Zestawienie najlepszych pożyczek w Milanówku

W wielu wypadkach osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z pożyczek dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. W poniższej tabeli prezentujemy ofertę najtańszych biur pozabankowych. W szczególności można wziąć pod uwagę kilkanaście tego typu usług zaprezentowanych w znajdującym się poniżej naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Milanówku (województwo mazowieckie) i okolicach. Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej modyfikacji: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby szukające chwilówki też mają szansę na wsparcie finansowe. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimum formalności. Do jej cech zalicza się uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto dodać, że w kilku przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Najniższa kwota wynosi sto PLN, podczas gdy przekracza ona 10 000 złotych. Okres spłaty waha się 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na dłuższy czas - 61 lub 45 dni. Może z nich skorzystać każdy pełnoletni. Najniższy wiek wynosi osiemnaście lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców wraz z aktualną charakterystyką.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Milanówku) lub okolicach;
  • posiada obywatelstwo polskie;
  • dysponuje dochodami udokumentowanymi;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • ma co najmniej 18 lat.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczające jest posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także aktywnego numeru telefonu.

Środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek lub w jednej z placówek lokalnych w Milanówku. Mapa ich rozmieszczenia zamieszczona została w dalszej części. Zasadniczo na decyzję czeka się od 15 do 30 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się dla przykładu czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wyniesie prowizja, ile kosztuje przedłużenie spłaty.

Usługi pożyczkowe świadczone z ominięciem weryfikacji w BIKu

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy z powodu opóźnienia w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeżeli w trakcie 5 poprzednich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, albo brak Ci zdolności finansowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to prawdopodobnie planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów tego rodzaju. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem bazuje na odstąpieniu od przeglądania baz zalegających z płatnościami. Kluczową jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez weryfikacji w BIK możemy pożyczyć chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie powinni dodatkowo zainteresować się propozycjami „Bociana”. W wyżej wymienionych wariantach ocena zdolności finansowej przeprowadzana jest w sposób indywidualny. W przypadku posiadania zadłużenia niejednokrotnie instytucje bankowe odmawiają przyznania środków pieniężnych. W związku z tym warto sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia z kolei informacje na temat sprawdzania rejestrów dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Milanówka i okolic

Dowóz środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców tryb pozyskiwania środków finansowych. Nie ulega wątpliwości, że może to być użyteczne w przypadku ludzi starszych. Formularz da się wysłać przez internet. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pożądaną kwotą. Po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć sposobność podpytania o warunki przed podpisaniem umowy (np. o ewentualne niezrozumiałe zapisy w regulaminie). Z drugiej strony ze względu na konieczność zatrudnienia i wynagradzania przedstawiciela trochę wyższe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na sam dowód

Drobiazgowa analiza preferencji pożyczkobiorców dowodzi, iż ograniczenie formalności jest poszukiwane przez wiele osób. Zakres formalności jest niewielka. Nie ma konieczności dostarczać jakichkolwiek dokumentów o dochodach, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę wynagrodzenie z etatu, emeryturę czy rentę. Celem zaciągnięcia finansowania wystarcza dokument tożsamości, rachunek bankowy i posiadanie telefonu komórkowego. W większości przypadków o wsparcie finansowe na bazie dokumentu tożsamości można starać się w następujący sposób - powinieneś podać kwotę niezbędnych środków i długość okresu spłaty długu. W następnym kroku trzeba wysłać wniosek oraz poczekać na decyzję w formie maila lub SMSa. W sytuacji pozytywnej decyzji, żądana kwota zostanie przelana na konto. Trzeba jednakże mieć świadomość, iż pomyślna decyzja kredytowa zależy od zdolności finansowej.

Mapa instytucji pożyczkowych

Na terenie miejscowości Milanówek i w okolicach znajduje się kilka placówek. Zaprezentowany plan miasta wskazuje ich położenie. Zaznacz odpowiedni znacznik, aby sprawdzić adres. W przypadku nakładających się punktów można przybliżyć widok. Wchodząc na placówkę, w wybranych przypadkach można przeczytać opinie wystawione przez konsumentów.

biura pożyczkowe w Milanówku i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego finansowania powinieneś najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Warto sprawdzić kilka fundamentalnych kwestii, które odnoszą się do kosztów spłaty zobowiązania.

W pierwszym rzędzie porównaj jak najwięcej prezentowanych rozwiązań, dlatego że dzięki temu rozeznasz się w warunkach finansowania w kraju.

Dalej: koniecznie oceń jaka jest wysokość oprocentowania. RRSO jest łatwą drogą, żeby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania finansowego. Postaraj się wybrać propozycję, która posiada możliwie jak najniższy poziom opłat. W szczególności oceń przestrzeganie przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wysokości finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najkorzystniej jest skorzystać z usług wiarygodnych firm. Sprawdź więc, czy firma, w jakiej planujesz zwrócić się o wsparcie, zamieszczona jest w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Milanówek, jak i ogólnopolskich. Istnieje przekonanie, że podmioty będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, przykładowo Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy AASA i Wonga pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych norm oraz dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności porównuj opłatę za przedłużenie zadłużenia. Często opóźnienie spłaty istotnie powiększa ogólny koszt zadłużenia się.

Nadto dobrym rozwiązaniem jest, abyś śledził portale internetowe poświęcone usługom pozabankowym i sprawdził wypowiedzi o instytucji, która Cię interesuje. Duża ilość złych opinii powinna zwiększyć Twoją uwagę.

Po piąte zrób tak, żeby nie powiększyć zadłużenia powyżej swoich możliwości spłaty. Poddaj analizie Twój budżet domowy i zdecyduj, czy będziesz zdolny bez problemu spłacić pożyczone środki. Nie zapominaj o tym, iż niespłacenie pieniędzy może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zdecydujesz się na taką pomoc finansową, dobrze, abyś ocenił swoje szanse na skorzystanie z pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Twoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych sprawdzisz generując raport na stronie BIKu. Raz na sześc miesięcy będziesz mógł taki raport wygenerować darmowo.

I pamiętaj: z uwagą przeczytaj zapisy umowy przed jej podpisaniem.

Żywimy nadzieję, że powyżej opublikowane wskazówki pomogą zdecydować się na instytucję dostosowaną do wymagań.