Pożyczki Łomianki

W poniższej tabeli zamieściliśmy pożyczki udzielane w Łomiankach (województwo mazowieckie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej zmiany: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują produktów krótkookresowych także mogą liczyć na pomoc. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na kilkanaście dni lub miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy formalnościach ograniczonych do minimum. Do jej istotnych cech zalicza się uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w wybranych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich bezpłatnie. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Najniższa kwota to zazwyczaj 100 PLN, chociaż czasami przewyższa ona 10 000 PLN. Na spłatę będziesz miał 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy okres, rzędu 45 lub 61 dni. Może z nich skorzystać każdy pełnoletni. Najniższy próg wiekowy wynosi osiemnaście lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Kto może otrzymać pożyczkę w Łomiankach?

Osoby pragnące ją otrzymać winny spełniać następujące warunki:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • mieć polskie obywatelstwo;
  • uzyskiwać dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę w Łomiankach?

Aby móc pożyczyć pieniądze, w większości przypadków wystarczy tylko posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek bankowy. Zasadniczo na decyzję czeka się około kwadransa. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz przykładowo czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie będzie wynosić prowizja, czy jest szansa na przedłużenie spłaty zobowiązania pieniężnego.

Można ponadto udać się osobiście do jednej z placówek stacjonarnych w Łomiankach. Mapa ich rozmieszczenia zamieszczona została na samym dole.

Czy jest szansa otrzymać pieniądze bez weryfikacji BIK?

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych z powodu opóźnienia w spłacie kredytu? Jeżeli w czasie 5 poprzednich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, ewentualnie brak Ci zdolności kredytowej, w konsekwencji czego banki wydają decyzję odmowną, to prawdopodobnie rozważasz usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz dłużników. Pomoc zadłużonym opiera się na odstąpieniu od konsultowania baz dłużników. Wyróżnikiem takiego podejścia jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem weryfikacji w BIK możemy pożyczyć na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze mogą również zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wskazanych powyżej propozycjach badanie zdolności finansowej realizowane jest w indywidualnym trybie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych najczęściej banki odmawiają przyznania środków pieniężnych. W związku z tym dobrze jest sprawdzić pożyczki dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia z kolei szczegółowe informacje dotyczące sprawdzania rejestrów dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE

Czy można uzyskać środki finansowe w domu?

Dostarczanie pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców sposób pozyskiwania środków finansowych. Zasadniczo jest to przydatne w przypadku małych miejscowości. Prośbę o dostarczenie pieniędzy można wysłać przez internet. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pożądaną kwotą. Po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz miał sposobność podpytania o warunki przed podpisaniem umowy (przykładowo o jakieś zapisy w umowie). Ze względu na potrzebę wynagradzania pracownika nieznacznie wyższe są koszty. nieznacznie wyższy jest koszt. Po pomoc finansową w domu klienta możesz wystąpić do Mikroratki, Bociana i Providenta.

W jaki sposób uzyskać środki finansowe na dowód osobisty?

Uproszczenie formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Zakres wymaganych formalności jest ograniczona. Nie ma potrzeby dostarczać odpowiednich dokumentów dochodowych, bez względu na to, czy chodzi o dochody z umowy o pracę, posiadaną emeryturę czy rentę. Celem skorzystania z finansowania wystarczający jest dokument tożsamości, konto osobiste i dodatkowo posiadanie telefonu komórkowego. Generalnie o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości trzeba starać się w następujący sposób - powinieneś podać wysokość wnioskowanych środków jak również długość okresu spłaty pożyczonych środków. Potem należy wypełnić formularz wniosku i oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Gdy decyzja będzie pozytywna, pożyczana kwota będzie przekazana na rachunek bankowy. Trzeba jednak mieć na uwadze, że pomyślna decyzja kredytowa często zależy od sytuacji finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Łomiankach

Zaprezentowany plan miasta wskazuje rozlokowanie placówek. Zaznacz określony lokalizator, żeby wyświetlić adres. W razie konieczności przybliż mapę. Klikając na wybraną placówkę, w wybranych przypadkach da się przeczytać oceny napisane przez internautów.
Placówki pożyczkowe w Łomiankach.

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego rozwiązania najlepiej poprzedzić drobiazgową analizą. Powinieneś sprawdzić parę podstawowych kwestii, odnoszących się do kosztów jej spłaty.

W pierwszej kolejności zestawiaj możliwie dużo dostępnych usług, ze względu na to że za sprawą tego najlepiej uzyskasz orientację w sytuacji panującej w skali całego rynku.

Dalej: sprawdź wielkość R.R.S.O.. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) jest łatwą drogą, aby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania finansowego. Postaraj się dokonac wyboru propozycji, która posiada możliwie jak najniższy poziom kosztów. Co istotne, oceń przestrzeganie przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najlepiej będzie skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w której zamierzasz zwrócić się o wsparcie, widnieje w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że firmy będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak przykładowo Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy Wonga i AASA udzielą Ci pomocy finansowej całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy deklarują przestrzeganie etycznych norm a także dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie porównuj koszty przedłużenia długu. Z reguły opóźnienie spłaty znacząco powiększa sumaryczny poziom kosztów.

Dodatkowo sensownie jest, abyś przeglądał serwisy internetowe poświęcone usługom pozabankowym i zweryfikował opinie o instytucji, która Cię zainteresowała. Przeważająca ilość złych ocen winna obudzić szczególną czujność.

Kolejna kwestia: pilnuj, aby nie zadłużyć się ponad możliwości. Oceń należycie Twoje aktualne dochody i wydatki i zdecyduj, czy jesteś zdolny oddać pożyczone środki. Miej świadomość, iż brak spłaty pieniędzy w terminie może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim poprosisz o taki wariant pomocy finansowej, dobrze, żebyś sprawdził swoje szanse na zaciągnięcie kredytu oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Twoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów zweryfikujesz pobierając raport na stronie Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na sześc miesięcy będziesz mógł taki raport wygenerować za darmo.

I sprawa najistotniejsza: z uwagą przeanalizuj umowę zanim ją podpiszesz.

Ufamy, iż nasze sugestie pozwolą wybrać instytucję dopasowaną do potrzeb.