Zestawienie najlepszych pożyczek w Kobyłce

Generalnie osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z pożyczek dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. Poniżej przedstawiamy ofertę najtańszych firm finansowych. Szczególnie można wziąć pod uwagę kilkanaście tego typu usług zaprezentowanych w znajdującym się tutaj naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Kobyłce (województwo mazowieckie) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Dane zaktualizowano w dniu: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby poszukujące chwilówki także mają szansę na wsparcie finansowe. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na 30 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie z minimalnymi formalnościami. Do jej cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w niektórych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich za darmo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Minimalna kwota to raptem sto złotych, choć w pewnych przypadkach bywa ona wyższa niż 10 000 złotych. Okres spłaty waha się od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na długi okres - 2 miesięcy. Skorzystać z nich może każdy pełnoletni. Minimalny próg wiekowy wynosi 18 lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców oraz dokładne ich parametry.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Kobyłce) lub okolicach;
  • ma polskie obywatelstwo;
  • dysponuje dochodami udokumentowanymi;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • jest pełnoletni.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczy posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto aktywnego numeru telefonu.

Środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy lub w jednej z placówek lokalnych w Kobyłce. Mapa ich rozmieszczenia zaprezentowana jest w dalszej części. Typowo na decyzję czeka się do pół godziny. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się przykładowo czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie będzie wynosić prowizja, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Usługi pożyczkowe świadczone bez weryfikacji BIKu

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy przez poślizg w spłacie kredytu? Jeżeli w ciągu 5 poprzednich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, albo nie posiadasz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego banki nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, wtedy zapewne rozważasz usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów dłużników. Pomoc zadłużonym opiera się na odstąpieniu od konsultowania rejestrów zalegających z długami. Kluczową jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez weryfikacji w BIK pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie powinni także zainteresować się propozycjami „Bociana”. W wyżej wymienionych wariantach badanie zdolności finansowej realizowane jest indywidualnie. W sytuacji posiadania długów przeważnie banki nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też warto przejrzeć pożyczki dla osób zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo dane na temat weryfikacji rejestrów osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Kobyłki i okolic

Dowiezienie środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców wariant pożyczania. Bez wątpienia jest to przydatne w przypadku osób starszych. Prośbę o dostarczenie pieniędzy da się wypełnić za pośrednictwem internetu. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Tuż po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć sposobność podpytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (przykładowo o konkretne zapisy w umowie). Z drugiej strony z racji konieczności wynagradzania pracownika trochę wyższy jest koszt. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu

Bliższa analiza rynku dowodzi, iż uproszczenie formalności jest często poszukiwane. Liczba wymaganych formalności jest minimalna. Nie ma konieczności przedstawiać odpowiednich zaświadczeń dotyczących dochodów, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę dochody z umowy o pracę, świadczenia emerytalne czy też świadczenie rentowe. Do skorzystania z finansowania wystarczający jest dokument potwierdzający tożsamość, rachunek bankowy oraz numer telefonu komórkowego. Zasadniczo o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości należy starać się w taki oto sposób – trzeba określić kwotę pieniędzy oraz czas trwania zobowiązania. Potem należy wysłać wypełniony wniosek oraz oczekiwać na decyzję w formie maila lub SMSa. W sytuacji pozytywnej decyzji, potrzebna kwota będzie przekazana na konto osobiste. Trzeba jednakże mieć świadomość, że pomyślna decyzja kredytowa często zależy od sytuacji kredytowej.

Plan rozmieszczenia instytucji pożyczkowych

Na terenie miejscowości Kobyłka i w okolicach znajduje się kilka placówek. Zaprezentowany plan miasta wskazuje ich umiejscowienie. Zaznacz właściwy lokalizator, żeby wyświetlić dane adresowe placówek. Jeżeli punkty zachodzą na siebie, przybliż widok mapy. Wchodząc na placówkę, w niektórych przypadkach da się przejrzeć recenzje wystawione przez konsumentów.

biura pożyczkowe w Kobyłce i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze finansowania należy poprzedzić szczegółową analizą. Winieneś zwrócić uwagę na parę nadrzędnych spraw, które odnoszą się do kosztów takich produktów finansowych.

W pierwszej kolejności poznaj jak najwięcej prezentowanych rozwiązań, dlatego że za sprawą tego najlepiej uzyskasz orientację w sytuacji panującej w kraju.

W drugim kroku bezwzględnie oblicz poziom stóp procentowych. Oprocentowanie RRSO to przydatny sposób, żeby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania finansowego. Postaraj się wybrać propozycję, która posiada jak najniższe oprocentowanie. Co szczególnie ważne, zweryfikuj zgodność z zapisami ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% kwoty finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najlepiej jest skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej chcesz zwrócić się o wsparcie, zamieszczona jest w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Kobyłka, jak i ogólnopolskich. Istnieje przekonanie, że firmy należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak przykładowo Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą Wonga i AASA pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych zasad oraz dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie oszacuj koszt przedłużenia długu. Z reguły przedłużenie znacząco podwyższa ogólny poziom kosztów.

Również koniecznym jest, abyś czytał fora dyskusyjne poświęcone usługom pozabankowym i sprawdził wypowiedzi o instytucji, która Cię zainteresowała. Duża ilość nieprzychylnych ocen musi obudzić szczególną czujność.

Następna kwestia: zrób tak, żeby nie spowodować zadłużenia powyżej swoich możliwości spłaty. Poddaj analizie swój domowy budżet i sprawdź, czy jesteś zdolny bezproblemowo oddać pożyczone pieniądze. Pamiętaj o tym, że brak spłaty pieniędzy w terminie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zdecydujesz się na taki wariant pomocy finansowej, warto, żebyś zweryfikował swoje szanse na wzięcie pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Własną sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów poznasz generując raport w witrynie Biura Informacji Kredytowej. Raz na sześc miesięcy możesz taki raport pobrać bezpłatnie.

I sprawa najistotniejsza: z uwagą przeczytaj umowę przed jej podpisaniem.

Ufamy, że powyżej zaprezentowane wytyczne pozwolą wytypować instytucję dostosowaną do wymagań.