Zestawienie pożyczek w Miechowie

Generalnie osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z usług dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. Poniżej przedstawiamy ofertę najtańszych firm finansowych. Szczególnie można wziąć pod uwagę kilkanaście pożyczek w znajdującym się poniżej naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Miechowie (województwo małopolskie) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej zmiany: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby szukające chwilówki też nie są pozostawieni samym sobie. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy formalnościach ograniczonych do minimum. Do jej cech zalicza się minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w kilku przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich darmowo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Minimalna wysokość wynosi sto zł, chociaż czasami bywa ona wyższa niż dziesięć tysięcy PLN. Na zwrot środków jest od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na ponad miesiąc, rzędu 45 lub 61 dni. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Najniższy próg wiekowy to 18 lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Miechowie) lub okolicach;
  • posiada obywatelstwo polskie;
  • dysponuje dochodami udokumentowanymi;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada telefon;
  • jest dorosły.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczy posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto telefonu z aktywnym numerem.

Środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy lub w jednej z placówek lokalnych w Miechowie. Mapa ich rozmieszczenia przedstawiona jest niżej. Typowo na decyzję czeka się do pół godziny. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz na przykład czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wyniesie prowizja, czy jest szansa na przedłużenie spłaty zobowiązania pieniężnego.

Usługi pożyczkowe bez zaglądania do BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych z powodu opóźnienia w spłacie kredytu? Jeżeli w ciągu pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, ewentualnie brak Ci zdolności kredytowej i w rezultacie instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, wtedy zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz tego typu. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem bazuje na odstąpieniu od konsultowania rejestrów zadłużonych. Zasadniczą jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem weryfikacji w biku pożyczymy chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie mogą dodatkowo przyjrzeć się propozycjom Bociana. We wspomnianych wyżej przypadkach każda sytuacja oceniana jest indywidualnie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych najczęściej banki odmawiają przyznania środków pieniężnych. Dlatego też warto przejrzeć pożyczki dla osób zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo szczegółowe informacje dotyczące sprawdzania rejestrów dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Miechowa i okolic

Dostarczanie pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców wariant finansowania. Zasadniczo może to być użyteczne w przypadku małych miejscowości. Prośbę o dostarczenie pieniędzy da się wypełnić przez internet. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pożądaną kwotą. Tuż po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz miał możliwość wypytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (między innymi o niejasne zapisy w umowie czy regulaminie). Jednak ze względu na potrzebę zatrudnienia i wynagradzania pracownika minimalnie wyższy jest koszt. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu

Gruntowna analiza rynku pozabankowego wskazuje, iż przyspieszenie wydania decyzji jest poszukiwane przez wiele osób. Liczba formalności jest niewielka. Nie ma potrzeby przedstawiać odpowiednich zaświadczeń dochodowych, niezależnie od tego, czy bierzemy pod uwagę wynagrodzenie, posiadaną emeryturę czy też dochody z renty. Skorzystanie z takiej usługi nie nastręcza problemów: wystarcza posiadanie telefonu oraz rachunek bankowy. W większości przypadków o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości można ubiegać się następująco - powinieneś podać kwotę niezbędnych środków i pożądany okres trwania zobowiązania. W następnym kroku należy wysłać wypełniony wniosek oraz poczekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W sytuacji pozytywnej decyzji, potrzebna kwota zostanie przelana na konto osobiste. Trzeba jednak mieć świadomość, iż pozytywna decyzja zależna jest od sytuacji finansowej.

Lokalizacja instytucji pożyczkowych

Na terenie miejscowości Miechów i w okolicach znajduje się kilka placówek. Zaprezentowany plan miasta przedstawia ich położenie. Kliknij na wybrany punkt lokalizacyjny, żeby odczytać adres. W razie potrzeby przybliż widok mapy. Wchodząc na placówkę, w pewnych przypadkach da się sprawdzić recenzje wystawione przez konsumentów.

biura pożyczkowe w Miechowie i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z pożyczki powinieneś najpierw poprzedzić drobiazgową analizą. Warto sprawdzić parę arcyważnych rzeczy, które odnoszą się do kosztów tego typu zobowiązania.

Bezwzględnie analizuj możliwie dużo dostępnych usług, ponieważ dzięki temu rozeznasz się w warunkach finansowania w skali całego rynku.

W drugim rzędzie obowiązkowo porównaj poziom RRSO. Stopa oprocentowania to wygodny sposób, żeby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania. Staraj się dokonac wyboru propozycji, która posiada możliwie najniższy poziom kosztów. Co istotne, sprawdź przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wysokości finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najlepiej będzie skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w jakiej planujesz zwrócić się o wsparcie, zamieszczona jest w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Miechów, jak i ogólnopolskich. Istnieje przekonanie, że biura będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, przykładowo Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą AASA i Wonga pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych norm a także dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności sprawdź koszt przedłużenia długu. Często prolongata istotnie podwyższa ogólny koszt.

Nadto dobrym rozwiązaniem jest, żebyś wchodził na fora internetowe poświęcone usługom pozabankowym i analizował poglądy o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Przeważająca liczba krytycznych dyskusji winna podnieść Twoją szczególną czujność.

Kolejna sprawa: pamiętaj, żeby nie powiększyć zadłużenia ponad możliwości. Policz Twój budżet domowy i zdecyduj, czy będziesz zdolny bezproblemowo oddać pożyczoną gotówkę. Miej świadomość, iż niespłacenie pieniędzy może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim poprosisz o taką pomoc finansową, warto, abyś zweryfikował swoje szanse na zaciągnięcie gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Swoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów zweryfikujesz pobierając raport ze strony Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na pół roku możesz taki raport pobrać bezpłatnie.

I sprawa najistotniejsza: uważnie przeanalizuj umowę przed jej podpisaniem.

Wierzymy, że nasze dane pozwolą zdecydować się na instytucję spełniającą potrzeby.