Pożyczki w Kluczborku

W poniższej tabeli zamieściliśmy pożyczki udzielane w Kluczborku (województwo opolskie, powiat kluczborski). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Dane zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują produktów na krótki termin też mogą liczyć na pomoc. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy z minimum formalności. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimalnych formalnościach. Jej istotną cechą jest minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w wybranych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich darmowo. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Najniższa kwota to raptem 100 PLN, podczas gdy przewyższa ona 10 000 złotych. Okres spłaty waha się 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na ponad miesiąc, rzędu 61 lub 45 dni. Skorzystać z nich może każda osoba dorosła. Najniższy próg wiekowy wynosi osiemnaście lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców a także kluczowe ich wskaźniki.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Kto może otrzymać pożyczkę w Kluczborku?

Osoby chcące ją otrzymać winny spełniać poniższe warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • posiadać obywatelstwo polskie;
  • uzyskiwać dochody;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę w Kluczborku?

Żeby pożyczyć pieniądze, w większości przypadków wystarczy jedynie posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek. Zasadniczo na decyzję czeka się około piętnastu minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się na przykład czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wynosi prowizja, ile kosztuje przedłużenie spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek lokalnych w Kluczborku. Mapa ich rozmieszczenia zaprezentowana jest na końcu.

Czy jest szansa zdobyć środki pieniężne bez sprawdzania BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy przez poślizg w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeżeli w trakcie pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, albo brak Ci zdolności finansowej i w rezultacie instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów tego typu. Pomoc zadłużonym bazuje na odstąpieniu od badania baz zalegających z płatnościami. Jej główną cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez sprawdzania biku pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze mogą także przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. We wskazanych powyżej propozycjach każda sytuacja oceniana jest w sposób indywidualny. W przypadku posiadania zadłużenia często banki wydają decyzje odmowne. W związku z tym warto sprawdzić pożyczki dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia dodatkowo informacje na temat weryfikacji rejestrów osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE

Jak uzyskać pieniądze do domu?

Dowiezienie środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców tryb finansowania. W szczególności może to być przydatne w przypadku wsi. Prośbę o dostarczenie pieniędzy da się wypełnić przez internet. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z gotówką. Po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz miał sposobność wypytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (na przykład o ewentualne niezrozumiałe zapisy w umowie). Z powodu potrzeby wynagradzania konsultanta nieznacznie większe są koszty. nieco większe są koszty. O gotówkę w domu klienta można się starać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak zdobyć gotówkę na dowód osobisty?

Minimalizacja formalności jest często poszukiwane. Zakres wymaganych formalności jest niewielka. Nie ma konieczności dostarczać żadnych zaświadczeń o dochodach, niezależnie od tego, czy bierzemy pod uwagę dochody z pracy na etat, emeryturę albo dochody z renty. W celu skorzystania z finansowania wystarczający jest dokument tożsamości, rachunek bankowy i dodatkowo telefon komórkowy. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można starać się w następujący sposób - należy podać wysokość pożyczanych środków jak również okres spłaty pieniędzy. Następnie trzeba wysłać wypełniony wniosek oraz czekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W przypadku pozytywnej decyzji, pożyczana kwota zostanie przekazana na konto bankowe. Warto jednakże mieć świadomość, iż pomyślna decyzja zależy od zdolności kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Kluczborku

Mapa, którą zamieściliśmy zawiera umiejscowienie placówek. Zaznacz wybrany znacznik, aby zobaczyć adres. W razie potrzeby powiększ mapę. Wchodząc na placówkę, w pewnych przypadkach można zobaczyć oceny napisane przez internautów.
Placówki pożyczkowe w Kluczborku.

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego rozwiązania dobrze będzie poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Dobrze zwrócić uwagę na parę fundamentalnych spraw, jakie dotyczą kosztów jej spłaty.

Po pierwsze analizuj możliwie dużo proponowanych usług, jako że za sprawą tego pełniej rozeznasz się w warunkach finansowania w skali całego rynku.

W drugim rzędzie bezwzględnie porównaj skalę oprocentowania rzeczywistego. Stopa RRSO to przydatny sposób, aby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania finansowego. Staraj się wybrać propozycję, która ma możliwie najniższy poziom kosztów. W szczególności zweryfikuj przestrzeganie zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najbezpieczniej jest skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w jakiej zamierzasz starać się o pieniądze, wykazana jest w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że biura należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak przykładowo Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy AASA i Wonga udzielą nam pomocy finansowej w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie deklarują przestrzeganie etycznych zasad i dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku zweryfikuj koszt prolongowania długu. Przeważnie opłata za późniejszą spłatę mocno podraża sumaryczny koszt.

Dodatkowo potrzebne jest, abyś studiował dostępne fora traktujące o usługach pozabankowych i prześledził uwagi o instytucji, która Cię zainteresowała. Zbytnia liczba krytycznych opinii musi obudzić szczególną nieufność.

Następna kwestia: kontroluj, aby nie spowodować zadłużenia ponad możliwości. Policz Twój budżet domowy i sprawdź, czy jesteś w stanie bez problemu oddać pożyczone środki. Pamiętaj o tym, iż opóźnienie w spłacie może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zdecydujesz się na taką pomoc finansową, dobrze, abyś zweryfikował swoje szanse na skorzystanie z pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych sprawdzisz generując raport w witrynie BIKu. Raz na pół roku możesz taki raport pobrać bezpłatnie.

I sprawa najistotniejsza: uważnie przeanalizuj treść umowy przed jej podpisaniem.

Mamy nadzieję, iż zamieszczone tutaj informacje pomogą wytypować instytucję dostosowaną do wymagań.