Pożyczki Mogilno

Poniżej znajdziesz usługi pożyczkowe dostępne w firmach pozabankowych. W szczególności warto przeanalizować pożyczki przedstawione w znajdującym się tu zestawieniu. Spełniający warunki klienci mogą je otrzymać zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Mogilnie (województwo kujawsko-pomorskie, powiat mogileński). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data aktualizacji: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują produktów krótkookresowych również mogą liczyć na pomoc. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres z minimum formalności. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimum formalności. Jej istotną cechą jest ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w wybranych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich za darmo. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów prowizji oraz oprocentowania. Minimalna wysokość wynosi sto zł, aczkolwiek w niektórych wypadkach jest ona większa niż dziesięć tysięcy złotych. Spłaty należy dokonać w okresie od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy w większym wymiarze czasowym, rzędu 45 lub 61 dni. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Najniższy próg wiekowy to 18 lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Kto może otrzymać pożyczkę? Wymagania dla osób mieszkających w Mogilnie

Osoby planujące ją otrzymać winny spełniać następujące warunki:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • mieć udokumentowane dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę? Bez wychodzenia z domu lub w placówce w Mogilnie

Celem pożyczenia pieniędzy, w większości przypadków wystarczy jedynie posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek. Przeważnie na decyzję czeka się około kwadransa. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się między innymi czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji będzie wynosić prowizja, ile kosztuje przedłużenie spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek stacjonarnych w Mogilnie. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została na samym dole.

Czy można uzyskać pieniądze bez sprawdzania BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych przez poślizg w spłacie kredytu? W przypadku, gdy w czasie 5 poprzednich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, ewentualnie brak Ci zdolności finansowej i w rezultacie banki wydają decyzję negatywną, wtedy zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz dłużników. Pomoc zadłużonym opiera się na rezygnacji z konsultowania rejestrów zalegających z płatnościami. Kluczową jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem weryfikacji w BIK pożyczymy chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze mogą dodatkowo przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. We wskazanych powyżej propozycjach ocena zdolności kredytowej dokonywana jest w indywidualnym trybie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych najczęściej instytucje bankowe nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też można sprawdzić pożyczki dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia dodatkowo informacje na temat weryfikacji baz dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE

Czy można otrzymać gotówkę do domu?

Dowiezienie pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców rodzaj pozyskiwania środków finansowych. Bez wątpienia może to być użyteczne w przypadku ludzi starszych. Prośbę o przyjazd przedstawiciela da się wysłać za pośrednictwem internetu. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z gotówką. Po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz miał możliwość podpytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (między innymi o szczególne zapisy w umowie czy regulaminie). Z powodu potrzeby wynagradzania takiego pracownika nieco wyższe są koszty. nieco większe są koszty. Po gotówkę z dostawą do domu klienta można się udać do Providenta, Bociana lub Mikroratki.

Czy da się dostać gotówkę na dowód osobisty?

Uproszczenie formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Liczba formalności jest ograniczona. Nie ma potrzeby dostarczać jakichkolwiek dokumentów dotyczących dochodów, niezależnie od tego, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, emeryturę albo dochody z renty. Wnioskowanie o taką usługę jest łatwe: wystarcza posiadanie telefonu i konto osobiste. Generalnie o wsparcie finansowe na bazie dokumentu tożsamości można starać się w następujący sposób - powinieneś określić kwotę pożyczanych środków jak również okres umowy. W następnym kroku trzeba wypełnić formularz wniosku i oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Gdy decyzja będzie pozytywna, wnioskowana kwota zostanie przelana na konto osobiste. Warto jednak mieć świadomość, iż pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależna jest od zdolności finansowej.

Adresy firm pożyczkowych w Mogilnie

Mapa, którą zamieściliśmy zawiera miejsca położenia placówek. Zaznacz odpowiedni znacznik, aby poznać dane adresowe placówek. W razie potrzeby przybliż widok mapy. Wchodząc na placówkę, w pewnych przypadkach można przeczytać recenzje napisane przez kredytobiorców.
Firmy pożyczkowe w Mogilnie.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy należy najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Dobrze ocenić kilka naczelnych spraw, jakie dotyczą kosztów takiego zobowiązania.

W pierwszej kolejności oceniaj jak najwięcej dostępnych rozwiązań, ponieważ za sprawą tego pełniej zorientujesz się w sytuacji panującej na rynku finansowym.

Po drugie oceń wysokość oprocentowania. R.R.S.O. to łatwa metoda, aby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która posiada możliwie jak najniższy poziom oprocentowania. W szczególności oceń przestrzeganie przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wartości finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najlepiej jest skorzystać z usług sprawdzonych firm. Sprawdź więc, czy firma, w jakiej chciałbyś zwrócić się o wsparcie, zamieszczona jest w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że podmioty będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą AASA i Wonga udzielą Ci pomocy finansowej w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie deklarują przestrzeganie etycznych norm jak również dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie sprawdź koszty prolongaty zadłużenia. Przeważnie opłata za przedłużenie bardzo powiększa sumaryczny koszt zadłużenia się.

Również koniecznym jest, żebyś studiował fachowe fora zajmujące się parabankami i sprawdził wypowiedzi o instytucji, której usługi rozważasz. Duża ilość nieprzychylnych dyskusji musi wzbudzić Twoją szczególną uwagę.

Następna kwestia: rób tak, żeby nie spowodować zadłużenia powyżej swoich możliwości spłaty. Przeanalizuj Twój budżet domowy i zdecyduj, czy jesteś zdolny bezproblemowo spłacić pożyczoną gotówkę. Pamiętaj o tym, że brak spłaty pieniędzy w terminie może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zdecydujesz się na taką pomoc finansową, warto, żebyś sprawdził swoje szanse na skorzystanie z środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych poznasz pobierając raport na stronie Biura Informacji Kredytowej. Raz na pół roku będziesz mógł go wygenerować bez kosztów.

I w końcu sprawa najważniejsza: z uwagą czytaj umowę zanim ją podpiszesz.

Mamy nadzieję, że powyższe porady pomogą wybrać instytucję spełniającą potrzeby.