Zestawienie pożyczek w Kętach

Generalnie osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z pożyczek dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. Poniżej znajdziesz ofertę najtańszych biur finansowych. Szczególnie można wziąć pod uwagę kilkanaście tego typu usług zaprezentowanych w znajdującym się tu naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Kętach (województwo małopolskie, powiat oświęcimski) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby poszukujące chwilówki także nie są pozostawieni samym sobie. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy z minimum formalności. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki z minimalnymi formalnościami. Do jej istotnych cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto dodać, że w paru przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając oprocentowania oraz prowizji. Minimalna kwota to zazwyczaj sto zł, chociaż czasami jest ona większa niż dziesięć tysięcy złotych. Okres spłaty waha się 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy w większym wymiarze czasowym - do 61 dni. Może z nich skorzystać każda osoba pełnoletnia. Najniższy wiek wynosi osiemnaście lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców wraz ze szczegółowymi parametrami.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Kętach) lub okolicach;
  • jest polskim obywatelem;
  • posiada udokumentowane dochody;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada telefon;
  • jest dorosły.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczy posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także aktywnego numeru telefonu.

Pomoc finansowa realizowana jest przelewem na konto bankowe lub w jednej z placówek lokalnych w Kętach. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została na samym dole. Zasadniczo na decyzję czeka się około kwadransa. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz dla przykładu czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji będzie wynosić prowizja, czy jest możliwość przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Usługi pożyczkowe świadczone bez sprawdzania BIKu

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych przez poślizg w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w ciągu 5 poprzednich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, albo nie posiadasz zdolności finansowej i w rezultacie banki wydają decyzję odmowną, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów tego typu. Pomoc zadłużonym opiera się na odstąpieniu od weryfikowania rejestrów bazodanowych osób z długami. Kluczową jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez weryfikacji w biku pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze mogą dodatkowo przyjrzeć się propozycjom Bociana. W wyżej wymienionych wariantach ocena zdolności kredytowej dokonywana jest w indywidualnym trybie. W przypadku posiadania zadłużenia niejednokrotnie banki wydają decyzje odmowne. Dlatego też można sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia z kolei dane dotyczące sprawdzania rejestrów dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Kęt i okolic

Dostarczanie środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców wariant pozyskiwania środków finansowych. W szczególności jest to przydatne na obszarach wiejskich. Prośbę o dostarczenie pieniędzy można przesłać drogą internetową. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Tuż po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz mieć możliwość wypytania o warunki przed podpisaniem umowy (na przykład o konkretne określenia w regulaminie). Z drugiej strony z powodu potrzeby wynagradzania takiego pracownika nieznacznie większe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu

Drobiazgowa analiza rynku pozabankowego wskazuje, że przyspieszenie wydania decyzji jest poszukiwane przez wiele osób. Ilość wymagań jest minimalna. Nie ma potrzeby przedstawiać odpowiednich zaświadczeń dotyczących dochodów, bez względu na to, czy chodzi o dochody z umowy o pracę, świadczenie emerytalne czy też dochody z renty. Do skorzystania z finansowania wystarczający jest dokument tożsamości, rachunek w banku i posiadanie telefonu komórkowego. Zasadniczo o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się następująco - trzeba podać kwotę potrzebnych środków oraz czas trwania zobowiązania. W następnym kroku trzeba wysłać wniosek i oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W przypadku pozytywnej decyzji, żądana kwota zostanie przekazana na konto bankowe. Trzeba jednakże mieć na uwadze, iż pomyślna decyzja często zależy od sytuacji finansowej.

Adresy firm pożyczkowych

Na terenie miejscowości Kęty i w okolicach znajduje się kilka placówek. Mapa, którą zamieściliśmy przedstawia ich położenie. Kliknij na wybrany znacznik, żeby odczytać dane adresowe placówek. W razie konieczności można przybliżyć mapę. Klikając na wybraną placówkę, w niektórych przypadkach da się przeczytać opinie wystawione przez konsumentów.

biura pożyczkowe w Kętach i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z określonego wariantu finansowania należy najpierw poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Musisz sprawdzić kilka arcyważnych kwestii, odnoszących się do kosztów spłaty.

W pierwszym rzędzie zestawiaj możliwie dużo prezentowanych rozwiązań, ze względu na to że dzięki temu pełniej zorientujesz się w sytuacji panującej w skali całego rynku.

To nie wszystko koniecznie poznaj wielkość stopy oprocentowania. R.R.S.O. to przydatny sposób, żeby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania. Staraj się wybrać propozycję, która ma możliwie najniższy poziom kosztów. Co szczególnie ważne, sprawdź przestrzeganie zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wysokości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najlepiej będzie skorzystać z usług wiarygodnych firm. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej planujesz zwrócić się o wsparcie, wykazana jest w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Kęty, jak i ogólnopolskich. Uważa się, że biura należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy AASA i Wonga pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych zasad oraz dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku sprawdź opłatę za przedłużenie spłaty. Niejednokrotnie opłata za tzw. rolowanie wydatnie podraża całościowy koszt zadłużenia się.

Po czwarte sensownie jest, byś czytał dostępne serwisy poświęcone usługom pozabankowym i szukał opinii o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Dominująca liczba krytycznych dyskusji musi podwyższyć szczególną czujność.

Następna kwestia: postępuj tak, aby nie zadłużać się ponad swoje możliwości finansowe. Poddaj analizie ile zarabiasz oraz ile wydajesz i zdecyduj, czy będziesz w stanie bez problemu spłacić pożyczoną gotówkę. Miej świadomość, iż niespłacenie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim poprosisz o taki rodzaj finansowania, warto, abyś sprawdził swoje szanse na zaciągnięcie gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Własną sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych zweryfikujesz generując raport w witrynie BIKu. Raz na pół roku będziesz w stanie taki raport pobrać bez kosztów.

I sprawa najistotniejsza: z uwagą czytaj umowę zanim ją podpiszesz.

Mamy nadzieję, że opublikowane tutaj wskazówki pozwolą zdecydować się na instytucję dopasowaną do potrzeb.