Pożyczki Nowe

Poniżej znajdziesz usługi pożyczkowe dostępne w firmach pozabankowych. W szczególności warto przeanalizować pożyczki przedstawione w znajdującym się tu zestawieniu. Spełniający warunki klienci mogą je otrzymać zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Nowem (województwo kujawsko-pomorskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów z krótkim terminem umowy również nie są pozostawieni samym sobie. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na okres do miesiąca. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimalnych formalnościach. Do jej cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Warto dodać, że w paru przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich bezpłatnie. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając oprocentowania oraz prowizji. Minimalna wysokość to zazwyczaj sto PLN, aczkolwiek w niektórych wypadkach jest ona większa niż dziesięć tysięcy złotych. Okres spłaty waha się 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na ponad miesiąc, rzędu 45 lub 61 dni. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Minimalny próg wiekowy to 18 lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców a także kluczowe ich wskaźniki.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Kto może otrzymać pożyczkę? Wymagania dla osób mieszkających w Nowem

Osoby pragnące ją otrzymać winny spełniać poniższe warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • posiadać udokumentowane dochody;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać telefon;
  • być pełnoletnie.

Jak wziąć pożyczkę? Bez wychodzenia z domu lub w placówce w Nowem

Celem pożyczenia pieniędzy, w większości przypadków wystarczy jedynie posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy. Przeważnie na decyzję czeka się około kwadransa. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się na przykład czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji będzie wynosić prowizja, czy jest szansa na przedłużenie spłaty.

Można ponadto udać się osobiście do jednej z placówek lokalnych w Nowem. Mapa ich rozmieszczenia zaprezentowana jest na samym dole.

Jak można otrzymać środki pieniężne bez sprawdzania BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych przez opóźnienie w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeżeli w czasie pięciu ostatnich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, albo brak Ci zdolności kredytowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to prawdopodobnie planujesz starania o usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz tego typu. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem polega na rezygnacji z monitorowania rejestrów bazodanowych finansowo zadłużonych. Zasadniczą jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Z pominięciem sprawdzania BIK pożyczymy chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze powinni także zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wskazanych powyżej propozycjach badanie zdolności kredytowej przeprowadzane jest indywidualnie. W przypadku posiadania zadłużenia niejednokrotnie instytucje bankowe nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też dobrze jest przejrzeć pożyczki dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia z kolei dane na temat konsultowania rejestrów osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE

Jak uzyskać środki finansowe do domu?

Dowóz środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to dosyć wygodny dla pożyczkobiorców wariant pożyczania. Zasadniczo jest to przydatne na obszarach wiejskich. Prośbę o dostarczenie pieniędzy można wysłać za pośrednictwem internetu. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z gotówką. Po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz mieć możliwość podpytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (przykładowo o jakieś określenia w regulaminie czy umowie). Z powodu potrzeby zatrudnienia i wynagradzania przedstawiciela minimalnie wyższe są koszty. trochę wyższy jest koszt. O gotówkę w domu klienta można się starać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Czy można otrzymać pomoc finansową na sam dowód?

Przyspieszenie wydania decyzji to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Ilość wymagań jest niewielka. Nie ma potrzeby dostarczać żadnych dokumentów dochodowych, niezależnie od tego, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, świadczenie emerytalne czy rentę. Wnioskowanie o taką usługę nie nastręcza problemów: oprócz dokumentu tożsamości należy posiadać aktywny numer telefonu oraz rachunek w banku. W większości przypadków o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości trzeba starać się w taki oto sposób – należy określić kwotę potrzebnych środków oraz okres spłaty pożyczonych środków. Potem trzeba wysłać wniosek oraz oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W sytuacji pozytywnej decyzji, wnioskowana kwota zostanie przelana na konto. Warto jednakże pamiętać, iż pozytywna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależna jest od zdolności finansowej.

Adresy firm pożyczkowych w Nowem

Plan miasta przedstawiony poniżej wskazuje miejsca położenia placówek. Kliknij na wybraną kropkę, żeby odczytać adres placówki. W przypadku nakładających się punktów można przybliżyć widok. Klikając na wybraną placówkę, w wybranych przypadkach da się sprawdzić opinie napisane przez kredytobiorców.
Firmy pożyczkowe w Nowem.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy należy poprzedzić drobiazgową analizą. Winieneś sprawdzić parę newralgicznych rzeczy, które odnoszą się do kosztów spłaty.

Na początek zestawiaj jak najwięcej proponowanych usług, dlatego że dzięki takiemu podejściu najlepiej rozeznasz się w sytuacji panującej na rynku tych produktów.

W dalszej kolejności obowiązkowo oblicz wielkość oprocentowania rzeczywistego. Stopa RRSO to wygodna droga, aby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania. Staraj się wybrać propozycję, która posiada możliwie jak najniższy poziom oprocentowania. W szczególności zweryfikuj przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wartości pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najlepiej będzie skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w jakiej chciałbyś zwrócić się o wsparcie, zamieszczona jest w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że firmy należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy Wonga i AASA udzielą Ci pomocy finansowej całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy muszą przestrzegać etycznych norm jak również dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie porównaj koszty prolongaty długu. Często opóźnienie spłaty wydatnie powiększa finalny poziom kosztów.

Po czwarte dobrym rozwiązaniem jest, byś wertował dostępne strony poświęcone usługom pozabankowym i prześledził wypowiedzi o instytucji, której usługi rozważasz. Przeważająca ilość złych dyskusji winna podwyższyć Twoją uwagę.

Po piąte postąp tak, aby nie zadłużyć się ponad możliwości. Poddaj analizie Twój budżet domowy i zdecyduj, czy będziesz zdolny zwrócić pożyczone pieniądze. Pamiętaj o tym, że opóźnienie w spłacie może spowodować dodatkowe koszty. Zanim poprosisz o taki wariant pomocy finansowej, dobrze, żebyś ocenił swoje szanse na wzięcie środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Twoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów sprawdzisz generując raport na stronie Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na pół roku będziesz mógł taki raport pobrać zupełnie za darmo.

I w końcu sprawa najważniejsza: uważnie przeanalizuj zapisy umowy przed jej podpisaniem.

Wierzymy, że opublikowane tutaj sugestie pozwolą wytypować instytucję dostosowaną do wymagań.