Pożyczki Narol

W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę pożyczek udzielanych w Narolu (województwo podkarpackie, powiat lubaczowski). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Osoby poszukujące produktów na krótki termin też mają szansę na wsparcie finansowe. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy formalnościach ograniczonych do minimum. Do jej cech zalicza się uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto dodać, że w paru przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Najniższa wysokość to raptem 100 złotych, aczkolwiek w niektórych wypadkach jest ona większa niż dziesięć tysięcy złotych. Spłaty należy dokonać w okresie 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy czas, rzędu do 61 dni. Skorzystać z nich może każdy pełnoletni. Minimalny próg wiekowy wynosi 18 lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców wraz z aktualną charakterystyką.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Kto może wziąć pożyczkę w Narolu?

Osoby pragnące skorzystać z określonej usługi powinny spełniać poniższe wymagania:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • mieć polskie obywatelstwo;
  • uzyskiwać dochody;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • być pełnoletnie.

Jak wziąć pożyczkę w Narolu?

Celem skorzystania z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczające jest tylko posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek. Typowo na decyzję czeka się około piętnastu minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz na przykład czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wyniesie prowizja, ile kosztuje przedłużenie spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek stacjonarnych w Narolu. Mapa ich rozmieszczenia zaprezentowana jest na końcu.

Jak dostać pieniądze bez sprawdzania BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy z powodu opóźnienia w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeśli w ciągu pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie masz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, wtedy zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz tego rodzaju. Pomoc zadłużonym opiera się na odstąpieniu od monitorowania rejestrów bazodanowych osób z długami. Kluczową jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez BIK można pożyczyć pieniądze chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie powinni dodatkowo zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wskazanych powyżej propozycjach każda sytuacja oceniana jest w sposób indywidualny. W sytuacji posiadania długów przeważnie banki wydają decyzje odmowne. W związku z tym dobrze jest sprawdzić ofertę dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo dane dotyczące weryfikacji rejestrów osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE

Jak uzyskać gotówkę w domu?

Dowiezienie środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to dosyć wygodny dla pożyczkobiorców sposób pozyskiwania środków finansowych. Bez wątpienia może to być wygodne w przypadku osób starszych. Formularz wniosku da się wypełnić drogą internetową. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pieniędzmi. Tuż po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz miał możliwość wypytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (na przykład o ewentualne niezrozumiałe zapisy w umowie). Z racji konieczności wynagradzania konsultanta trochę wyższe są koszty. Gotówkę w domu klienta można uzyskać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak dostać pieniądze na dowód?

Minimalizacja formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Ilość formalności jest ograniczona. Nie ma potrzeby przedstawiać jakichkolwiek dokumentów o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, posiadaną emeryturę albo dochody z renty. Do zaciągnięcia finansowania wystarczający jest dokument tożsamości, rachunek bankowy jak również posiadanie telefonu komórkowego. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się w następujący sposób - wystarczy określić kwotę potrzebnych środków i czas spłaty. W następnym kroku trzeba wypełnić wniosek oraz oczekiwać na decyzję w formie maila lub SMSa. Gdy decyzja będzie pozytywna, pożyczana kwota zostanie przelana na rachunek bankowy. Należy jednak mieć świadomość, iż pomyślna decyzja zależna jest od sytuacji kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Narolu

Plan miasta przedstawiony poniżej przedstawia miejsca położenia placówek. Kliknij na określony lokalizator, aby sprawdzić dane adresowe placówek. W razie potrzeby można powiększyć mapę. Wyświetlając placówkę, w wybranych przypadkach można sprawdzić oceny napisane przez internautów.
Placówki pożyczkowe w Narolu.

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z usług finansowych warto poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Dobrze zweryfikować kilka nadrzędnych kwestii, które odnoszą się do kosztów tego typu zobowiązania.

Na początek porównaj jak najwięcej dostępnych rozwiązań, jako że za sprawą tego najlepiej uzyskasz orientację w warunkach finansowania na rynku finansowym.

W drugim kroku koniecznie oszacuj jaka jest wysokość oprocentowania. R.R.S.O. to łatwa metoda, aby błyskawicznie porównać koszta zobowiązania finansowego. Staraj się dokonac wyboru propozycji, która posiada jak najniższy poziom oprocentowania. Szczególnie oceń przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wartości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najkorzystniej będzie skorzystać z usług wiarygodnych firm. Sprawdź więc, czy firma, w jakiej zamierzasz zwrócić się o wsparcie, wykazana jest w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że podmioty będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy Wonga i AASA udzielą nam pomocy finansowej całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie zobowiązane są przestrzegać etycznych norm i dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku sprawdź koszty prolongaty długu. Z reguły przedłużenie spłaty mocno podraża całkowity poziom kosztów.

Nadto pożądane jest, żebyś przeglądał serwisy internetowe poświęcone usługom pozabankowym i śledził opinie o instytucji, której usługi rozważasz. Dominująca liczba niekorzystnych dyskusji powinna podwyższyć Twoją szczególną nieufność.

Następna kwestia: dopilnuj, żeby nie powiększyć zadłużenia powyżej swoich możliwości spłaty. Poddaj analizie Twój budżet domowy i sprawdź, czy będziesz w stanie oddać pożyczone pieniądze. Nie zapominaj o tym, iż brak spłaty pieniędzy w terminie może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim poprosisz o taki wariant pomocy finansowej, dobrze, żebyś sprawdził swoje szanse na skorzystanie z gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Twoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów poznasz pobierając raport na stronie BIKu. Raz na pół roku będziesz mógł taki dokument pobrać bez kosztów.

I sprawa najistotniejsza: uważnie przeanalizuj zapisy umowy zanim ją podpiszesz.

Wierzymy, że powyżej opublikowane wytyczne pozwolą wytypować instytucję dostosowaną do wymagań.