Pożyczki Mogielnica

Poniżej znajdziesz usługi pożyczkowe dostępne w firmach pozabankowych. W szczególności warto przeanalizować pożyczki przedstawione w znajdującym się tu zestawieniu. Spełniający warunki klienci mogą je otrzymać zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Mogielnicy (województwo mazowieckie). Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej modyfikacji: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują produktów na krótki termin też nie są pozostawieni samym sobie. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy z minimum formalności. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimum formalności. Do jej istotnych cech zalicza się uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Warto dodać, że w kilku przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich bezpłatnie. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem oprocentowania oraz prowizji. Minimalna wysokość wynosi 100 zł, choć w pewnych przypadkach przewyższa ona dziesięć tysięcy PLN. Na zwrot środków jest 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy w większym wymiarze czasowym - 2 miesięcy. Może z nich skorzystać każdy pełnoletni. Najniższy wiek wynosi 18 lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców a także kluczowe ich wskaźniki.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Kto może otrzymać pożyczkę? Wymagania dla osób mieszkających w Mogielnicy

Pożyczkobiorcy chcący ją otrzymać powinny spełniać poniższe warunki:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • posiadać obywatelstwo polskie;
  • uzyskiwać dochody;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę? Bez wychodzenia z domu lub w placówce w Mogielnicy

Do pożyczenia środków pieniężnych, w większości przypadków wystarczy tylko posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na konto bankowe. Zasadniczo na decyzję czeka się mniej więcej 15 min. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się m.in. czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wyniesie prowizja, czy można dokonać przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek lokalnych w Mogielnicy. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została niżej.

Czy można otrzymać pieniądze z ominięciem weryfikacji w BIK?

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych z powodu opóźnienia w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeśli w trakcie 5 poprzednich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, albo nie posiadasz zdolności finansowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to prawdopodobnie rozważasz usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz dłużników. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na odstąpieniu od weryfikowania baz danych osób zadłużonych. Kluczową jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez sprawdzania BIK pożyczymy chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze powinni dodatkowo zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wskazanych powyżej propozycjach badanie zdolności finansowej realizowane jest indywidualnie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych niejednokrotnie banki odmawiają przyznania środków pieniężnych. Dlatego też można przejrzeć pożyczki dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się z kolei szczegółowe informacje dotyczące sprawdzania rejestrów osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE

W jaki sposób otrzymać pieniądze w domu?

Dowóz pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców tryb pożyczania. W szczególności może to być przydatne w przypadku terenów wiejskich. Prośbę o przyjazd przedstawiciela da się wysłać przez internet. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z gotówką. Po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć sposobność wypytania o warunki przed podpisaniem umowy (na przykład o jakieś zapisy w regulaminie czy umowie). Z powodu konieczności zatrudnienia i wynagradzania przedstawiciela nieznacznie wyższy jest koszt. nieco wyższe są koszty. O gotówkę w domu klienta można się starać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak można zdobyć pomoc finansową na dowód osobisty?

Przyspieszenie wydania decyzji to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Ilość wymagań jest niewielka. Nie ma konieczności dostarczać żadnych zaświadczeń o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o dochody z pracy na etat, posiadaną emeryturę albo rentę. Celem zaciągnięcia finansowania wystarczający jest dokument potwierdzający tożsamość, rachunek w banku i dodatkowo numer telefonu komórkowego. Przeważnie o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości można ubiegać się następująco - trzeba podać kwotę pożyczanych pieniędzy i pożądany okres spłaty. Potem należy wysłać wypełniony wniosek i poczekać na decyzję w formie maila lub SMSa. Jeśli decyzja będzie pozytywna, pożyczana kwota zostanie przelana na konto. Trzeba jednak pamiętać, iż pomyślna decyzja zależy od sytuacji kredytowej.

Adresy firm pożyczkowych w Mogielnicy

Mapa, którą zamieściliśmy zawiera miejsca położenia placówek. Zaznacz właściwy lokalizator, aby poznać adres placówki. W razie konieczności można powiększyć mapę. Klikając na wybraną placówkę, w wybranych przypadkach można zobaczyć opinie napisane przez kredytobiorców.
Firmy pożyczkowe w Mogielnicy.

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z usług finansowych powinieneś najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Musisz sprawdzić parę naczelnych spraw, dotyczących kosztów jej spłaty.

Po pierwsze zestawiaj jak najwięcej proponowanych rozwiązań, ponieważ za sprawą tego pełniej zorientujesz się w warunkach finansowania w skali całego rynku.

W drugim rzędzie obowiązkowo poznaj jaki jest poziom oprocentowania. Oprocentowanie RRSO to łatwa metoda, żeby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania finansowego. Staraj się dokonac wyboru propozycji, która posiada możliwie najniższe oprocentowanie. Co szczególnie ważne, oceń przestrzeganie przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% kwoty pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najlepiej jest skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w której planujesz starać się o pieniądze, zamieszczona jest w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że placówki należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak na przykład Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą AASA i Wonga udzielą Ci wsparcia finansowego w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie deklarują przestrzeganie etycznych zasad a także dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie zweryfikuj koszt przedłużenia zadłużenia. Przeważnie przedłużenie spłaty mocno podwyższa ogólny koszt zadłużenia się.

Dodatkowo warto, żebyś śledził fora internetowe poświęcone usługom pozabankowym i zweryfikował opinie o instytucji, która Cię zainteresowała. Dominująca ilość krytycznych dyskusji musi podwyższyć Twoją czujność.

Następna kwestia: zrób tak, żeby nie zadłużać się ponad możliwości finansowe. Przeanalizuj Twój budżet domowy i zdecyduj, czy będziesz zdolny oddać pożyczone pieniądze. Nie zapominaj o tym, iż nieoddanie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zdecydujesz się na taką formę finansowania, dobrze, abyś zweryfikował swoje szanse na wzięcie środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Swoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów sprawdzisz generując raport w witrynie BIKu. Raz na pół roku możesz taki raport pobrać za darmo.

I w końcu sprawa najważniejsza: uważnie czytaj umowę przed jej podpisaniem.

Żywimy nadzieję, że powyżej opublikowane wytyczne pozwolą zdecydować się na instytucję dostosowaną do wymagań.