Pożyczki Nowogród Bobrzański

Poniżej znajdziesz usługi pożyczkowe dostępne w firmach pozabankowych. W szczególności warto przeanalizować pożyczki przedstawione w znajdującym się tu zestawieniu. Spełniający warunki klienci mogą je otrzymać zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Nowogrodzie Bobrzańskim (województwo lubuskie). Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data aktualizacji: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów krótkoterminowych również mają szansę na wsparcie finansowe. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie z minimalnymi formalnościami. Do jej cech zalicza się uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w niektórych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich bezpłatnie. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając różnych opłat: związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Najniższa kwota wynosi sto PLN, podczas gdy bywa ona wyższa niż dziesięć tysięcy złotych. Na spłatę będziesz miał od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na dłuższy czas - 2 miesięcy. Skorzystać z nich może każda osoba dorosła. Najniższy wiek wynosi 18 lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców wraz z aktualną charakterystyką.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Kto może otrzymać pożyczkę? Wymagania dla osób mieszkających w Nowogrodzie Bobrzańskim

Osoby pragnące ją otrzymać powinny spełniać poniższe wymagania:

  • mieszkać w Polsce;
  • posiadać obywatelstwo polskie;
  • mieć udokumentowane dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać telefon;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę? Bez wychodzenia z domu lub w placówce w Nowogrodzie Bobrzańskim

Celem skorzystania z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczające jest jedynie posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek. Zasadniczo na decyzję czeka się do pół godziny. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się przykładowo czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wynosi prowizja, czy jest możliwość przedłużenia spłaty.

Można ponadto udać się osobiście do jednej z placówek stacjonarnych w Nowogrodzie Bobrzańskim. Mapa ich rozmieszczenia zaprezentowana jest na samym dole.

Czy da się dostać gotówkę bez weryfikacji BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy z powodu opóźnienia w spłacie kredytu? W przypadku, gdy w trakcie 5 poprzednich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, albo nie posiadasz zdolności finansowej i w rezultacie instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, wtedy zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów tego rodzaju. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na rezygnacji z przeglądania rejestrów dłużników. Kluczową jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Z pominięciem weryfikacji w biku pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie powinni dodatkowo przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. W wyżej wymienionych wariantach badanie zdolności kredytowej przeprowadzane jest w indywidualnym trybie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych niejednokrotnie banki odmawiają przyznania środków pieniężnych. W związku z tym dobrze jest przejrzeć pożyczki dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia z kolei dane dotyczące konsultowania rejestrów osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE

W jaki sposób otrzymać gotówkę z dostawą do domu?

Dowóz pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców sposób finansowania. W szczególności jest to przydatne w przypadku wsi. Prośbę o przyjazd przedstawiciela można wysłać za pośrednictwem internetu. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z gotówką. Po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć możliwość podpytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (przykładowo o niejasne określenia w umowie). Ze względu na potrzebę zatrudnienia i wynagradzania takiego pracownika trochę większe są koszty. nieco wyższy jest koszt. O dostawę pieniędzy do domu klienta możesz poprosić w Mikroratce, Providencie i u Bociana.

Jak uzyskać pomoc finansową na dowód osobisty?

Uproszczenie formalności jest często poszukiwane. Ilość wymaganych formalności jest niewielka. Nie ma konieczności przedstawiać żadnych dokumentów o dochodach, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę dochody z umowy o pracę, posiadaną emeryturę czy świadczenie rentowe. W celu zaciągnięcia finansowania wystarczający jest dokument potwierdzający tożsamość, konto osobiste i dodatkowo telefon komórkowy. Przeważnie o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości należy ubiegać się w taki oto sposób – wystarczy podać wartość pożyczanych pieniędzy oraz czas trwania zobowiązania. Potem trzeba wypełnić wniosek oraz oczekiwać na decyzję w formie maila lub SMSa. Jeśli decyzja będzie pozytywna, pożyczana kwota będzie przekazana na konto. Należy jednakże pamiętać, iż pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależy od sytuacji kredytowej.

Adresy firm pożyczkowych w Nowogrodzie Bobrzańskim

Zaprezentowany plan miasta wskazuje miejsca położenia placówek. Zaznacz wybrany punkt, żeby wyświetlić dane adresowe placówek. W przypadku nakładających się punktów można przybliżyć widok. Wchodząc na placówkę, w pewnych przypadkach można zobaczyć opinie wystawione przez kredytobiorców.
Firmy pożyczkowe w Nowogrodzie Bobrzańskim.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy dobrze będzie poprzedzić szczegółową analizą. Dobrze zweryfikować parę ważnych spraw, jakie dotyczą kosztów jej spłaty.

Na początek oceniaj jak najwięcej dostępnych rozwiązań, jako że za sprawą tego najlepiej zorientujesz się w warunkach finansowania na całym rynku.

To nie wszystko bezwzględnie oszacuj wielkość stóp procentowych. RRSO to wygodna droga, aby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania. Postaraj się wybrać propozycję, która posiada możliwie jak najniższy poziom kosztów. W szczególności sprawdź przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wysokości finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najkorzystniej będzie skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Sprawdź więc, czy firma, w której zamierzasz zwrócić się o wsparcie, widnieje w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii biura będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak na przykład Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy AASA i Wonga udzielają pomocy finansowej w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie zobowiązane są przestrzegać etycznych zasad jak również dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie sprawdź opłatę za rolowanie spłaty. Niejednokrotnie opóźnienie spłaty znacząco podwyższa całościowy koszt zadłużenia się.

Dodatkowo dobrym rozwiązaniem jest, abyś przeglądał serwisy internetowe traktujące o usługach pozabankowych i śledził opinie o instytucji, której usługi rozważasz. Dominująca ilość krytycznych opinii musi podnieść Twoją szczególną nieufność.

Kolejna sprawa: pilnuj, żeby nie powiększyć zadłużenia ponad możliwości. Oceń należycie swój domowy budżet i zdecyduj, czy jesteś w stanie bezproblemowo oddać pożyczone pieniądze. Pamiętaj o tym, że opóźnienie w spłacie może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zdecydujesz się na taki rodzaj finansowania, warto, abyś ocenił swoje szanse na skorzystanie z gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Twoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych zweryfikujesz generując raport na stronie BIKu. Jeden raz na pół roku będziesz w stanie taki raport wygenerować za darmo.

I w końcu sprawa najważniejsza: uważnie przeanalizuj umowę przed jej podpisaniem.

Ufamy, iż powyżej zaprezentowane wytyczne pozwolą wybrać instytucję dopasowaną do potrzeb.