Zestawienie pożyczek w Kolbuszowej

Generalnie osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z produktów dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. W poniższej tabeli znajdziesz ofertę najtańszych firm finansowych. W szczególności można wziąć pod uwagę kilkanaście pożyczek w opublikowanym tu naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Kolbuszowej (województwo podkarpackie, powiat kolbuszowski) i okolicach. Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Dane zaktualizowano w dniu: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby poszukujące chwilówki również mogą liczyć na pomoc. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie z minimalnymi formalnościami. Do jej cech zalicza się minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto dodać, że w kilku przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich za darmo. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Minimalna wysokość wynosi sto PLN, podczas gdy bywa ona wyższa niż dziesięć tysięcy PLN. Okres spłaty waha się 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy czas, rzędu 2 miesięcy. Skorzystać z nich może każdy pełnoletni. Najniższy próg wiekowy wynosi 18 lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców a także kluczowe ich wskaźniki.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Kolbuszowej) lub okolicach;
  • posiada obywatelstwo polskie;
  • dysponuje dochodami udokumentowanymi;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • jest pełnoletni.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczające jest posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także telefonu z aktywnym numerem.

Środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy lub w jednej z placówek lokalnych w Kolbuszowej. Mapa ich rozmieszczenia przedstawiona jest niżej. Typowo na decyzję czeka się piętnaście minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się między innymi czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji będzie wynosić prowizja, ile kosztuje przedłużenie spłaty.

Usługi pożyczkowe z ominięciem weryfikacji w BIKu

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych z powodu opóźnienia w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeśli w czasie pięciu ostatnich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie masz zdolności finansowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, wtedy zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów tego rodzaju. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na rezygnacji z monitorowania baz danych zalegających z płatnościami. Wyróżnikiem takiego podejścia jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem sprawdzania biku pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie mogą dodatkowo przyjrzeć się propozycjom Bociana. W wyżej wymienionych wariantach każda sytuacja oceniana jest w sposób indywidualny. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych niejednokrotnie banki wydają decyzje odmowne. W związku z tym warto przejrzeć pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia natomiast informacje na temat konsultowania rejestrów dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Kolbuszowej i okolic

Dowiezienie środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców rodzaj pozyskiwania środków finansowych. W szczególności może to być wygodne w przypadku ludzi starszych. Prośbę o przyjazd przedstawiciela można wysłać drogą internetową. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pieniędzmi. Tuż po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz miał możliwość zapytania o warunki przed podpisaniem umowy (między innymi o szczególne zapisy w umowie). Jednak z racji konieczności zatrudnienia i wynagradzania takiego pracownika nieco większe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na sam dowód osobisty

Drobiazgowa analiza rynku dowodzi, iż przyspieszenie wydania decyzji jest poszukiwane przez wiele osób. Ilość formalności jest minimalna. Nie ma potrzeby dostarczać odpowiednich dokumentów dotyczących dochodów, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, świadczenie emerytalne lub dochody z renty. Do skorzystania z finansowania wystarczający jest dokument potwierdzający tożsamość, konto w banku oraz telefon komórkowy. Zasadniczo o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości można starać się następująco - wystarczy podać wartość potrzebnych środków oraz pożądany okres spłaty pożyczonych środków. Potem należy wypełnić wniosek i czekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Jeśli decyzja będzie pozytywna, żądana kwota będzie przelana na rachunek bankowy. Warto jednakże pamiętać, że pomyślna decyzja często zależy od sytuacji kredytowej.

Plan rozmieszczenia instytucji pożyczkowych

Na terenie miejscowości Kolbuszowa i w okolicach znajduje się kilka placówek. Mapa, którą zamieściliśmy przedstawia ich umiejscowienie. Zaznacz określony lokalizator, aby sprawdzić dane adresowe placówek. W razie potrzeby można przybliżyć mapę. Klikając na wybraną placówkę, w pewnych przypadkach da się sprawdzić oceny napisane przez kredytobiorców.

biura pożyczkowe w Kolbuszowej i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z pożyczki należy poprzedzić drobiazgową analizą. Powinieneś ocenić parę nadrzędnych spraw, jakie dotyczą kosztów spłaty zobowiązania.

Na początek porównuj możliwie dużo proponowanych rozwiązań, ponieważ dzięki takiemu podejściu najlepiej rozeznasz się w sytuacji panującej w kraju.

Po drugie bezwzględnie oceń skalę R.R.S.O.. Oprocentowanie RRSO to wygodna metoda, aby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania finansowego. Postaraj się wybrać propozycję, która ma możliwie najniższe oprocentowanie. W szczególności zweryfikuj przestrzeganie przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najkorzystniej jest skorzystać z usług wiarygodnych firm. Sprawdź więc, czy firma, w jakiej planujesz zwrócić się o wsparcie, widnieje w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Kolbuszowa, jak i ogólnopolskich. Istnieje przekonanie, że biura należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą AASA i Wonga pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych norm i dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności sprawdź koszty przedłużenia spłaty. Często przedłużenie spłaty wydatnie podraża sumaryczny koszt.

Dodatkowo potrzebne jest, abyś analizował strony internetowe zajmujące się rynkiem pozabankowym i śledził opinie o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Przeważająca ilość negatywnych opinii powinna podnieść szczególną czujność.

Kolejna sprawa: pamiętaj, żeby nie powiększyć zadłużenia ponad możliwości finansowe. Przeanalizuj Twoje aktualne dochody i wydatki i zdecyduj, czy będziesz zdolny bezproblemowo spłacić pożyczone pieniądze. Miej świadomość, że brak spłaty pieniędzy w terminie może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim poprosisz o taką formę finansowania, warto, żebyś zweryfikował swoje szanse na zaciągnięcie środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Twoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych sprawdzisz generując raport w witrynie Biura Informacji Kredytowej. Raz na sześc miesięcy możesz taki dokument wygenerować bez ponoszenia kosztów.

I w końcu sprawa najważniejsza: uważnie przeanalizuj zapisy umowy przed jej podpisaniem.

Wierzymy, że opublikowane tutaj rozwiązania pozwolą wybrać instytucję spełniającą wymagania.