Kwidzyn — zestawienie najlepszych pożyczek

Zasadniczo osoby chcące zdobyć pieniądze mogą skorzystać z usług dostępnych w instytucjach pożyczkowych. W poniższej tabeli prezentujemy ofertę najtańszych firm pozabankowych. W szczególności warto wziąć pod uwagę pożyczki dostępne w opublikowanym tutaj naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Kwidzynie (województwo pomorskie, powiat kwidzyński) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Aktualizacja: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują chwilówki też mają szansę na wsparcie finansowe. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na kilkanaście dni lub miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy formalnościach ograniczonych do minimum. Do jej cech zalicza się minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w wybranych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich bezpłatnie. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając oprocentowania oraz prowizji. Minimalna wysokość to zazwyczaj sto złotych, podczas gdy przewyższa ona dziesięć tysięcy złotych. Okres spłaty waha się 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy czas, rzędu 2 miesięcy. Może z nich skorzystać każdy pełnoletni. Minimalny wiek wynosi osiemnaście lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców wraz z aktualną charakterystyką.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Kwidzynie) lub okolicach;
  • jest polskim obywatelem;
  • ma udokumentowane dochody;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • ma co najmniej 18 lat.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczające jest posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także telefonu z aktywnym numerem.

Środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy lub w jednej z placówek lokalnych w Kwidzynie. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została na samym dole. Przeważnie na decyzję czeka się do pół godziny. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się między innymi czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wyniesie prowizja, czy można dokonać przedłużenia spłaty.

Usługi pożyczkowe świadczone bez sprawdzania BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy przez poślizg w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeżeli w czasie pięciu ostatnich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, ewentualnie nie masz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego banki wydają decyzję negatywną, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz tego rodzaju. Pomoc zadłużonym opiera się na rezygnacji z przeglądania baz zadłużonych. Wyróżnikiem takiego podejścia jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Z pominięciem weryfikacji w BIK pożyczymy chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie powinni także zainteresować się propozycjami „Bociana”. W wyżej wymienionych wariantach ocena zdolności kredytowej dokonywana jest w sposób indywidualny. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych najczęściej banki nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też dobrze jest przejrzeć pożyczki dla osób zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się z kolei szczegółowe informacje dotyczące konsultowania baz dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Kwidzynia i okolic

Dostarczanie pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców sposób pożyczania. Nie ulega wątpliwości, że może to być przydatne w przypadku osób starszych. Formularz można wysłać za pośrednictwem internetu. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pieniędzmi. Tuż po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz mieć możliwość zapytania o warunki przed podpisaniem umowy (między innymi o niejasne określenia w regulaminie czy umowie). Jednakże z powodu potrzeby zatrudnienia i wynagradzania pracownika minimalnie wyższe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu osobistego

Drobiazgowa analiza rynku pożyczkowego dowodzi, że przyspieszenie wydania decyzji jest często poszukiwane. Zakres formalności jest minimalna. Nie ma konieczności dostarczać żadnych zaświadczeń o dochodach, niezależnie od tego, czy rozumiemy przez to dochody z umowy o pracę, świadczenie emerytalne czy też świadczenie rentowe. Ubieganie się o taką usługę nie nastręcza problemów: oprócz dokumentu tożsamości należy posiadać aktywny numer telefonu oraz rachunek bankowy. W większości przypadków o wsparcie finansowe na bazie dokumentu tożsamości należy starać się w taki oto sposób – wystarczy określić kwotę pożyczanych środków jak również pożądany okres spłaty. Następnie trzeba wypełnić formularz wniosku oraz czekać na decyzję w formie maila lub SMSa. Gdy decyzja będzie pozytywna, potrzebna kwota zostanie przekazana na konto osobiste. Należy jednakże mieć na uwadze, że pomyślna decyzja kredytowa zależeć będzie od sytuacji finansowej.

Umiejscowienie biur pożyczkowych

Na terenie miejscowości Kwidzyn i w okolicach znajduje się kilka placówek. Mapa, którą zamieściliśmy przedstawia rozlokowanie. Kliknij na właściwy lokalizator, żeby poznać adres placówki. Jeżeli punkty zachodzą na siebie, powiększ mapę. Klikając na wybraną placówkę, w niektórych przypadkach da się przejrzeć oceny napisane przez internautów.

biura pożyczkowe w Kwidzynie i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego finansowania powinieneś poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Powinieneś ocenić kilka nadrzędnych rzeczy, odnoszących się do kosztów takiego zobowiązania.

W pierwszym rzędzie analizuj jak najwięcej proponowanych rozwiązań, ponieważ dzięki takiemu podejściu zorientujesz się w sytuacji panującej na całym rynku.

W drugim kroku porównaj skalę RRSO. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) to wygodna metoda, żeby błyskawicznie porównać koszta zobowiązania. Staraj się dokonac wyboru propozycji, która ma jak najniższy poziom kosztów. Szczególnie przeanalizuj przestrzeganie przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wartości pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najlepiej będzie skorzystać z usług sprawdzonych firm. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w której planujesz zwrócić się o wsparcie, zamieszczona jest w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Kwidzyn, jak i ogólnopolskich. W powszechnej opinii placówki należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak na przykład Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy AASA i Wonga pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie deklarują przestrzeganie etycznych norm jak również dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie oszacuj koszty prolongaty długu. Często przedłużenie spłaty bardzo podraża sumaryczny poziom kosztów.

Ponadto potrzebne jest, abyś analizował fora internetowe traktujące o usługach pozabankowych i analizował poglądy o instytucji, która Cię zainteresowała. Zbytnia ilość negatywnych opinii powinna wzbudzić szczególną czujność.

Kolejna kwestia: pilnuj, żeby nie powiększyć zadłużenia powyżej swoich możliwości spłaty. Przeanalizuj Twoje aktualne dochody i wydatki i sprawdź, czy będziesz zdolny bez problemu spłacić pożyczoną gotówkę. Miej świadomość, że brak spłaty pieniędzy w terminie może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim poprosisz o taką formę finansowania, dobrze, abyś ocenił swoje szanse na skorzystanie z pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Własną sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych zweryfikujesz generując raport ze strony Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na pół roku będziesz mógł go wygenerować bezpłatnie.

I pamiętaj: uważnie czytaj umowę zanim ją podpiszesz.

Wierzymy, że nasze dane pomogą wytypować instytucję dostosowaną do wymagań.