Pożyczki Krosno Odrzańskie

W tabeli poniżej przedstawiamy pożyczki udzielane w Krośnie Odrzańskim (województwo lubuskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data aktualizacji: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów krótkookresowych również mogą znaleźć coś dla siebie. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres z minimum formalności. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimalnych formalnościach. Do jej cech zalicza się minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto nadmienić, że w paru przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów prowizji oraz oprocentowania. Najniższa wysokość to raptem sto PLN, aczkolwiek w niektórych wypadkach jest ona większa niż 10 000 złotych. Na spłatę będziesz miał od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na dłuższy okres, rzędu 61 lub 45 dni. Skorzystać z nich może każda osoba dorosła. Minimalny próg wiekowy to 18 lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców a także kluczowe ich wskaźniki.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Kto może otrzymać pożyczkę w Krośnie Odrzańskim?

Pożyczkobiorcy pragnący ją otrzymać winny spełniać poniższe wymagania:

  • mieszkać w Polsce;
  • posiadać obywatelstwo polskie;
  • uzyskiwać dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać telefon;
  • być pełnoletnie.

Jak wziąć pożyczkę w Krośnie Odrzańskim?

Do pożyczenia środków pieniężnych, w większości przypadków wystarczające jest tylko posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek. Przeważnie na decyzję czeka się około piętnastu minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz m.in. czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wyniesie prowizja, czy można dokonać przedłużenia spłaty.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek lokalnych w Krośnie Odrzańskim. Ich lokalizacja na planie miasta zaprezentowana jest w dalszej części.

Jak można dostać środki pieniężne bez weryfikacji BIK?

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych przez poślizg w spłacie kredytu? W przypadku, gdy w trakcie pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, albo nie posiadasz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe wydają decyzję odmowną, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz zadłużonych. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem polega na rezygnacji z weryfikowania baz zalegających z długami. Wyróżnikiem takiego podejścia jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez sprawdzania biku pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie mogą również zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. W wyżej wymienionych wariantach badanie zdolności kredytowej przeprowadzane jest indywidualnie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych najczęściej banki nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też można sprawdzić pożyczki dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia natomiast dane dotyczące weryfikacji baz dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE

Jak zdobyć gotówkę z dostawą do domu?

Dowóz pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców wariant finansowania. Nie ulega wątpliwości, że jest to użyteczne na obszarach wiejskich. Prośbę o dostarczenie pieniędzy da się wypełnić drogą internetową. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pożądaną kwotą. Po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz miał sposobność podpytania o warunki przed podpisaniem umowy (np. o niejasne zapisy w umowie). Z powodu konieczności zatrudnienia przedstawiciela minimalnie wyższy jest koszt. nieco większe są koszty. Po gotówkę z dostawą do domu klienta można się udać do Providenta, Bociana lub Mikroratki.

W jaki sposób można dostać środki finansowe na dowód osobisty?

Uproszczenie formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Ilość wymagań jest minimalna. Nie trzeba przedstawiać jakichkolwiek dokumentów o dochodach, niezależnie od tego, czy rozumiemy przez to dochody z pracy na etat, posiadaną emeryturę czy też rentę. Celem zaciągnięcia finansowania wystarcza dokument potwierdzający tożsamość, konto w banku oraz posiadanie telefonu komórkowego. Przeważnie o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości można ubiegać się w następujący sposób - powinieneś podać kwotę potrzebnych środków i długość okresu spłaty pieniędzy. Następnie trzeba wypełnić formularz wniosku i poczekać na decyzję w formie maila lub SMSa. Jeśli decyzja będzie pozytywna, pożyczana kwota będzie przekazana na rachunek bankowy. Trzeba jednakże mieć na uwadze, że pozytywna decyzja zależy od sytuacji finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Krośnie Odrzańskim

Plan miasta przedstawiony poniżej przedstawia położenie placówek. Kliknij na wybrany punkt lokalizacyjny, aby wyświetlić adres. Jeżeli punkty zachodzą na siebie, można przybliżyć mapę. Wyświetlając placówkę, w wybranych przypadkach można przejrzeć recenzje napisane przez kredytobiorców.
Placówki pożyczkowe w Krośnie Odrzańskim.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy powinieneś poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Musisz ocenić kilka arcyważnych rzeczy, odnoszących się do kosztów spłaty.

W pierwszym rzędzie poznaj jak najwięcej prezentowanych rozwiązań, jako że dzięki temu najpełniej zorientujesz się w sytuacji panującej na rynku tych produktów.

Dalej: koniecznie zweryfikuj wysokość R.R.S.O.. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) jest łatwą drogą, aby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania. Staraj się dokonac wyboru propozycji, która posiada jak najniższy poziom kosztów. Co istotne, oceń przestrzeganie zapisów prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najkorzystniej jest skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w której zamierzasz starać się o pieniądze, widnieje w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że biura należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą Wonga i AASA udzielą nam wsparcia finansowego całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych zasad oraz dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku oceń koszt przedłużenia zadłużenia. Często opłata za późniejszą spłatę znacząco podraża finalny koszt.

Także dobrze, żebyś śledził fora internetowe zajmujące się parabankami i poszukiwał opinii o instytucji, która Cię zainteresowała. Dominująca ilość złych dyskusji winna obudzić Twoją szczególną czujność.

Następna kwestia: kontroluj, aby nie spowodować zadłużenia powyżej swoich możliwości spłaty. Oceń należycie swój domowy budżet i sprawdź, czy jesteś w stanie bezproblemowo zwrócić pożyczoną gotówkę. Nie zapominaj o tym, że niespłacenie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim poprosisz o taką pomoc finansową, dobrze, żebyś zweryfikował swoje szanse na zaciągnięcie kredytu oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Twoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów ocenisz generując raport w witrynie Biura Informacji Kredytowej. Raz na sześc miesięcy będziesz mógł taki dokument wygenerować zupełnie za darmo.

I pamiętaj: uważnie czytaj zapisy umowy przed jej podpisaniem.

Mamy nadzieję, że nasze wytyczne pomogą wybrać instytucję dopasowaną do potrzeb.