Pożyczki Myślenice

W poniższym wykazie prezentujemy zestawienie pożyczek udzielanych w Myślenicach (województwo małopolskie, powiat myślenicki). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują produktów krótkookresowych również mają szansę na wsparcie finansowe. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na 30 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimalnych formalnościach. Do jej cech zalicza się minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto nadmienić, że w niektórych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich za darmo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając różnych opłat: związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Najniższa wysokość to raptem sto PLN, podczas gdy jest ona większa niż dziesięć tysięcy PLN. Na spłatę będziesz miał 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy okres, rzędu 2 miesięcy. Skorzystać z nich może każda osoba dorosła. Najniższy wiek wynosi osiemnaście lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców wraz z ich szczegółową charakterystyką.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Kto może wziąć pożyczkę w Myślenicach?

Osoby chcące skorzystać z wybranej usługi powinny spełniać następujące warunki:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • uzyskiwać dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę w Myślenicach?

Do pożyczenia środków pieniężnych, w większości przypadków wystarczające jest jedynie posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na konto bankowe. Przeważnie na decyzję czeka się od 15 do 30 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się dla przykładu czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wyniesie prowizja, czy można dokonać przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek stacjonarnych w Myślenicach. Mapa ich rozmieszczenia zaprezentowana jest w dalszej części.

W jaki sposób zdobyć środki pieniężne bez konsultowania BIK?

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych przez poślizg w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeżeli w trakcie ostatniego pięcioletniego okresu spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, albo brak Ci zdolności finansowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, to prawdopodobnie planujesz starania o usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów tego rodzaju. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem polega na rezygnacji z monitorowania baz osób zadłużonych. Jej główną cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez BIK można pożyczyć pieniądze chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze mogą dodatkowo zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wskazanych powyżej propozycjach każda sytuacja oceniana jest w indywidualnym trybie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych niejednokrotnie banki wydają decyzje odmowne. W związku z tym warto sprawdzić pożyczki dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się natomiast dane na temat konsultowania baz osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE

W jaki sposób uzyskać pieniądze z dowozem do domu?

Dowóz pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców wariant pozyskiwania środków finansowych. Niewątpliwie może to być pomocne w przypadku ludzi starszych. Formularz wniosku da się wysłać za pośrednictwem internetu. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pieniędzmi. Tuż po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz mieć sposobność wypytania o warunki przed podpisaniem umowy (przykładowo o szczególne zapisy w regulaminie czy umowie). Ze względu na konieczność zatrudnienia i wynagradzania konsultanta minimalnie wyższy jest koszt. nieznacznie większe są koszty. Po gotówkę z dostawą do domu klienta można się udać do Providenta, Bociana lub Mikroratki.

W jaki sposób można zdobyć środki finansowe na dowód osobisty?

Uproszczenie formalności jest poszukiwane przez wiele osób. Ilość wymaganych formalności jest niewielka. Nie trzeba przedstawiać jakichkolwiek zaświadczeń dotyczących dochodów, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę wynagrodzenie, posiadaną emeryturę czy też rentę. Do skorzystania z finansowania wystarczający jest dokument tożsamości, konto w banku jak również telefon komórkowy. Przeważnie o wsparcie finansowe na bazie dokumentu tożsamości można ubiegać się w taki oto sposób – trzeba podać kwotę pożyczanych środków jak również pożądany okres spłaty pieniędzy. Potem należy wypełnić wniosek i oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W przypadku pozytywnej decyzji, wnioskowana kwota będzie przelana na rachunek bankowy. Warto jednak pamiętać, że pomyślna decyzja kredytowa zależeć będzie od zdolności finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Myślenicach

Poniższa mapa zawiera rozlokowanie placówek. Zaznacz odpowiedni znacznik, aby poznać dane adresowe placówek. W razie konieczności przybliż mapę. Wyświetlając placówkę, w wybranych przypadkach można zobaczyć recenzje napisane przez kredytobiorców.
Placówki pożyczkowe w Myślenicach.

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego rozwiązania powinieneś najpierw poprzedzić drobiazgową analizą. Musisz sprawdzić kilka arcyważnych kwestii, które dotyczą kosztów jej spłaty.

Po pierwsze zestawiaj możliwie dużo dostępnych usług, dlatego że dzięki temu rozeznasz się w warunkach finansowania w kraju.

W drugim kroku obowiązkowo zweryfikuj wysokość stopy oprocentowania. Stopa oprocentowania to łatwa metoda, aby błyskawicznie porównać koszta zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby dokonac wyboru propozycji, która posiada możliwie najniższe oprocentowanie. Co istotne, zweryfikuj przestrzeganie przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wysokości finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najkorzystniej jest skorzystać z usług sprawdzonych firm. Upewnij się więc, że, w której zamierzasz zwrócić się o wsparcie, znajduje się w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że biura będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak przykładowo Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą AASA i Wonga udzielą nam wsparcia finansowego w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych zasad oraz dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności poznaj koszty przedłużenia spłaty. Z reguły prolongata bardzo podraża ogólny koszt.

Nadto konieczne jest, żebyś przeglądał serwisy internetowe poświęcone usługom pozabankowym i poszukiwał opinii o instytucji, która Cię zainteresowała. Duża ilość negatywnych opinii musi zwiększyć Twoją szczególną nieufność.

Kolejna kwestia: postąp tak, aby nie zadłużać się ponad możliwości. Przeanalizuj Twój budżet domowy i sprawdź, czy będziesz w stanie bez problemu zwrócić pożyczone środki. Nie zapominaj o tym, iż nieoddanie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zdecydujesz się na taki rodzaj finansowania, dobrze, żebyś zweryfikował swoje szanse na skorzystanie z gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Własną sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów zweryfikujesz pobierając raport w witrynie Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na pół roku będziesz w stanie go pobrać bez ponoszenia kosztów.

I w końcu sprawa najważniejsza: uważnie przeanalizuj treść umowy przed jej podpisaniem.

Żywimy nadzieję, iż powyżej zaprezentowane wskazówki pozwolą wybrać instytucję dopasowaną do potrzeb.