Zestawienie pożyczek w Nałęczowie

Generalnie osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z usług dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. W poniższej tabeli prezentujemy ofertę najtańszych firm finansowych. W szczególności można wziąć pod uwagę kilkanaście pożyczek w opublikowanym poniżej naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Nałęczowie (województwo lubelskie) i okolicach. Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej zmiany: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują chwilówki też mogą znaleźć coś dla siebie. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na okres do miesiąca. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy formalnościach ograniczonych do minimum. Jej cechą jest minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto dodać, że w paru przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich darmowo. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając prowizji oraz oprocentowania. Minimalna wysokość to raptem 100 zł, podczas gdy przewyższa ona dziesięć tysięcy złotych. Na zwrot środków jest 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na długi okres, rzędu 2 miesięcy. Skorzystać z nich może każda osoba dorosła. Minimalny wiek to 18 lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców wraz ze szczegółowymi parametrami.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Nałęczowie) lub okolicach;
  • jest polskim obywatelem;
  • posiada udokumentowane dochody;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • jest pełnoletni.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczy posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto telefonu z aktywnym numerem.

Pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek bankowy lub w jednej z placówek stacjonarnych w Nałęczowie. Mapa ich rozmieszczenia zaprezentowana jest na samym dole. Typowo na decyzję czeka się około kwadransa. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się między innymi czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji będzie wynosić prowizja, czy można dokonać przedłużenia spłaty.

Usługi pożyczkowe bez weryfikacji BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy przez poślizg w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeśli w czasie pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, albo brak Ci zdolności kredytowej i w rezultacie instytucje bankowe wydają decyzję odmowną, wtedy zapewne rozważasz usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz zadłużonych. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na rezygnacji z badania rejestrów bazodanowych osób zadłużonych. Wyróżnikiem takiego podejścia jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez weryfikacji w BIK pożyczymy chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze powinni dodatkowo zainteresować się propozycjami „Bociana”. We wspomnianych wyżej przypadkach ocena zdolności kredytowej dokonywana jest w sposób indywidualny. W sytuacji posiadania długów niejednokrotnie instytucje bankowe wydają decyzje odmowne. Dlatego też warto sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się z kolei dane dotyczące weryfikacji rejestrów osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Nałęczowa i okolic

Dowóz pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców wariant pozyskiwania środków finansowych. Niewątpliwie jest to wygodne w przypadku ludzi starszych. Prośbę o dostarczenie pieniędzy da się wysłać przez internet. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pieniędzmi. Tuż po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz mieć sposobność podpytania o warunki przed podpisaniem umowy (na przykład o jakieś określenia w regulaminie). Jednakże z powodu konieczności zatrudnienia i wynagradzania pracownika minimalnie wyższy jest koszt. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na sam dowód osobisty

Drobiazgowa analiza preferencji pożyczkobiorców dowodzi, że ograniczenie wymagań ze strony pożyczkodawcy to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Zakres wymaganych formalności jest ograniczona. Nie ma konieczności przedstawiać jakichkolwiek dokumentów dochodowych, niezależnie od tego, czy rozumiemy przez to wynagrodzenie z etatu, świadczenia emerytalne czy też świadczenie rentowe. Skorzystanie z takiej usługi jest łatwe: wystarczający jest aktywny telefon i rachunek bankowy. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości trzeba ubiegać się następująco - trzeba wybrać wartość pożyczanych środków oraz okres spłaty długu. Następnie trzeba wypełnić wniosek i poczekać na decyzję w formie maila lub SMSa. Gdy decyzja będzie pozytywna, potrzebna kwota zostanie przelana na konto bankowe. Należy jednak mieć na uwadze, iż pomyślna decyzja zależna jest od zdolności finansowej.

Mapa instytucji pożyczkowych

Na terenie miejscowości Nałęczów i w okolicach znajduje się kilka placówek. Poniższa mapa przedstawia ich położenie. Kliknij na właściwy lokalizator, aby odczytać adres. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, można powiększyć mapę. Wchodząc na placówkę, w pewnych przypadkach da się zobaczyć recenzje wystawione przez internautów.

biura pożyczkowe w Nałęczowie i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze pożyczki powinieneś najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Dobrze zweryfikować kilka zasadniczych kwestii, które odnoszą się do kosztów tego typu zobowiązania.

Bezwzględnie porównuj możliwie dużo prezentowanych rozwiązań, jako że za sprawą tego zorientujesz się w sytuacji panującej na rynku finansowym.

W dalszej kolejności bezwzględnie oceń wielkość oprocentowania rzeczywistego. RRSO jest łatwą drogą, żeby błyskawicznie porównać koszta zobowiązania. Staraj się wybrać propozycję, która posiada jak najniższy poziom kosztów. W szczególności przeanalizuj przestrzeganie zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wartości finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najkorzystniej jest skorzystać z usług sprawdzonych firm. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej chcesz zwrócić się o wsparcie, znajduje się w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Nałęczów, jak i ogólnopolskich. W powszechnej opinii biura będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, przykładowo Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą Wonga i AASA pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy deklarują przestrzeganie etycznych norm i dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności oceń opłaty za przedłużenie zadłużenia. Niejednokrotnie opłata za tzw. rolowanie znacząco podraża ogólny koszt zadłużenia się.

Ponadto dobrze, abyś sprawdzał fora poświęcone usługom pozabankowym i analizował poglądy o instytucji, której usługi rozważasz. Przeważająca ilość krytycznych dyskusji winna zwiększyć szczególną nieufność.

Kolejna sprawa: kontroluj, aby nie zadłużyć się ponad swoje możliwości finansowe. Przeanalizuj Twoje aktualne dochody i wydatki i sprawdź, czy będziesz zdolny zwrócić pożyczone środki. Pamiętaj o tym, iż niespłacenie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Zanim poprosisz o taki rodzaj finansowania, dobrze, żebyś sprawdził swoje szanse na zaciągnięcie pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Twoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych poznasz pobierając raport w witrynie Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na sześc miesięcy będziesz w stanie go pobrać za darmo.

I pamiętaj: z uwagą przeanalizuj umowę zanim ją podpiszesz.

Żywimy nadzieję, że powyżej opublikowane rozwiązania pomogą wytypować instytucję spełniającą potrzeby.