Zestawienie pożyczek w Mikołajkach

W wielu wypadkach osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z usług dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. Poniżej przedstawiamy ofertę najtańszych firm pozabankowych. W szczególności można wziąć pod uwagę kilkanaście pożyczek w znajdującym się poniżej naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Mikołajkach (województwo warmińsko-mazurskie) i okolicach. Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Dane zaktualizowano w dniu: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują chwilówki także mogą liczyć na pomoc. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na okres do miesiąca. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy formalnościach ograniczonych do minimum. Do jej cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w wybranych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając różnych opłat: związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Najniższa kwota to zazwyczaj sto złotych, chociaż czasami jest ona większa niż dziesięć tysięcy złotych. Na zwrot środków jest od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy czas, rzędu 45 lub 61 dni. Skorzystać z nich może każdy pełnoletni. Minimalny próg wiekowy to osiemnaście lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców wraz z aktualną charakterystyką.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Mikołajkach) lub okolicach;
  • ma polskie obywatelstwo;
  • uzyskuje dochody;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada telefon;
  • jest dorosły.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczy posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto aktywnego numeru telefonu.

Pomoc finansowa realizowana jest przelewem na konto bankowe lub w jednej z placówek stacjonarnych w Mikołajkach. Ich lokalizacja na planie miasta przedstawiona jest w dalszej części. Przeważnie na decyzję czeka się około piętnastu minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się między innymi czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie będzie wynosić prowizja, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty.

Usługi pożyczkowe bez sprawdzania BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy przez opóźnienie w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w trakcie ostatniego pięcioletniego okresu spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, ewentualnie brak Ci zdolności finansowej i w rezultacie instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to prawdopodobnie planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz tego rodzaju. Pomoc zadłużonym polega na rezygnacji z monitorowania rejestrów zadłużonych. Zasadniczą jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez sprawdzania biku możemy pożyczyć chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie powinni również zainteresować się propozycjami „Bociana”. W wyżej wymienionych wariantach badanie zdolności kredytowej przeprowadzane jest w sposób indywidualny. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych niejednokrotnie instytucje bankowe odmawiają przyznania środków pieniężnych. Dlatego też warto sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia dodatkowo szczegółowe informacje dotyczące konsultowania baz osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Mikołajek i okolic

Dowóz środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców wariant finansowania. W szczególności jest to przydatne w przypadku wsi. Prośbę o dostarczenie pieniędzy można przesłać drogą internetową. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pieniędzmi. Tuż po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć możliwość zapytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (przykładowo o jakieś zapisy w regulaminie). Jednakże z powodu konieczności wynagradzania pracownika minimalnie wyższy jest koszt. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na sam dowód

Bliższa analiza preferencji kredytobiorców dowodzi, że przyspieszenie wydania decyzji jest poszukiwane przez wiele osób. Zakres wymaganych formalności jest niewielka. Nie ma konieczności przedstawiać jakichkolwiek dokumentów dochodowych, niezależnie od tego, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, świadczenia emerytalne albo dochody z renty. Celem zaciągnięcia finansowania wystarczający jest dokument potwierdzający tożsamość, konto w banku jak również posiadanie telefonu komórkowego. Przeważnie o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości można starać się w następujący sposób - powinieneś wybrać wartość pożyczanych środków oraz czas trwania umowy. W następnym kroku trzeba wysłać wypełniony wniosek i oczekiwać na decyzję w formie maila lub SMSa. Gdy decyzja będzie pozytywna, żądana kwota zostanie przekazana na konto osobiste. Trzeba jednak mieć świadomość, iż pozytywna decyzja zależna jest od sytuacji kredytowej.

Mapa instytucji pożyczkowych

Na terenie miejscowości Mikołajki i w okolicach znajduje się kilka placówek. Mapa, którą zamieściliśmy zawiera rozlokowanie. Zaznacz wybrany punkt, aby sprawdzić adres. W razie konieczności powiększ mapę. Wchodząc na placówkę, w wybranych przypadkach można sprawdzić oceny napisane przez konsumentów.

biura pożyczkowe w Mikołajkach i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnej pożyczki warto poprzedzić drobiazgową analizą. Warto zweryfikować parę naczelnych kwestii, odnoszących się do kosztów tego typu zobowiązania.

W pierwszej kolejności analizuj możliwie dużo prezentowanych rozwiązań, ponieważ dzięki temu rozeznasz się w sytuacji panującej w skali całego rynku.

W drugim rzędzie bezwzględnie zweryfikuj poziom oprocentowania rzeczywistego. RRSO to wygodna metoda, aby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania finansowego. Staraj się wybrać propozycję, która posiada możliwie jak najniższy poziom oprocentowania. W szczególności przeanalizuj zgodność z zapisami ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% kwoty pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najbezpieczniej będzie skorzystać z usług wiarygodnych firm. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej chciałbyś zwrócić się o wsparcie, wykazana jest w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Mikołajki, jak i ogólnopolskich. Istnieje przekonanie, że biura należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak przykładowo Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą AASA i Wonga pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy deklarują przestrzeganie etycznych zasad oraz dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie oceń opłatę za rolowanie spłaty. Niejednokrotnie przedłużenie istotnie powiększa finalny koszt.

Także koniecznym jest, byś śledził fachowe strony zajmujące się rynkiem pozabankowym i analizował poglądy o instytucji, której usługi rozważasz. Duża liczba złych opinii powinna wzbudzić Twoją uwagę.

Kolejna sprawa: zrób tak, żeby nie zadłużyć się powyżej swoich możliwości spłaty. Policz Twój budżet domowy i zdecyduj, czy będziesz zdolny bez problemu spłacić pożyczone środki. Pamiętaj o tym, iż niespłacenie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zdecydujesz się na taki wariant pomocy finansowej, dobrze, abyś zweryfikował swoje szanse na skorzystanie z pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Własną sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów poznasz pobierając raport w witrynie Biura Informacji Kredytowej. Raz na sześc miesięcy będziesz w stanie taki raport pobrać bezpłatnie.

I sprawa najistotniejsza: uważnie przeczytaj treść umowy zanim ją podpiszesz.

Wierzymy, iż nasze rozwiązania pomogą zdecydować się na instytucję spełniającą wymagania.