Pożyczki Kamień Pomorski

W tabeli poniżej przedstawiamy zestawienie pożyczek udzielanych w Kamieniu Pomorskim (województwo zachodniopomorskie, powiat kamieński). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Dane zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują produktów z krótkim terminem umowy też mają szansę na wsparcie finansowe. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki z minimalnymi formalnościami. Do jej cech zalicza się minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w niektórych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich darmowo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając różnych opłat: związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Minimalna wysokość wynosi 100 złotych, chociaż czasami bywa ona wyższa niż 10 000 złotych. Spłaty należy dokonać w okresie 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na długi okres, rzędu do 61 dni. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Najniższy próg wiekowy to osiemnaście lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kto może wziąć pożyczkę w Kamieniu Pomorskim?

Pożyczkobiorcy pragnący skorzystać z określonej usługi powinny spełniać poniższe warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • dysponować dochodami udokumentowanymi;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę w Kamieniu Pomorskim?

Aby móc skorzystać z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczy jedynie posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy. Zasadniczo na decyzję czeka się piętnaście minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się dla przykładu czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie będzie wynosić prowizja, jaki jest koszt przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Można ponadto udać się osobiście do jednej z placówek stacjonarnych w Kamieniu Pomorskim. Mapa ich rozmieszczenia zaprezentowana jest na samym dole.

Czy da się dostać pieniądze bez konsultowania BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych przez poślizg w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeżeli w czasie ostatniego pięcioletniego okresu miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, ewentualnie brak Ci zdolności kredytowej i w rezultacie instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz dłużników. Pomoc zadłużonym bazuje na odstąpieniu od monitorowania baz dłużników. Kluczową jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez BIK można pożyczyć pieniądze chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie powinni również przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. We wspomnianych wyżej przypadkach ocena zdolności kredytowej dokonywana jest w sposób indywidualny. W przypadku posiadania zadłużenia często instytucje bankowe nie chcą pożyczyć pieniędzy. W związku z tym warto przejrzeć pożyczki dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo informacje na temat sprawdzania rejestrów osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE

Jak zdobyć pieniądze z dostawą do domu?

Dowiezienie pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców sposób finansowania. Niewątpliwie jest to pomocne w przypadku terenów wiejskich. Prośbę o dostarczenie pieniędzy można wypełnić za pośrednictwem internetu. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z gotówką. Po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz miał możliwość podpytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (przykładowo o ewentualne niezrozumiałe określenia w regulaminie czy umowie). Ze względu na potrzebę zatrudnienia i wynagradzania takiego pracownika minimalnie wyższe są koszty. nieznacznie większe są koszty. O dostawę pieniędzy do domu klienta możesz poprosić w Mikroratce, Providencie i u Bociana.

Czy można zdobyć pieniądze na dowód osobisty?

Minimalizacja formalności jest często poszukiwane. Liczba wymaganych formalności jest ograniczona. Nie ma konieczności przedstawiać jakichkolwiek dokumentów dotyczących dochodów, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie, posiadaną emeryturę czy też dochody z renty. Skorzystanie z takiej usługi nie nastręcza problemów: wystarczający jest aktywny telefon a także rachunek bankowy. W większości przypadków o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości trzeba starać się w następujący sposób - powinieneś wybrać kwotę pożyczanych środków oraz czas trwania zobowiązania. W następnym kroku należy wysłać wypełniony wniosek i oczekiwać na decyzję w formie maila lub SMSa. W sytuacji pozytywnej decyzji, wnioskowana kwota będzie przelana na konto bankowe. Warto jednak pamiętać, że pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależeć będzie od sytuacji finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Kamieniu Pomorskim

Plan miasta przedstawiony poniżej zawiera rozlokowanie placówek. Zaznacz wybrany punkt, żeby sprawdzić adres. W razie potrzeby można przybliżyć widok. Klikając na wybraną placówkę, w pewnych przypadkach da się sprawdzić recenzje napisane przez konsumentów.
Placówki pożyczkowe w Kamieniu Pomorskim.

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego rozwiązania warto poprzedzić szczegółową analizą. Winieneś zwrócić uwagę na parę arcyważnych kwestii, które odnoszą się do kosztów jej spłaty.

W pierwszym rzędzie porównuj możliwie dużo dostępnych usług, ponieważ dzięki takiemu podejściu najpełniej rozeznasz się w sytuacji panującej na całym rynku.

To nie wszystko obowiązkowo oceń poziom R.R.S.O.. R.R.S.O. to łatwa metoda, żeby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która posiada możliwie jak najniższy poziom oprocentowania. Co istotne, oceń przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wartości finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najbezpieczniej będzie skorzystać z usług wiarygodnych firm. Upewnij się więc, że, w której chcesz zwrócić się o wsparcie, znajduje się w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że firmy należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak przykładowo Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą Wonga i AASA udzielą Ci wsparcia finansowego całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy muszą przestrzegać etycznych norm jak również dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku poznaj koszt przedłużenia spłaty. Niejednokrotnie prolongata wydatnie podraża całkowity poziom kosztów.

Nadto konieczne jest, byś odwiedzał portale internetowe poświęcone usługom pozabankowym i prześledził wypowiedzi o instytucji, która Cię zainteresowała. Zbyt duża liczba negatywnych ocen winna podnieść Twoją szczególną nieufność.

Następna kwestia: kontroluj, żeby nie zadłużyć się powyżej swoich możliwości spłaty. Oceń należycie Twój budżet domowy i zdecyduj, czy jesteś w stanie oddać pożyczone środki. Nie zapominaj o tym, że niespłacenie pieniędzy może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zawnioskujesz o taką pomoc finansową, dobrze, abyś sprawdził swoje szanse na wzięcie pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Swoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów ocenisz pobierając raport na stronie BIKu. Raz na sześc miesięcy będziesz mógł go wygenerować za darmo.

I pamiętaj: z uwagą przeanalizuj treść umowy przed jej podpisaniem.

Ufamy, iż powyższe informacje pozwolą zdecydować się na instytucję dostosowaną do wymagań.