować pożyczki przedstawione w znajdującym się tu zestawieniu. Spełniający warunki klienci mogą je otrzymać zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Kamieniu Krajeńskim (województwo kujawsko-pomorskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby poszukujące produktów na krótki termin również mają szansę na wsparcie finansowe. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na kilkanaście dni lub miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki z minimalnymi formalnościami. Jej cechą jest uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w paru przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich za darmo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem oprocentowania oraz prowizji. Najniższa kwota to raptem sto złotych, aczkolwiek w niektórych wypadkach jest ona większa niż dziesięć tysięcy PLN. Na spłatę będziesz miał 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy w większym wymiarze czasowym, rzędu do 61 dni. Skorzystać z nich może każda osoba dorosła. Najniższy wiek wynosi 18 lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców oraz dokładne ich parametry.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Kto może otrzymać pożyczkę? Wymagania dla osób mieszkających w Kamieniu Krajeńskim

Pożyczkobiorcy pragnący ją otrzymać powinny spełniać poniższe wymagania:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • mieć polskie obywatelstwo;
  • mieć udokumentowane dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać telefon;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę? Bez wychodzenia z domu lub w placówce w Kamieniu Krajeńskim

Celem pożyczenia pieniędzy, w większości przypadków wystarczy jedynie posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy. Typowo na decyzję czeka się od 15 do 30 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się między innymi czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji będzie wynosić prowizja, jaki jest koszt przedłużenia spłaty.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek stacjonarnych w Kamieniu Krajeńskim. Mapa ich rozmieszczenia zaprezentowana jest na samym dole.

Jak dostać pieniądze bez sprawdzania BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych przez poślizg w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeżeli w czasie 5 poprzednich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, albo nie masz zdolności kredytowej i w rezultacie banki wydają decyzję negatywną, to prawdopodobnie planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz dłużników. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na odstąpieniu od monitorowania rejestrów bazodanowych osób z długami. Wyróżnikiem takiego podejścia jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem sprawdzania BIK pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze mogą także zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. W wyżej wymienionych wariantach ocena zdolności finansowej przeprowadzana jest w sposób indywidualny. W sytuacji posiadania długów najczęściej banki nie chcą pożyczyć pieniędzy. W związku z tym można sprawdzić pożyczki dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się z kolei dane na temat weryfikacji baz dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE

Jak uzyskać pieniądze do domu?

Dostarczanie pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców tryb pożyczania. Zasadniczo jest to wygodne w przypadku małych miejscowości. Prośbę o przyjazd przedstawiciela da się wypełnić drogą internetową. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Tuż po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz miał sposobność wypytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (np. o ewentualne niezrozumiałe określenia w umowie). Z powodu konieczności zatrudnienia konsultanta nieznacznie wyższy jest koszt. trochę wyższe są koszty. Po pomoc finansową w domu klienta możesz wystąpić do Mikroratki, Bociana i Providenta.

W jaki sposób otrzymać gotówkę na dowód osobisty?

Minimalizacja formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Ilość wymagań jest ograniczona. Nie ma potrzeby przedstawiać odpowiednich zaświadczeń dotyczących dochodów, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie, emeryturę czy też dochody z renty. Wnioskowanie o taką usługę nie nastręcza problemów: wystarczający jest aktywny telefon a także rachunek bankowy. Zasadniczo o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości trzeba starać się w taki oto sposób – trzeba podać kwotę wnioskowanych środków jak również długość okresu spłaty. Potem należy wysłać wniosek oraz czekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W sytuacji pozytywnej decyzji, pożyczana kwota zostanie przelana na rachunek bankowy. Należy jednak pamiętać, iż pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależy od sytuacji finansowej.

Adresy firm pożyczkowych w Kamieniu Krajeńskim

Plan miasta przedstawiony poniżej zawiera umiejscowienie placówek. Kliknij na właściwy lokalizator, aby wyświetlić adres. W przypadku nakładających się punktów powiększ mapę. Wchodząc na placówkę, w niektórych przypadkach da się zobaczyć opinie wystawione przez internautów.
Firmy pożyczkowe w Kamieniu Krajeńskim.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy dobrze będzie poprzedzić drobiazgową analizą. Musisz zweryfikować parę kluczowych kwestii, które dotyczą kosztów jej spłaty.

Bezwzględnie porównuj możliwie dużo proponowanych rozwiązań, jako że za sprawą tego lepiej rozeznasz się w warunkach finansowania na całym rynku.

Dalej: koniecznie oszacuj jaka jest wysokość stopy oprocentowania. Stopa RRSO to przydatny sposób, żeby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania. Staraj się wybrać propozycję, która ma możliwie najniższy poziom kosztów. Szczególnie zweryfikuj przestrzeganie przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wartości finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najlepiej jest skorzystać z usług wiarygodnych firm. Sprawdź więc, czy firma, w której chcesz starać się o pieniądze, widnieje w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że placówki będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą AASA i Wonga udzielą nam wsparcia finansowego w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie deklarują przestrzeganie etycznych norm oraz dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie zweryfikuj koszt przedłużenia długu. Niejednokrotnie przedłużenie spłaty istotnie podraża sumaryczny koszt zadłużenia się.

Ponadto pożądane jest, żebyś wchodził na fora internetowe poświęcone usługom pozabankowym i zweryfikował opinie o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Przeważająca liczba krytycznych ocen powinna podnieść szczególną czujność.

Kolejna sprawa: postępuj tak, żeby nie zadłużać się powyżej swoich możliwości spłaty. Przeanalizuj Twoje aktualne dochody i wydatki i zdecyduj, czy będziesz w stanie bezproblemowo zwrócić pożyczoną gotówkę. Miej świadomość, iż opóźnienie w spłacie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zdecydujesz się na taką formę finansowania, dobrze, abyś ocenił swoje szanse na wzięcie gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Twoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych ocenisz generując raport w witrynie BIKu. Jeden raz na pół roku możesz taki raport wygenerować zupełnie za darmo.

I pamiętaj: z uwagą przeanalizuj umowę przed jej podpisaniem.

Mamy nadzieję, iż nasze wytyczne pomogą wytypować instytucję spełniającą potrzeby.