Pożyczki Lubraniec

Poniżej znajdziesz usługi pożyczkowe dostępne w firmach pozabankowych. W szczególności warto przeanalizować pożyczki przedstawione w znajdującym się tu zestawieniu. Spełniający warunki klienci mogą je otrzymać zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Lubrańcu (województwo kujawsko-pomorskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują produktów na krótki termin też nie są pozostawieni samym sobie. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimum formalności. Do jej cech zalicza się minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto nadmienić, że w kilku przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Najniższa wysokość to zazwyczaj sto złotych, choć w pewnych przypadkach jest ona większa niż 10 000 PLN. Na zwrot środków jest 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na długi okres, rzędu 2 miesięcy. Może z nich skorzystać każda osoba pełnoletnia. Minimalny próg wiekowy to 18 lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców wraz z aktualną charakterystyką.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kto może otrzymać pożyczkę? Wymagania dla osób mieszkających w Lubrańcu

Osoby chcące ją otrzymać powinny spełniać poniższe warunki:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • mieć udokumentowane dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • być pełnoletnie.

Jak wziąć pożyczkę? Bez wychodzenia z domu lub w placówce w Lubrańcu

Aby móc pożyczyć pieniądze, w większości przypadków wystarczy jedynie posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na konto bankowe. Przeważnie na decyzję czeka się piętnaście minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się między innymi czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wyniesie prowizja, jaki jest koszt przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek lokalnych w Lubrańcu. Mapa ich rozmieszczenia zamieszczona została na końcu.

W jaki sposób zdobyć gotówkę bez sprawdzania BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy z powodu opóźnienia w spłacie kredytu? Jeżeli w czasie 5 poprzednich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, ewentualnie brak Ci zdolności finansowej i w rezultacie banki wydają decyzję odmowną, to prawdopodobnie rozważasz usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz tego typu. Pomoc zadłużonym bazuje na odstąpieniu od weryfikowania rejestrów zalegających z długami. Jej główną cechą jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez sprawdzania BIK możemy pożyczyć chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie mogą również zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. W wyżej wymienionych wariantach ocena zdolności finansowej przeprowadzana jest indywidualnie. W sytuacji posiadania długów niejednokrotnie instytucje bankowe odmawiają przyznania środków pieniężnych. W związku z tym warto sprawdzić pożyczki dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo dane na temat sprawdzania baz dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE

W jaki sposób uzyskać gotówkę w domu klienta?

Dowóz pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców tryb pożyczania. Niewątpliwie może to być wygodne w przypadku osób starszych. Prośbę o przyjazd przedstawiciela da się wysłać przez internet. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pożądaną kwotą. Po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć możliwość wypytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (między innymi o ewentualne niezrozumiałe określenia w regulaminie). Ze względu na potrzebę zatrudnienia konsultanta trochę większe są koszty. minimalnie wyższe są koszty. Po pomoc finansową w domu klienta możesz wystąpić do Mikroratki, Bociana i Providenta.

Jak można otrzymać pomoc finansową na dowód osobisty?

Minimalizacja formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Liczba wymaganych formalności jest niewielka. Nie trzeba przedstawiać żadnych zaświadczeń o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o dochody z umowy o pracę, świadczenie emerytalne albo rentę. Skorzystanie z takiej usługi jest łatwe: wystarczający jest aktywny telefon oraz konto w banku. Zasadniczo o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości można ubiegać się w taki oto sposób – powinieneś wybrać wysokość wnioskowanych środków jak również pożądany okres trwania zobowiązania. W następnym kroku trzeba wysłać wypełniony wniosek i czekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W przypadku pozytywnej decyzji, pożyczana kwota zostanie przekazana na konto. Warto jednakże mieć na uwadze, że pomyślna decyzja kredytowa zależy od sytuacji kredytowej.

Adresy firm pożyczkowych w Lubrańcu

Zaprezentowany plan miasta zawiera miejsca położenia placówek. Zaznacz wybrany punkt, aby sprawdzić dane adresowe placówek. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, przybliż widok mapy. Klikając na wybraną placówkę, w niektórych przypadkach da się przeczytać recenzje wystawione przez internautów.
Firmy pożyczkowe w Lubrańcu.

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z usług finansowych powinieneś poprzedzić drobiazgową analizą. Musisz ocenić kilka istotnych rzeczy, dotyczących kosztów takich produktów finansowych.

Po pierwsze porównuj możliwie dużo proponowanych rozwiązań, jako że dzięki takiemu podejściu najpełniej uzyskasz orientację w sytuacji panującej na rynku tych produktów.

W drugim rzędzie obowiązkowo sprawdź wysokość RRSO. Stopa oprocentowania jest dobrym sposobem, aby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania. Postaraj się wybrać propozycję, która ma jak najniższy poziom oprocentowania. W szczególności zweryfikuj przestrzeganie zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najkorzystniej jest skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Sprawdź więc, czy firma, w której zamierzasz zwrócić się o wsparcie, wykazana jest w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że podmioty będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy AASA i Wonga udzielają pomocy finansowej całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych zasad jak również dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku zweryfikuj koszt prolongowania zadłużenia. Przeważnie opłata za późniejszą spłatę mocno powiększa całościowy koszt zadłużenia się.

Nadto koniecznym jest, byś przeglądał specjalistyczne witryny poświęcone parabankom i prześledził uwagi o instytucji, która Cię interesuje. Zbyt duża ilość negatywnych ocen winna obudzić Twoją uwagę.

Po piąte rób tak, aby nie powiększyć zadłużenia ponad swoje możliwości finansowe. Poddaj analizie swój domowy budżet i zdecyduj, czy jesteś zdolny bez problemu zwrócić pożyczone środki. Pamiętaj o tym, iż brak spłaty pieniędzy w terminie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim poprosisz o taką formę finansowania, warto, żebyś sprawdził swoje szanse na wzięcie środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Twoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych sprawdzisz generując raport w witrynie BIKu. Raz na pół roku będziesz mógł taki raport wygenerować bezpłatnie.

I sprawa najistotniejsza: z uwagą przeanalizuj umowę zanim ją podpiszesz.

Wierzymy, iż nasze dane pomogą zdecydować się na instytucję spełniającą potrzeby.