Pożyczki w Niemodlinie

Poniżej znajdziesz usługi pożyczkowe dostępne w firmach pozabankowych. W szczególności warto przeanalizować pożyczki przedstawione w znajdującym się tu zestawieniu. Spełniający warunki klienci mogą je otrzymać zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Niemodlinie (województwo opolskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Dane zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów krótkookresowych też mogą liczyć na pomoc. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na okres do miesiąca. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy formalnościach ograniczonych do minimum. Jej cechą jest minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto nadmienić, że w wybranych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów oprocentowania oraz prowizji. Minimalna wysokość to raptem 100 PLN, podczas gdy jest ona większa niż 10 000 PLN. Na spłatę będziesz miał od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania w większym wymiarze czasowym - 61 lub 45 dni. Może z nich skorzystać każdy pełnoletni. Minimalny próg wiekowy wynosi osiemnaście lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców a także kluczowe ich wskaźniki.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Kto może otrzymać pożyczkę? Wymagania dla osób mieszkających w Niemodlinie

Pożyczkobiorcy pragnący ją otrzymać winny spełniać poniższe warunki:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • mieć polskie obywatelstwo;
  • mieć udokumentowane dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać telefon;
  • być pełnoletnie.

Jak wziąć pożyczkę? Bez wychodzenia z domu lub w placówce w Niemodlinie

Celem skorzystania z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczające jest jedynie posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek. Zasadniczo na decyzję czeka się około piętnastu minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się przykładowo czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wyniesie prowizja, ile kosztuje przedłużenie spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek lokalnych w Niemodlinie. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została na samym dole.

Jak można zdobyć gotówkę bez zaglądania do BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy z powodu opóźnienia w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeżeli w trakcie ostatniego pięcioletniego okresu miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, ewentualnie nie posiadasz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz zadłużonych. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem bazuje na odstąpieniu od weryfikowania baz zalegających z płatnościami. Jej główną cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez sprawdzania biku pożyczymy chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze powinni także zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. W wyżej wymienionych wariantach ocena zdolności kredytowej dokonywana jest w sposób indywidualny. W sytuacji posiadania długów często banki wydają decyzje odmowne. Dlatego też można przejrzeć pożyczki dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się z kolei szczegółowe informacje dotyczące weryfikacji baz dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE

W jaki sposób otrzymać środki finansowe z dowozem do domu?

Dowóz pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców rodzaj finansowania. Nie ulega wątpliwości, że może to być wygodne na terenach wiejskich. Formularz da się przesłać przez internet. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pieniędzmi. Po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz miał sposobność podpytania o warunki przed podpisaniem umowy (przykładowo o szczególne określenia w regulaminie czy umowie). Ze względu na potrzebę wynagradzania przedstawiciela trochę wyższe są koszty. nieznacznie wyższe są koszty. Po pomoc finansową w domu klienta możesz wystąpić do Mikroratki, Bociana i Providenta.

Jak można uzyskać gotówkę na dowód osobisty?

Uproszczenie formalności jest poszukiwane przez wiele osób. Zakres wymagań jest niewielka. Nie ma potrzeby dostarczać odpowiednich zaświadczeń dotyczących dochodów, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie, świadczenie emerytalne czy też rentę. Skorzystanie z takiej usługi jest łatwe: wystarcza posiadanie telefonu i konto w banku. Zasadniczo o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości można ubiegać się w następujący sposób - należy określić wysokość wnioskowanych środków jak również czas spłaty. W następnym kroku trzeba wypełnić wniosek i poczekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Gdy decyzja będzie pozytywna, pożyczana kwota będzie przelana na konto osobiste. Należy jednak mieć na uwadze, iż pozytywna decyzja zależna jest od zdolności finansowej.

Adresy firm pożyczkowych w Niemodlinie

Plan miasta przedstawiony poniżej wskazuje umiejscowienie placówek. Zaznacz wybrany punkt, żeby zobaczyć adres. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, można przybliżyć widok. Klikając na wybraną placówkę, w wybranych przypadkach można zobaczyć oceny wystawione przez kredytobiorców.
Firmy pożyczkowe w Niemodlinie.

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego rozwiązania dobrze będzie poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Warto ocenić parę kluczowych rzeczy, które odnoszą się do kosztów spłaty zobowiązania.

Bezwzględnie porównaj możliwie dużo prezentowanych rozwiązań, ponieważ dzięki takiemu podejściu pełniej zorientujesz się w sytuacji panującej na rynku tych produktów.

W dalszej kolejności poznaj poziom stopy oprocentowania. Stopa oprocentowania to wygodna metoda, żeby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która ma jak najniższy poziom kosztów. Szczególnie sprawdź przestrzeganie zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wysokości finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najlepiej jest skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w której zamierzasz starać się o pieniądze, widnieje w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii biura należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, na przykład Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy Wonga i AASA udzielą Ci wsparcia finansowego w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych norm i dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności zweryfikuj koszty przedłużenia spłaty. Z reguły przedłużenie spłaty wydatnie podraża całościowy koszt zadłużenia się.

Ponadto potrzebne jest, abyś śledził dostępne strony zajmujące się parabankami i przeanalizował opinie o instytucji, która Cię interesuje. Zbytnia ilość złych dyskusji powinna zwiększyć Twoją nieufność.

Kolejna sprawa: zrób tak, aby nie zadłużać się ponad swoje możliwości finansowe. Poddaj analizie Twoje aktualne dochody i wydatki i zdecyduj, czy jesteś w stanie bez problemu spłacić pożyczone pieniądze. Nie zapominaj o tym, że opóźnienie w spłacie może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zdecydujesz się na taki rodzaj finansowania, dobrze, abyś sprawdził swoje szanse na skorzystanie z pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Twoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów sprawdzisz generując raport na stronie BIKu. Raz na pół roku będziesz w stanie go pobrać darmowo.

I pamiętaj: z uwagą przeczytaj treść umowy zanim ją podpiszesz.

Ufamy, iż powyżej opublikowane sugestie pozwolą zdecydować się na instytucję spełniającą potrzeby.