Pożyczki Lubliniec

Poniżej znajdziesz usługi pożyczkowe dostępne w firmach pozabankowych. W szczególności warto przeanalizować pożyczki przedstawione w znajdującym się tu zestawieniu. Spełniający warunki klienci mogą je otrzymać zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Lublińcu (województwo śląskie). Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby poszukujące produktów krótkookresowych także mogą liczyć na pomoc. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin z minimum formalności. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy formalnościach ograniczonych do minimum. Do jej istotnych cech zalicza się minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w wybranych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich za darmo. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając różnych opłat: prowizji oraz oprocentowania. Minimalna wysokość wynosi sto zł, podczas gdy przekracza ona dziesięć tysięcy złotych. Na zwrot środków jest od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na długi okres, rzędu 61 lub 45 dni. Może z nich skorzystać każdy pełnoletni. Najniższy próg wiekowy to 18 lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców oraz dokładne ich parametry.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Kto może otrzymać pożyczkę? Wymagania dla osób mieszkających w Lublińcu

Pożyczkobiorcy pragnący ją otrzymać powinny spełniać następujące warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • mieć udokumentowane dochody;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • być pełnoletnie.

Jak wziąć pożyczkę? Bez wychodzenia z domu lub w placówce w Lublińcu

Celem pożyczenia pieniędzy, w większości przypadków wystarczy jedynie posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na konto bankowe. Przeważnie na decyzję czeka się 15 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz dla przykładu czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wyniesie prowizja, czy jest możliwość przedłużenia spłaty.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek lokalnych w Lublińcu. Mapa ich rozmieszczenia zamieszczona została na samym dole.

Czy można uzyskać środki pieniężne bez weryfikacji BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy z powodu opóźnienia w spłacie kredytu? Jeżeli w ciągu pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie posiadasz zdolności finansowej i w rezultacie banki wydają decyzję odmowną, wtedy zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz zadłużonych. Pomoc zadłużonym bazuje na odstąpieniu od sprawdzania rejestrów bazodanowych zadłużonych. Jej główną cechą jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez weryfikacji w biku pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie powinni również przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. W wyżej wymienionych wariantach każda sytuacja oceniana jest indywidualnie. W sytuacji posiadania długów często banki nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też można sprawdzić pożyczki dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się z kolei dane dotyczące konsultowania baz osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE

Czy można zdobyć gotówkę w domu klienta?

Dowóz środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców tryb pożyczania. Bez wątpienia jest to pomocne w przypadku ludzi starszych. Prośbę o dostarczenie pieniędzy można wysłać za pośrednictwem internetu. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z gotówką. Po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz miał sposobność zapytania o warunki przed podpisaniem umowy (przykładowo o konkretne zapisy w regulaminie czy umowie). Ze względu na potrzebę zatrudnienia takiego pracownika trochę większe są koszty. nieznacznie wyższy jest koszt. Po pomoc finansową w domu klienta możesz wystąpić do Mikroratki, Bociana i Providenta.

Jak można otrzymać pieniądze na sam dowód?

Uproszczenie formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Zakres formalności jest minimalna. Nie trzeba przedstawiać odpowiednich dokumentów dotyczących dochodów, bez względu na to, czy rozumiemy przez to dochody z umowy o pracę, świadczenia emerytalne czy też rentę. Celem zaciągnięcia finansowania wystarcza dokument potwierdzający tożsamość, konto osobiste i dodatkowo numer telefonu komórkowego. Przeważnie o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można starać się następująco - należy wybrać wysokość pożyczanych środków jak również pożądany okres umowy. W następnym kroku należy wysłać wypełniony wniosek oraz czekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Gdy decyzja będzie pozytywna, wnioskowana kwota będzie przelana na rachunek bankowy. Należy jednak mieć na uwadze, że pozytywna decyzja kredytowa zależy od sytuacji finansowej.

Adresy firm pożyczkowych w Lublińcu

Plan miasta przedstawiony poniżej zawiera położenie placówek. Kliknij na właściwy marker, żeby zobaczyć adres. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, można przybliżyć mapę. Wyświetlając placówkę, w niektórych przypadkach można przeczytać recenzje wystawione przez internautów.
Firmy pożyczkowe w Lublińcu.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy najlepiej najpierw poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Powinieneś ocenić kilka ważnych spraw, jakie dotyczą kosztów takiego zobowiązania.

W pierwszej kolejności poznaj jak najwięcej dostępnych rozwiązań, jako że dzięki takiemu podejściu rozeznasz się w warunkach finansowania w skali całego rynku.

W drugim rzędzie zweryfikuj wysokość oprocentowania. Stopa RRSO to wygodna droga, żeby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która posiada jak najniższy poziom kosztów. Szczególnie oceń przestrzeganie zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wartości finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najlepiej jest skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w której chciałbyś zwrócić się o wsparcie, wykazana jest w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że instytucje należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy AASA i Wonga udzielą Ci wsparcia finansowego całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie zobowiązane są przestrzegać etycznych norm jak również dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności oceń koszt prolongowania spłaty. Przeważnie opłata za przedłużenie wydatnie podwyższa sumaryczny poziom kosztów.

Dodatkowo potrzebne jest, byś wertował dostępne serwisy poświęcone parabankom i analizował poglądy o instytucji, w której chcesz uzyskać pieniądze. Zbyt duża liczba krytycznych ocen musi podnieść Twoją uwagę.

Kolejna kwestia: zrób tak, aby nie zadłużać się ponad możliwości finansowe. Przeanalizuj ile zarabiasz oraz ile wydajesz i zdecyduj, czy będziesz w stanie bezproblemowo spłacić pożyczone pieniądze. Miej świadomość, iż opóźnienie w spłacie może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zdecydujesz się na taki rodzaj finansowania, warto, żebyś sprawdził swoje szanse na zaciągnięcie gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Własną sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów sprawdzisz pobierając raport ze strony Biura Informacji Kredytowej. Raz na sześc miesięcy możesz taki dokument wygenerować bezpłatnie.

I sprawa najistotniejsza: z uwagą przeczytaj treść umowy zanim ją podpiszesz.

Ufamy, że opublikowane tutaj sugestie pozwolą wybrać instytucję dopasowaną do potrzeb.