Zestawienie najlepszych pożyczek w Lubowidzu

Zasadniczo osoby chcące zdobyć pieniądze mogą skorzystać z usług dostępnych w instytucjach pożyczkowych. Poniżej znajdziesz ofertę najtańszych firm pozabankowych. W szczególności warto wziąć pod uwagę pożyczki dostępne w znajdującym się tutaj naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Lubowidzu (województwo mazowieckie) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują chwilówki także mogą liczyć na pomoc. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na kilkanaście dni lub miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki z minimalnymi formalnościami. Do jej cech zalicza się minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Warto dodać, że w wybranych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Minimalna kwota wynosi sto zł, choć w pewnych przypadkach przewyższa ona dziesięć tysięcy złotych. Na spłatę będziesz miał od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy w większym wymiarze czasowym, rzędu 2 miesięcy. Może z nich skorzystać każdy pełnoletni. Minimalny wiek to 18 lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Lubowidzu) lub okolicach;
  • jest polskim obywatelem;
  • posiada udokumentowane dochody;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • jest pełnoletni.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczy posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także telefonu z aktywnym numerem.

Pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek bankowy lub w jednej z placówek stacjonarnych w Lubowidzu. Mapa ich rozmieszczenia przedstawiona jest w dalszej części. Przeważnie na decyzję czeka się około kwadransa. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się na przykład czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wyniesie prowizja, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty.

Usługi pożyczkowe świadczone bez sprawdzania BIKu

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy z powodu opóźnienia w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w czasie pięciu ostatnich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, albo brak Ci zdolności finansowej i w rezultacie banki wydają decyzję negatywną, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz tego typu. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem polega na rezygnacji z przeglądania rejestrów bazodanowych zalegających z płatnościami. Jej główną cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem weryfikacji w biku pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie powinni również zainteresować się propozycjami „Bociana”. We wskazanych powyżej propozycjach każda sytuacja oceniana jest w sposób indywidualny. W przypadku posiadania zadłużenia często instytucje bankowe nie chcą pożyczyć pieniędzy. W związku z tym warto przejrzeć pożyczki dla osób zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się natomiast szczegółowe informacje dotyczące sprawdzania baz osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Lubowidza i okolic

Dowóz środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców sposób pożyczania. Bez wątpienia jest to użyteczne na obszarach wiejskich. Prośbę o dostarczenie pieniędzy można wypełnić drogą internetową. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Tuż po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz mieć sposobność zapytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (przykładowo o konkretne zapisy w regulaminie czy umowie). Jednakże z racji konieczności zatrudnienia pracownika nieznacznie większe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na sam dowód

Szczegółowa analiza preferencji kredytobiorców wskazuje, iż przyspieszenie wydania decyzji jest poszukiwane przez wiele osób. Liczba formalności jest minimalna. Nie ma potrzeby dostarczać jakichkolwiek zaświadczeń dotyczących dochodów, niezależnie od tego, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, świadczenia emerytalne albo dochody z renty. Celem zaciągnięcia finansowania wystarcza dokument potwierdzający tożsamość, rachunek bankowy jak również telefon komórkowy. Zasadniczo o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości należy starać się następująco - trzeba wybrać wysokość pożyczanych środków oraz długość okresu spłaty pieniędzy. Następnie należy wysłać wniosek i oczekiwać na decyzję w formie maila lub SMSa. Gdy decyzja będzie pozytywna, potrzebna kwota będzie przekazana na konto bankowe. Należy jednakże mieć na uwadze, że pozytywna decyzja kredytowa zależy od zdolności finansowej.

Lokalizacja instytucji pożyczkowych

Na terenie miejscowości Lubowidz i w okolicach znajduje się kilka placówek. Zaprezentowany plan miasta wskazuje ich lokalizację. Kliknij na właściwy marker, żeby wyświetlić adres placówki. W razie konieczności przybliż widok mapy. Wyświetlając placówkę, w niektórych przypadkach można zobaczyć opinie napisane przez konsumentów.

biura pożyczkowe w Lubowidzu i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z określonego wariantu finansowania najlepiej najpierw poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Musisz ocenić kilka naczelnych rzeczy, które dotyczą kosztów jej spłaty.

Bezwzględnie porównuj jak najwięcej prezentowanych usług, dlatego że dzięki takiemu podejściu najpełniej uzyskasz rozeznanie w sytuacji panującej w kraju.

To nie wszystko bezwzględnie oszacuj jaka jest wysokość oprocentowania rzeczywistego. R.R.S.O. jest dobrym sposobem, aby błyskawicznie porównać koszta zobowiązania finansowego. Staraj się dokonac wyboru propozycji, która posiada jak najniższy poziom kosztów. Szczególnie oceń przestrzeganie zapisów prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najkorzystniej będzie skorzystać z usług wiarygodnych firm. Upewnij się więc, że, w jakiej chciałbyś zwrócić się o wsparcie, znajduje się w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Lubowidz, jak i ogólnopolskich. W powszechnej opinii placówki będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, na przykład Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy AASA i Wonga pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie zobowiązane są przestrzegać etycznych zasad oraz dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie oszacuj koszty przedłużenia długu. Często opłata za prolongatę wydatnie podwyższa sumaryczny koszt.

Po czwarte pożądane jest, żebyś analizował fora internetowe dedykowane rynkowi pozabankowemu i prześledził wypowiedzi o instytucji, która Cię zainteresowała. Zbyt duża ilość złych ocen powinna podnieść szczególną uwagę.

Następna kwestia: pamiętaj, aby nie powiększyć zadłużenia powyżej swoich możliwości spłaty. Poddaj analizie Twój budżet domowy i zdecyduj, czy jesteś zdolny bezproblemowo spłacić pożyczone środki. Nie zapominaj o tym, iż opóźnienie w spłacie może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim poprosisz o taką pomoc finansową, warto, żebyś zweryfikował swoje szanse na zaciągnięcie pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Własną sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów sprawdzisz generując raport na stronie BIKu. Jeden raz na pół roku możesz go pobrać bez ponoszenia kosztów.

I w końcu sprawa najważniejsza: uważnie przeanalizuj zapisy umowy zanim ją podpiszesz.

Żywimy nadzieję, że zamieszczone tutaj porady pozwolą wybrać instytucję dostosowaną do wymagań.