Pożyczki w Kraśniku

W tabeli poniżej prezentujemy zestawienie pożyczek udzielanych w Kraśniku (województwo lubelskie, powiat kraśnicki). Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej zmiany: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Osoby poszukujące produktów krótkoterminowych także mogą znaleźć coś dla siebie. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy formalnościach ograniczonych do minimum. Jej cechą jest ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Warto dodać, że w paru przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich za darmo. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów prowizji oraz oprocentowania. Najniższa wysokość wynosi sto złotych, choć w pewnych przypadkach jest ona większa niż 10 000 PLN. Spłaty należy dokonać w okresie 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania w większym wymiarze czasowym - 45 lub 61 dni. Może z nich skorzystać każdy pełnoletni. Minimalny wiek to 18 lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców oraz dokładne ich parametry.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Kto może wziąć pożyczkę w Kraśniku?

Osoby chcące skorzystać z wybranej usługi winny spełniać poniższe warunki:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • mieć udokumentowane dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać telefon;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę w Kraśniku?

Celem pożyczenia pieniędzy, w większości przypadków wystarczy tylko posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na konto bankowe. Przeważnie na decyzję czeka się 15 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się m.in. czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji będzie wynosić prowizja, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek lokalnych w Kraśniku. Mapa ich rozmieszczenia zaprezentowana jest niżej.

W jaki sposób uzyskać pieniądze bez weryfikacji BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy przez poślizg w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeżeli w trakcie ostatniego pięcioletniego okresu miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie masz zdolności kredytowej i w rezultacie instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, to prawdopodobnie planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów zadłużonych. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na rezygnacji z weryfikowania rejestrów bazodanowych finansowo zadłużonych. Zasadniczą jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez BIK można pożyczyć pieniądze na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie mogą także przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. We wspomnianych wyżej przypadkach badanie zdolności finansowej realizowane jest w indywidualnym trybie. W sytuacji posiadania długów często banki wydają decyzje odmowne. W związku z tym dobrze jest sprawdzić ofertę dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia z kolei szczegółowe informacje dotyczące sprawdzania rejestrów dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE

Czy można zdobyć gotówkę w domu klienta?

Dostarczanie środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców sposób finansowania. Nie ulega wątpliwości, że jest to użyteczne w przypadku wsi. Formularz zapotrzebowania da się wypełnić za pośrednictwem internetu. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pieniędzmi. Po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć możliwość wypytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (przykładowo o jakieś zapisy w umowie czy regulaminie). Z powodu konieczności zatrudnienia takiego pracownika nieznacznie większe są koszty. trochę wyższy jest koszt. O dostawę pieniędzy do domu klienta możesz poprosić w Mikroratce, Providencie i u Bociana.

W jaki sposób otrzymać pieniądze na sam dowód?

Minimalizacja formalności jest poszukiwane przez wiele osób. Ilość wymagań jest niewielka. Nie ma konieczności przedstawiać odpowiednich dokumentów o dochodach, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę wynagrodzenie, świadczenia emerytalne lub rentę. Skorzystanie z takiej usługi jest proste – oprócz dokumentu tożsamości należy posiadać aktywny numer telefonu i konto osobiste. W większości przypadków o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości można starać się w taki oto sposób – wystarczy podać wysokość potrzebnych środków i czas trwania umowy. W następnym kroku należy wysłać wniosek oraz czekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Gdy decyzja będzie pozytywna, pożyczana kwota będzie przelana na konto bankowe. Należy jednak mieć świadomość, że pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależna jest od sytuacji finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Kraśniku

Poniższa mapa zawiera umiejscowienie placówek. Zaznacz odpowiedni punkt, żeby odczytać adres. W razie konieczności powiększ mapę. Klikając na wybraną placówkę, w niektórych przypadkach da się sprawdzić opinie wystawione przez kredytobiorców.
Placówki pożyczkowe w Kraśniku.

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego rozwiązania najlepiej poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Dobrze zwrócić uwagę na kilka decydujących spraw, dotyczących kosztów takich produktów.

Na początek oceniaj możliwie dużo proponowanych usług, jako że dzięki temu najlepiej uzyskasz orientację w warunkach finansowania na całym rynku.

Idąc dalej: oblicz wysokość stopy oprocentowania. Stopa RRSO to łatwa metoda, żeby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania finansowego. Postaraj się wybrać propozycję, która posiada jak najniższe oprocentowanie. W szczególności sprawdź zgodność z zapisami ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wartości finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najkorzystniej jest skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w której chciałbyś zwrócić się o wsparcie, zamieszczona jest w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że biura będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, przykładowo Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą AASA i Wonga udzielą nam wsparcia finansowego w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych zasad a także dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku poznaj opłatę za rolowanie spłaty. Często opłata za późniejszą spłatę bardzo podraża sumaryczny koszt.

Po czwarte warto, byś sprawdzał fora internetowe poświęcone usługom pozabankowym i analizował poglądy o instytucji, w której chcesz uzyskać pieniądze. Dominująca liczba złych opinii winna podnieść Twoją nieufność.

Następna kwestia: kontroluj, żeby nie powiększyć zadłużenia ponad swoje możliwości finansowe. Policz ile zarabiasz oraz ile wydajesz i zdecyduj, czy jesteś zdolny bezproblemowo zwrócić pożyczone środki. Miej świadomość, iż niespłacenie pieniędzy może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim poprosisz o taki rodzaj finansowania, dobrze, żebyś sprawdził swoje szanse na zaciągnięcie kredytu oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych ocenisz pobierając raport ze strony BIKu. Jeden raz na sześc miesięcy będziesz mógł taki dokument pobrać bez kosztów.

I rzecz najważniejsza: z uwagą czytaj umowę przed jej podpisaniem.

Ufamy, że zamieszczone tutaj rozwiązania pozwolą wytypować instytucję spełniającą potrzeby.