Zestawienie najlepszych pożyczek w Mławie

W wielu wypadkach osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z pożyczek dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. W poniższej tabeli znajdziesz ofertę najtańszych firm finansowych. W szczególności można wziąć pod uwagę kilkanaście tego typu usług zaprezentowanych w znajdującym się poniżej naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Mławie (województwo mazowieckie) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Aktualizacja: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby poszukujące chwilówki też mogą liczyć na pomoc. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimum formalności. Jej cechą jest minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto nadmienić, że w wybranych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich bezpłatnie. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem oprocentowania oraz prowizji. Najniższa kwota to raptem 100 zł, chociaż czasami bywa ona wyższa niż 10 000 PLN. Na spłatę będziesz miał 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy okres - 45 lub 61 dni. Może z nich skorzystać każda osoba pełnoletnia. Najniższy wiek to osiemnaście lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców a także kluczowe ich wskaźniki.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Mławie) lub okolicach;
  • posiada obywatelstwo polskie;
  • dysponuje dochodami udokumentowanymi;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada telefon;
  • jest dorosły.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczy posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto telefonu z aktywnym numerem.

Pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek lub w jednej z placówek stacjonarnych w Mławie. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została na samym dole. Przeważnie na decyzję czeka się około kwadransa. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się choćby czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie będzie wynosić prowizja, ile kosztuje przedłużenie spłaty.

Usługi pożyczkowe świadczone z ominięciem weryfikacji w BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy przez opóźnienie w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeśli w czasie ostatniego pięcioletniego okresu spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, albo nie posiadasz zdolności finansowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, wtedy zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz tego rodzaju. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem bazuje na odstąpieniu od badania baz danych zadłużonych. Jej główną cechą jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez sprawdzania BIK możemy pożyczyć na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze mogą również zainteresować się propozycjami „Bociana”. We wspomnianych wyżej przypadkach ocena zdolności kredytowej dokonywana jest indywidualnie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych często banki nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też warto przejrzeć pożyczki dla osób zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się z kolei dane dotyczące weryfikacji rejestrów dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Mławy i okolic

Dowiezienie środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców tryb finansowania. Niewątpliwie jest to wygodne na terenach wiejskich. Prośbę o przyjazd przedstawiciela można wysłać za pośrednictwem internetu. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Tuż po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz miał sposobność podpytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (między innymi o ewentualne niezrozumiałe zapisy w regulaminie). Jednakże z powodu potrzeby zatrudnienia konsultanta nieznacznie wyższy jest koszt. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu

Drobiazgowa analiza rynku wskazuje, iż ograniczenie formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Liczba wymaganych formalności jest ograniczona. Nie ma konieczności dostarczać jakichkolwiek dokumentów o dochodach, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę dochody z pracy na etat, posiadaną emeryturę albo dochody z renty. Skorzystanie z takiej usługi jest proste – wystarczający jest aktywny telefon i rachunek bankowy. W większości przypadków o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości trzeba ubiegać się następująco - powinieneś podać kwotę potrzebnych środków oraz pożądany okres spłaty pieniędzy. Następnie należy wysłać wypełniony wniosek i czekać na decyzję w formie maila lub SMSa. W przypadku pozytywnej decyzji, potrzebna kwota będzie przekazana na konto bankowe. Należy jednakże pamiętać, że pomyślna decyzja zależy od zdolności kredytowej.

Adresy instytucji pożyczkowych

Na terenie miejscowości Mława i w okolicach znajduje się kilka placówek. Mapa, którą zamieściliśmy zawiera miejsca ich położenia. Zaznacz wybrany znacznik, żeby odczytać adres. W przypadku nakładających się punktów powiększ mapę. Klikając na wybraną placówkę, w niektórych przypadkach da się zobaczyć opinie wystawione przez konsumentów.

biura pożyczkowe w Mławie i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z określonego wariantu finansowania należy poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Powinieneś zwrócić uwagę na parę podstawowych spraw, odnoszących się do kosztów tego typu zobowiązania.

Bezwzględnie zestawiaj jak najwięcej proponowanych usług, jako że za sprawą tego najpełniej zorientujesz się w sytuacji panującej w skali całego rynku.

W drugim kroku koniecznie poznaj jaki jest poziom R.R.S.O.. Oprocentowanie RRSO to wygodna droga, aby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby dokonac wyboru propozycji, która posiada możliwie jak najniższy poziom opłat. Szczególnie oceń zgodność z zapisami ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najbezpieczniej jest skorzystać z usług sprawdzonych firm. Upewnij się więc, że, w jakiej chcesz zwrócić się o wsparcie, zamieszczona jest w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Mława, jak i ogólnopolskich. Istnieje przekonanie, że firmy będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak na przykład Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy Wonga i AASA pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy deklarują przestrzeganie etycznych zasad i dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności poznaj koszty przedłużenia zadłużenia. Często opóźnienie spłaty bardzo powiększa całościowy koszt zadłużenia się.

Również pożądane jest, żebyś śledził fachowe strony zajmujące się rynkiem pozabankowym i śledził opinie o instytucji, której usługi rozważasz. Przeważająca ilość nieprzychylnych ocen musi podnieść Twoją szczególną uwagę.

Po piąte pamiętaj, aby nie zadłużyć się ponad możliwości. Oceń należycie Twoje aktualne dochody i wydatki i zdecyduj, czy jesteś zdolny bezproblemowo spłacić pożyczoną gotówkę. Miej świadomość, iż niespłacenie pieniędzy może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim poprosisz o taką pomoc finansową, warto, żebyś sprawdził swoje szanse na wzięcie środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Twoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów poznasz generując raport w witrynie Biura Informacji Kredytowej. Raz na pół roku będziesz w stanie taki dokument wygenerować zupełnie za darmo.

I sprawa najistotniejsza: uważnie czytaj zapisy umowy przed jej podpisaniem.

Ufamy, że powyżej zaprezentowane dane pomogą zdecydować się na instytucję dopasowaną do potrzeb.