Pożyczki Kazimierza Wielka

W tabeli poniżej prezentujemy zestawienie pożyczek udzielanych w Kazimierzy Wielkiej (województwo świętokrzyskie). Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej modyfikacji: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują produktów na krótki termin również mogą znaleźć coś dla siebie. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na 30 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimum formalności. Jej cechą jest ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto nadmienić, że w wybranych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich za darmo. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając prowizji oraz oprocentowania. Minimalna kwota to raptem sto zł, choć w pewnych przypadkach jest ona większa niż 10 000 złotych. Na spłatę będziesz miał od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na długi okres - 61 lub 45 dni. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Najniższy wiek wynosi osiemnaście lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców wraz z ich szczegółową charakterystyką.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Kto może wziąć pożyczkę w Kazimierzy Wielkiej?

Pożyczkobiorcy pragnący skorzystać z danej usługi winny spełniać poniższe warunki:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • posiadać obywatelstwo polskie;
  • mieć udokumentowane dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę w Kazimierzy Wielkiej?

Celem pożyczenia pieniędzy, w większości przypadków wystarczające jest tylko posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na konto bankowe. Zasadniczo na decyzję czeka się do pół godziny. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz między innymi czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie będzie wynosić prowizja, czy jest szansa na przedłużenie spłaty.

Można ponadto udać się osobiście do jednej z placówek stacjonarnych w Kazimierzy Wielkiej. Mapa ich rozmieszczenia przedstawiona jest w dalszej części.

Jak można dostać gotówkę bez weryfikacji BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy przez opóźnienie w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w ciągu ostatniego pięcioletniego okresu miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie posiadasz zdolności finansowej, w konsekwencji czego banki odrzucają Twoje wnioski kredytowe, to prawdopodobnie planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów dłużników. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem bazuje na odstąpieniu od badania rejestrów bazodanowych zalegających z długami. Wyróżnikiem takiego podejścia jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez BIK można pożyczyć pieniądze chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze powinni również zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. W wyżej wymienionych wariantach ocena zdolności finansowej przeprowadzana jest indywidualnie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych przeważnie banki wydają decyzje odmowne. Dlatego też dobrze jest sprawdzić ofertę dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo dane na temat konsultowania rejestrów osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE

Jak zdobyć środki finansowe do domu?

Dowiezienie środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to dosyć wygodny dla pożyczkobiorców tryb finansowania. Niewątpliwie może to być użyteczne w przypadku małych miejscowości. Prośbę o dostarczenie pieniędzy da się przesłać za pośrednictwem internetu. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z wnioskowaną kwotą. Po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć sposobność podpytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (na przykład o jakieś zapisy w umowie). Z powodu konieczności wynagradzania takiego pracownika minimalnie wyższy jest koszt. minimalnie wyższy jest koszt. O gotówkę w domu klienta można się starać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Co zrobić, aby dostać pomoc finansową na sam dowód?

Przyspieszenie wydania decyzji to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Ilość wymagań jest niewielka. Nie ma potrzeby dostarczać żadnych dokumentów dotyczących dochodów, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę wynagrodzenie, emeryturę czy rentę. Skorzystanie z takiej usługi jest proste – wystarczający jest aktywny telefon i rachunek w banku. W większości przypadków o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości trzeba starać się następująco - trzeba określić wartość pożyczanych środków jak również długość okresu spłaty pożyczonych środków. Potem należy wypełnić wniosek i poczekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Jeśli decyzja będzie pozytywna, pożyczana kwota będzie przelana na konto bankowe. Trzeba jednak mieć świadomość, że pozytywna decyzja kredytowa zależna jest od sytuacji kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Kazimierzy Wielkiej

Poniższa mapa wskazuje umiejscowienie placówek. Zaznacz wybrany punkt lokalizacyjny, aby poznać adres. Jeżeli punkty zachodzą na siebie, przybliż widok mapy. Wchodząc na placówkę, w pewnych przypadkach można zobaczyć recenzje napisane przez internautów.
Placówki pożyczkowe w Kazimierzy Wielkiej.

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego rozwiązania warto poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Musisz zwrócić uwagę na kilka zasadniczych spraw, odnoszących się do kosztów spłaty.

W pierwszej kolejności zestawiaj jak najwięcej proponowanych usług, jako że dzięki takiemu podejściu najpełniej uzyskasz orientację w sytuacji panującej w skali całego rynku.

Następnie koniecznie sprawdź wysokość stopy oprocentowania. Stopa oprocentowania jest dobrym sposobem, aby błyskawicznie porównać koszta zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która ma jak najniższy poziom opłat. Co szczególnie ważne, zweryfikuj przestrzeganie przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wysokości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najlepiej jest skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w której chcesz zwrócić się o wsparcie, znajduje się w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że instytucje należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy AASA i Wonga udzielają pomocy finansowej całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy muszą przestrzegać etycznych zasad a także dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku poznaj opłaty za przedłużenie długu. Niejednokrotnie opłata za tzw. rolowanie bardzo powiększa całkowity poziom kosztów.

Także potrzebne jest, żebyś wertował strony internetowe dedykowane rynkowi pozabankowemu i zweryfikował opinie o instytucji, w której chcesz uzyskać pieniądze. Duża ilość nieprzychylnych opinii powinna zwiększyć Twoją szczególną czujność.

Po piąte dopilnuj, aby nie spowodować zadłużenia ponad swoje możliwości finansowe. Przeanalizuj Twój budżet domowy i zdecyduj, czy jesteś zdolny bez problemu oddać pożyczone środki. Miej świadomość, że nieoddanie pieniędzy może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zawnioskujesz o taki rodzaj finansowania, dobrze, żebyś sprawdził swoje szanse na zaciągnięcie pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Twoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych poznasz generując raport na stronie BIKu. Jeden raz na pół roku możesz taki raport wygenerować bezpłatnie.

I w końcu sprawa najważniejsza: uważnie czytaj umowę przed jej podpisaniem.

Mamy nadzieję, iż powyżej opublikowane wytyczne pomogą wytypować instytucję spełniającą potrzeby.