Pożyczki Ośno Lubuskie

W poniższej tabeli prezentujemy pożyczki udzielane w Ośnie Lubuskim (województwo lubuskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby poszukujące produktów krótkoterminowych również mają szansę na wsparcie finansowe. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimalnych formalnościach. Jej istotną cechą jest minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto dodać, że w kilku przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem oprocentowania oraz prowizji. Najniższa kwota wynosi 100 PLN, podczas gdy jest ona większa niż 10 000 złotych. Okres spłaty waha się od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania w większym wymiarze czasowym - do 61 dni. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Minimalny wiek to osiemnaście lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców wraz z ich szczegółową charakterystyką.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Kto może otrzymać pożyczkę w Ośnie Lubuskim?

Osoby chcące ją otrzymać powinny spełniać poniższe warunki:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • mieć polskie obywatelstwo;
  • posiadać udokumentowane dochody;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać telefon;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę w Ośnie Lubuskim?

Aby móc pożyczyć pieniądze, w większości przypadków wystarczy tylko posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na konto bankowe. Typowo na decyzję czeka się do pół godziny. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się przykładowo czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji będzie wynosić prowizja, ile kosztuje przedłużenie spłaty.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek stacjonarnych w Ośnie Lubuskim. Ich lokalizacja na planie miasta zaprezentowana jest na końcu.

Czy jest szansa zdobyć pieniądze z ominięciem weryfikacji w BIK?

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych przez opóźnienie w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w trakcie ostatniego pięcioletniego okresu spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie posiadasz zdolności kredytowej i w rezultacie instytucje bankowe wydają decyzję odmowną, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów dłużników. Pomoc zadłużonym opiera się na odstąpieniu od konsultowania rejestrów osób z długami. Wyróżnikiem takiego podejścia jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem sprawdzania BIK możemy pożyczyć chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze mogą również przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. W wyżej wymienionych wariantach badanie zdolności finansowej realizowane jest indywidualnie. W sytuacji posiadania długów przeważnie instytucje bankowe nie chcą pożyczyć pieniędzy. W związku z tym można sprawdzić pożyczki dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się natomiast dane dotyczące weryfikacji baz dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE

Czy można uzyskać środki finansowe z dostawą do domu?

Dostarczanie środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców sposób pozyskiwania środków finansowych. Nie ulega wątpliwości, że jest to przydatne w przypadku małych miejscowości. Formularz można przesłać przez internet. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pożądaną kwotą. Tuż po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć sposobność zapytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (między innymi o jakieś zapisy w umowie). Z racji konieczności zatrudnienia i wynagradzania takiego pracownika trochę większe są koszty. minimalnie wyższy jest koszt. Po pomoc finansową w domu klienta możesz wystąpić do Mikroratki, Bociana i Providenta.

Jak można otrzymać pieniądze na sam dowód?

Uproszczenie formalności jest poszukiwane przez wiele osób. Zakres wymagań jest minimalna. Nie ma potrzeby dostarczać żadnych zaświadczeń dotyczących dochodów, niezależnie od tego, czy rozumiemy przez to wynagrodzenie z etatu, świadczenia emerytalne czy dochody z renty. W celu skorzystania z finansowania wystarczający jest dokument tożsamości, rachunek w banku i telefon komórkowy. Zasadniczo o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości trzeba ubiegać się w taki oto sposób – należy określić kwotę pożyczanych środków oraz długość okresu spłaty pieniędzy. W następnym kroku należy wypełnić formularz wniosku i poczekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Jeśli decyzja będzie pozytywna, pożyczana kwota zostanie przekazana na konto osobiste. Warto jednak mieć świadomość, że pozytywna decyzja kredytowa zależy od sytuacji kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Ośnie Lubuskim

Mapa, którą zamieściliśmy wskazuje miejsca położenia placówek. Kliknij na odpowiedni punkt, aby wyświetlić dane adresowe placówek. W przypadku nakładających się punktów przybliż mapę. Wchodząc na placówkę, w wybranych przypadkach da się przejrzeć opinie napisane przez kredytobiorców.
Placówki pożyczkowe w Ośnie Lubuskim.

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego rozwiązania dobrze będzie poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Winieneś ocenić kilka istotnych rzeczy, odnoszących się do kosztów tego typu zobowiązania.

Na początek oceniaj możliwie dużo prezentowanych usług, ze względu na to że za sprawą tego najpełniej uzyskasz rozeznanie w warunkach finansowania na całym rynku.

Idąc dalej: koniecznie porównaj jaka jest wysokość R.R.S.O.. RRSO to wygodna metoda, żeby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania. Staraj się wybrać propozycję, która posiada możliwie najniższy poziom kosztów. Szczególnie przeanalizuj przestrzeganie zapisów prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wartości pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najkorzystniej jest skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Sprawdź więc, czy firma, w której chciałbyś starać się o pieniądze, zamieszczona jest w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że placówki będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy AASA i Wonga udzielą nam pomocy finansowej całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych zasad jak również dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności oceń koszty przedłużenia zadłużenia. Przeważnie opłata za prolongatę istotnie podwyższa finalny koszt zadłużenia się.

Dodatkowo sensownie jest, abyś czytał dostępne fora zajmujące się parabankami i zweryfikował opinie o instytucji, której usługi rozważasz. Zbytnia liczba niekorzystnych dyskusji powinna wzbudzić Twoją szczególną czujność.

Kolejna kwestia: dopilnuj, aby nie zadłużyć się ponad możliwości. Poddaj analizie swój domowy budżet i sprawdź, czy jesteś w stanie bez problemu zwrócić pożyczone środki. Pamiętaj o tym, iż opóźnienie w spłacie może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim poprosisz o taką formę finansowania, dobrze, żebyś zweryfikował swoje szanse na skorzystanie z pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Swoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów poznasz pobierając raport w witrynie Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na sześc miesięcy możesz taki dokument pobrać bezpłatnie.

I sprawa najistotniejsza: z uwagą przeanalizuj treść umowy zanim ją podpiszesz.

Ufamy, że powyżej zaprezentowane informacje pomogą wytypować instytucję dopasowaną do potrzeb.