Pożyczki Korsze

Poniżej znajdziesz usługi pożyczkowe dostępne w firmach pozabankowych. W szczególności warto przeanalizować pożyczki przedstawione w znajdującym się tu zestawieniu. Spełniający warunki klienci mogą je otrzymać zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Korszach (województwo warmińsko-mazurskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Dane zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby poszukujące produktów z krótkim terminem umowy również nie są pozostawieni samym sobie. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na 30 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimalnych formalnościach. Do jej cech zalicza się minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w niektórych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając oprocentowania oraz prowizji. Minimalna kwota wynosi sto PLN, aczkolwiek w niektórych wypadkach przewyższa ona dziesięć tysięcy PLN. Okres spłaty waha się 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania w większym wymiarze czasowym - 61 lub 45 dni. Może z nich skorzystać każda osoba pełnoletnia. Minimalny wiek to osiemnaście lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców wraz z ich szczegółową charakterystyką.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Kto może otrzymać pożyczkę? Wymagania dla osób mieszkających w Korszach

Osoby pragnące ją otrzymać powinny spełniać następujące warunki:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • posiadać obywatelstwo polskie;
  • dysponować dochodami udokumentowanymi;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę? Bez wychodzenia z domu lub w placówce w Korszach

Aby móc pożyczyć pieniądze, w większości przypadków wystarczające jest tylko posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek bankowy. Zasadniczo na decyzję czeka się do pół godziny. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz na przykład czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie będzie wynosić prowizja, czy jest szansa na przedłużenie spłaty.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek stacjonarnych w Korszach. Mapa ich rozmieszczenia przedstawiona jest niżej.

Czy można otrzymać pieniądze bez konsultowania BIK?

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych z powodu opóźnienia w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeżeli w czasie ostatniego pięcioletniego okresu spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, ewentualnie brak Ci zdolności kredytowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, wtedy zapewne rozważasz usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów tego rodzaju. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem polega na rezygnacji z monitorowania baz danych zalegających z długami. Kluczową jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez weryfikacji w BIK pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie mogą również przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. We wspomnianych wyżej przypadkach każda sytuacja oceniana jest w sposób indywidualny. W przypadku posiadania zadłużenia niejednokrotnie banki nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też warto sprawdzić pożyczki dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się z kolei informacje na temat weryfikacji baz dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE

Jak zdobyć środki finansowe w domu klienta?

Dowóz pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców tryb pozyskiwania środków finansowych. Zasadniczo jest to pomocne w przypadku ludzi starszych. Prośbę o przyjazd przedstawiciela można wysłać za pośrednictwem internetu. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pieniędzmi. Tuż po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć sposobność zapytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (między innymi o niejasne określenia w regulaminie). Z racji konieczności zatrudnienia i wynagradzania przedstawiciela nieznacznie wyższe są koszty. nieco wyższy jest koszt. O gotówkę w domu klienta można się starać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak zdobyć pomoc finansową na dowód osobisty?

Przyspieszenie wydania decyzji jest poszukiwane przez wiele osób. Zakres formalności jest ograniczona. Nie ma potrzeby przedstawiać jakichkolwiek zaświadczeń o dochodach, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę wynagrodzenie z etatu, świadczenia emerytalne czy też świadczenie rentowe. Wnioskowanie o taką usługę nie nastręcza problemów: wystarcza posiadanie telefonu i konto w banku. W większości przypadków o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości należy ubiegać się następująco - należy określić kwotę pożyczanych pieniędzy jak również długość okresu spłaty pożyczonych środków. Potem trzeba wysłać wniosek i oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W sytuacji pozytywnej decyzji, pożyczana kwota zostanie przekazana na konto. Trzeba jednak mieć na uwadze, iż pozytywna decyzja zależna jest od sytuacji finansowej.

Adresy firm pożyczkowych w Korszach

Mapa, którą zamieściliśmy zawiera miejsca położenia placówek. Kliknij na wybrany punkt, żeby zobaczyć adres placówki. Jeżeli punkty zachodzą na siebie, można przybliżyć widok. Klikając na wybraną placówkę, w wybranych przypadkach można sprawdzić recenzje wystawione przez konsumentów.
Firmy pożyczkowe w Korszach.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy należy poprzedzić drobiazgową analizą. Warto zwrócić uwagę na parę arcyważnych kwestii, odnoszących się do kosztów jej spłaty.

Na początek porównaj możliwie dużo dostępnych usług, jako że dzięki takiemu podejściu pełniej rozeznasz się w warunkach finansowania na całym rynku.

Po drugie bezwzględnie sprawdź wysokość RRSO. Stopa RRSO to wygodna metoda, żeby błyskawicznie porównać koszta zobowiązania. Pamiętaj, aby dokonac wyboru propozycji, która posiada jak najniższy poziom opłat. Co szczególnie ważne, zweryfikuj przestrzeganie zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najbezpieczniej będzie skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w jakiej chciałbyś starać się o pieniądze, znajduje się w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii podmioty będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy Wonga i AASA udzielą Ci pomocy finansowej całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie zobowiązane są przestrzegać etycznych zasad a także dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku porównaj opłatę za rolowanie spłaty. Przeważnie prolongatę spłaty bardzo powiększa całościowy poziom kosztów.

Również warto, żebyś studiował dostępne serwisy poświęcone usługom pozabankowym i poszukiwał opinii o instytucji, w której chcesz uzyskać pieniądze. Zbyt duża ilość niekorzystnych ocen powinna obudzić szczególną czujność.

Kolejna kwestia: zrób tak, aby nie powiększyć zadłużenia ponad możliwości. Poddaj analizie swój domowy budżet i sprawdź, czy będziesz zdolny bezproblemowo zwrócić pożyczone pieniądze. Nie zapominaj o tym, iż nieoddanie pieniędzy może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim poprosisz o taki rodzaj finansowania, dobrze, abyś ocenił swoje szanse na zaciągnięcie gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Własną sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych zweryfikujesz generując raport w witrynie Biura Informacji Kredytowej. Raz na sześc miesięcy będziesz mógł go pobrać za darmo.

I w końcu sprawa najważniejsza: uważnie przeczytaj zapisy umowy zanim ją podpiszesz.

Wierzymy, że opublikowane tutaj dane pomogą zdecydować się na instytucję dostosowaną do wymagań.