Zestawienie pożyczek w Nowej Soli

Zasadniczo osoby chcące zdobyć pieniądze mogą skorzystać z usług dostępnych w instytucjach pożyczkowych. W poniższej tabeli prezentujemy ofertę najtańszych biur pozabankowych. W szczególności warto wziąć pod uwagę pożyczki dostępne w opublikowanym tu naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Nowej Soli (województwo lubuskie) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej zmiany: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują chwilówki też nie są pozostawieni samym sobie. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie z minimalnymi formalnościami. Do jej istotnych cech zalicza się uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto nadmienić, że w wybranych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Minimalna wysokość to zazwyczaj 100 złotych, podczas gdy przekracza ona dziesięć tysięcy złotych. Na spłatę będziesz miał od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na dłuższy okres - do 61 dni. Może z nich skorzystać każda osoba dorosła. Najniższy wiek to 18 lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców wraz z ich szczegółową charakterystyką.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Nowej Soli) lub okolicach;
  • posiada obywatelstwo polskie;
  • dysponuje dochodami udokumentowanymi;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada telefon;
  • jest pełnoletni.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczy posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto telefonu z aktywnym numerem.

Środki przekazywane są bezpośrednio na konto bankowe lub w jednej z placówek stacjonarnych w Nowej Soli. Mapa ich rozmieszczenia zaprezentowana jest w dalszej części. Typowo na decyzję czeka się około kwadransa. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz na przykład czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wyniesie prowizja, czy jest szansa na przedłużenie spłaty.

Usługi pożyczkowe świadczone bez sprawdzania BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy przez poślizg w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w czasie ostatniego pięcioletniego okresu miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, ewentualnie brak Ci zdolności finansowej, w konsekwencji czego banki wydają decyzję odmowną, to prawdopodobnie rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów zadłużonych. Pomoc zadłużonym bazuje na odstąpieniu od badania rejestrów finansowo zadłużonych. Zasadniczą jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Z pominięciem weryfikacji w BIK możemy pożyczyć chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze powinni dodatkowo zainteresować się propozycjami „Bociana”. We wskazanych powyżej propozycjach ocena zdolności kredytowej dokonywana jest w sposób indywidualny. W sytuacji posiadania długów niejednokrotnie banki wydają decyzje odmowne. W związku z tym warto przejrzeć pożyczki dla osób zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo dane na temat konsultowania baz dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Nowej Soli i okolic

Dostarczanie środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców rodzaj finansowania. Niewątpliwie jest to wygodne w przypadku ludzi starszych. Formularz można wysłać za pośrednictwem internetu. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pieniędzmi. Po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz mieć sposobność zapytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (przykładowo o szczególne zapisy w umowie). Jednak ze względu na potrzebę zatrudnienia przedstawiciela minimalnie wyższe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na sam dowód osobisty

Bliższa analiza preferencji pożyczkobiorców dowodzi, że uproszczenie formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Liczba formalności jest ograniczona. Nie ma potrzeby dostarczać żadnych dokumentów dotyczących dochodów, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę wynagrodzenie z etatu, posiadaną emeryturę albo dochody z renty. Skorzystanie z takiej usługi jest proste – oprócz dokumentu tożsamości należy posiadać aktywny numer telefonu oraz rachunek w banku. Przeważnie o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości należy starać się następująco - trzeba podać kwotę pieniędzy i okres spłaty. W następnym kroku trzeba wysłać wypełniony wniosek oraz oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W sytuacji pozytywnej decyzji, potrzebna kwota zostanie przelana na rachunek bankowy. Trzeba jednak pamiętać, że pomyślna decyzja kredytowa często zależy od zdolności kredytowej.

Adresy firm pożyczkowych

Na terenie miejscowości Nowa Sól i w okolicach znajduje się kilka placówek. Plan miasta przedstawiony poniżej wskazuje ich umiejscowienie. Zaznacz odpowiedni punkt, aby zobaczyć dane adresowe placówek. W przypadku nakładających się punktów można przybliżyć mapę. Wchodząc na placówkę, w wybranych przypadkach da się zobaczyć oceny napisane przez kredytobiorców.

biura pożyczkowe w Nowej Soli i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego finansowania najlepiej najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Winieneś zweryfikować parę fundamentalnych kwestii, jakie dotyczą kosztów takich produktów finansowych.

W pierwszej kolejności porównaj możliwie dużo dostępnych usług, dlatego że za sprawą tego rozeznasz się w sytuacji panującej w kraju.

W dalszej kolejności obowiązkowo oblicz wielkość R.R.S.O.. R.R.S.O. to wygodna metoda, żeby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania finansowego. Staraj się dokonac wyboru propozycji, która ma jak najniższe oprocentowanie. W szczególności zweryfikuj przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wartości pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najbezpieczniej będzie skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w jakiej chciałbyś starać się o pieniądze, widnieje w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Nowa Sól, jak i ogólnopolskich. Istnieje przekonanie, że instytucje należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy AASA i Wonga pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy deklarują przestrzeganie etycznych zasad a także dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie oceń opłatę za rolowanie długu. Niejednokrotnie opłata za prolongatę wydatnie podraża finalny poziom kosztów.

Nadto pożądane jest, abyś czytał portale poświęcone parabankom i analizował opinie o instytucji, której usługi rozważasz. Zbyt duża ilość negatywnych dyskusji musi wzbudzić szczególną czujność.

Kolejna kwestia: zrób tak, żeby nie zadłużać się ponad możliwości finansowe. Przeanalizuj Twój budżet domowy i sprawdź, czy będziesz zdolny bez problemu zwrócić pożyczone pieniądze. Miej świadomość, że niespłacenie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zdecydujesz się na taką pomoc finansową, dobrze, żebyś zweryfikował swoje szanse na zaciągnięcie pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Własną sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów sprawdzisz pobierając raport na stronie BIKu. Raz na sześc miesięcy będziesz w stanie taki raport pobrać bez kosztów.

I rzecz najważniejsza: uważnie czytaj umowę przed jej podpisaniem.

Wierzymy, iż zamieszczone tutaj wskazówki pozwolą wybrać instytucję spełniającą wymagania.