Pożyczki Lipno

W tabeli poniżej zamieściliśmy pożyczki udzielane w Lipnie (województwo kujawsko-pomorskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej zmiany: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby poszukujące produktów z krótkim terminem umowy też mogą liczyć na pomoc. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na kilkanaście dni lub miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy formalnościach ograniczonych do minimum. Jej istotną cechą jest ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w niektórych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając różnych opłat: oprocentowania oraz prowizji. Najniższa wysokość wynosi 100 zł, aczkolwiek w niektórych wypadkach jest ona większa niż dziesięć tysięcy złotych. Na zwrot środków jest 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na dłuższy czas - 45 lub 61 dni. Skorzystać z nich może każdy pełnoletni. Minimalny próg wiekowy to 18 lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców wraz z aktualną charakterystyką.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Kto może otrzymać pożyczkę w Lipnie?

Pożyczkobiorcy pragnący ją otrzymać winny spełniać następujące warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • mieć polskie obywatelstwo;
  • dysponować dochodami udokumentowanymi;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać telefon;
  • być pełnoletnie.

Jak wziąć pożyczkę w Lipnie?

Celem pożyczenia pieniędzy, w większości przypadków wystarczy jedynie posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na konto bankowe. Typowo na decyzję czeka się od 15 do 30 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się m.in. czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji będzie wynosić prowizja, czy jest szansa na przedłużenie spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek lokalnych w Lipnie. Ich lokalizacja na planie miasta przedstawiona jest na samym dole.

Czy da się otrzymać środki pieniężne bez konsultowania BIK?

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy z powodu opóźnienia w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeżeli w czasie pięciu ostatnich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie posiadasz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to prawdopodobnie planujesz starania o usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów tego typu. Pomoc zadłużonym opiera się na rezygnacji z weryfikowania rejestrów bazodanowych dłużników. Wyróżnikiem takiego podejścia jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem weryfikacji w biku pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie powinni także przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. We wskazanych powyżej propozycjach ocena zdolności kredytowej dokonywana jest w indywidualnym trybie. W sytuacji posiadania długów często instytucje bankowe odmawiają przyznania środków pieniężnych. W związku z tym można sprawdzić pożyczki dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia z kolei szczegółowe informacje dotyczące sprawdzania rejestrów osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE

W jaki sposób zdobyć środki finansowe z dowozem do domu?

Dostarczanie pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców rodzaj finansowania. Bez wątpienia może to być pomocne w przypadku osób starszych. Prośbę o dostarczenie pieniędzy można przesłać drogą internetową. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pieniędzmi. Po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz miał sposobność podpytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (na przykład o ewentualne niezrozumiałe określenia w umowie). Ze względu na konieczność wynagradzania przedstawiciela minimalnie większe są koszty. nieznacznie większe są koszty. Po pomoc finansową w domu klienta możesz wystąpić do Mikroratki, Bociana i Providenta.

W jaki sposób można zdobyć gotówkę na podstawie dowodu osobistego?

Przyspieszenie wydania decyzji to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Ilość formalności jest ograniczona. Nie ma konieczności przedstawiać odpowiednich zaświadczeń dochodowych, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę dochody z umowy o pracę, emeryturę czy też rentę. Celem zaciągnięcia finansowania wystarcza dokument potwierdzający tożsamość, rachunek bankowy i telefon komórkowy. Przeważnie o wsparcie finansowe na bazie dokumentu tożsamości można ubiegać się następująco - trzeba wybrać wysokość potrzebnych środków i długość okresu spłaty pieniędzy. Potem należy wysłać wniosek oraz poczekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W sytuacji pozytywnej decyzji, pożyczana kwota zostanie przelana na konto osobiste. Należy jednak pamiętać, iż pozytywna decyzja zależeć będzie od zdolności kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Lipnie

Mapa, którą zamieściliśmy zawiera rozlokowanie placówek. Kliknij na wybrany punkt, aby zobaczyć adres. Jeżeli punkty zachodzą na siebie, można powiększyć mapę. Wyświetlając placówkę, w niektórych przypadkach da się zobaczyć recenzje napisane przez internautów.
Placówki pożyczkowe w Lipnie.

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego rozwiązania najlepiej najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Warto sprawdzić kilka arcyważnych rzeczy, odnoszących się do kosztów spłaty zobowiązania.

Po pierwsze porównaj możliwie dużo dostępnych usług, dlatego że dzięki temu lepiej uzyskasz rozeznanie w sytuacji panującej na rynku finansowym.

W drugim kroku koniecznie sprawdź jaki jest poziom RRSO. Stopa RRSO to wygodna droga, aby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która posiada jak najniższe oprocentowanie. Co szczególnie ważne, sprawdź przestrzeganie zapisów prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najbezpieczniej będzie skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej zamierzasz zwrócić się o wsparcie, wykazana jest w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii firmy należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak na przykład Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą AASA i Wonga udzielają wsparcia finansowego całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych zasad oraz dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności poznaj opłatę za rolowanie spłaty. Często prolongata znacząco podraża ogólny koszt zadłużenia się.

Po czwarte dobrze, żebyś wchodził na serwisy internetowe poświęcone parabankom i zweryfikował opinie o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Przeważająca ilość złych ocen powinna wzbudzić Twoją szczególną czujność.

Kolejna sprawa: dopilnuj, żeby nie zadłużyć się ponad możliwości finansowe. Przeanalizuj swój domowy budżet i sprawdź, czy jesteś w stanie bez problemu zwrócić pożyczoną gotówkę. Miej świadomość, iż opóźnienie w spłacie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zdecydujesz się na taki wariant pomocy finansowej, warto, abyś ocenił swoje szanse na wzięcie pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych sprawdzisz pobierając raport na stronie BIKu. Raz na pół roku będziesz mógł go wygenerować bez ponoszenia kosztów.

I w końcu sprawa najważniejsza: uważnie przeanalizuj umowę zanim ją podpiszesz.

Wierzymy, że powyższe dane pomogą zdecydować się na instytucję dostosowaną do wymagań.