Pożyczki Ostrów Mazowiecka

W poniższej tabeli prezentujemy pożyczki udzielane w Ostrowi Mazowieckiej (województwo mazowieckie). Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej zmiany: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują produktów krótkookresowych też mogą liczyć na pomoc. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy formalnościach ograniczonych do minimum. Jej cechą jest uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w paru przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich darmowo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając prowizji oraz oprocentowania. Minimalna wysokość wynosi sto PLN, chociaż czasami przewyższa ona dziesięć tysięcy PLN. Okres spłaty waha się od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na długi okres, rzędu 61 lub 45 dni. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Najniższy wiek wynosi 18 lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców oraz dokładne ich parametry.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Kto może otrzymać pożyczkę w Ostrowi Mazowieckiej?

Pożyczkobiorcy chcący ją otrzymać winny spełniać poniższe warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • mieć polskie obywatelstwo;
  • posiadać udokumentowane dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać telefon;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę w Ostrowi Mazowieckiej?

Aby móc pożyczyć pieniądze, w większości przypadków wystarczające jest tylko posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy. Zasadniczo na decyzję czeka się kwadrans. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się choćby czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji będzie wynosić prowizja, czy jest szansa na przedłużenie spłaty.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek stacjonarnych w Ostrowi Mazowieckiej. Ich lokalizacja na planie miasta zaprezentowana jest w dalszej części.

Czy da się dostać pieniądze z ominięciem weryfikacji w BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych przez poślizg w spłacie kredytu? Jeżeli w ciągu 5 poprzednich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, albo nie masz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego banki wydają decyzję odmowną, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz tego typu. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem polega na rezygnacji z badania rejestrów zadłużonych. Jej główną cechą jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem weryfikacji w BIK możemy pożyczyć na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze powinni także przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. W wyżej wymienionych wariantach każda sytuacja oceniana jest indywidualnie. W sytuacji posiadania długów niejednokrotnie instytucje bankowe nie chcą pożyczyć pieniędzy. W związku z tym warto przejrzeć pożyczki dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo dane dotyczące sprawdzania baz dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE

W jaki sposób otrzymać pieniądze do domu?

Dowóz środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców rodzaj finansowania. Niewątpliwie jest to pomocne na terenach wiejskich. Formularz można przesłać przez internet. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz miał sposobność zapytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (na przykład o jakieś określenia w regulaminie). Z powodu potrzeby zatrudnienia takiego pracownika minimalnie wyższe są koszty. nieznacznie wyższe są koszty. O dostawę pieniędzy do domu klienta możesz poprosić w Mikroratce, Providencie i u Bociana.

W jaki sposób można otrzymać gotówkę na podstawie dowodu osobistego?

Minimalizacja formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Zakres wymagań jest minimalna. Nie ma potrzeby dostarczać jakichkolwiek dokumentów dotyczących dochodów, niezależnie od tego, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, emeryturę czy też świadczenie rentowe. Wnioskowanie o taką usługę nie nastręcza problemów: wystarcza posiadanie telefonu a także rachunek w banku. Zasadniczo o wsparcie finansowe na bazie dokumentu tożsamości trzeba ubiegać się w taki oto sposób – wystarczy podać kwotę pożyczanych środków jak również okres trwania umowy. Potem trzeba wysłać wypełniony wniosek i poczekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Gdy decyzja będzie pozytywna, wnioskowana kwota będzie przekazana na konto osobiste. Należy jednakże mieć świadomość, iż pozytywna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależna jest od sytuacji kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Ostrowi Mazowieckiej

Poniższa mapa wskazuje miejsca położenia placówek. Zaznacz właściwy marker, żeby poznać adres placówki. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, można powiększyć mapę. Klikając na wybraną placówkę, w pewnych przypadkach można zobaczyć oceny wystawione przez konsumentów.
Placówki pożyczkowe w Ostrowi Mazowieckiej.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy najlepiej poprzedzić drobiazgową analizą. Musisz ocenić parę newralgicznych kwestii, dotyczących kosztów tego typu zobowiązania.

W pierwszej kolejności oceniaj możliwie dużo dostępnych usług, ponieważ za sprawą tego pełniej zorientujesz się w sytuacji panującej na rynku tych produktów.

To nie wszystko koniecznie porównaj poziom oprocentowania rzeczywistego. R.R.S.O. jest dobrym sposobem, żeby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która ma możliwie najniższy poziom opłat. Szczególnie oceń zgodność z zapisami prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wartości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najbezpieczniej będzie skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Sprawdź więc, czy firma, w której planujesz zwrócić się o wsparcie, widnieje w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii podmioty będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą Wonga i AASA udzielą nam wsparcia finansowego całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych norm jak również dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie sprawdź opłatę za przedłużenie zadłużenia. Przeważnie prolongatę spłaty znacząco podwyższa całościowy poziom kosztów.

Nadto konieczne jest, żebyś czytał fora dyskusyjne zajmujące się parabankami i przeanalizował uwagi o instytucji, w której chcesz uzyskać pieniądze. Zbyt duża ilość negatywnych opinii musi wzbudzić szczególną uwagę.

Kolejna sprawa: pilnuj, żeby nie zadłużać się powyżej swoich możliwości spłaty. Przeanalizuj Twoje aktualne dochody i wydatki i zdecyduj, czy będziesz w stanie bezproblemowo zwrócić pożyczone środki. Pamiętaj o tym, że niespłacenie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Zanim poprosisz o taki wariant pomocy finansowej, warto, abyś sprawdził swoje szanse na wzięcie pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Twoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych ocenisz pobierając raport ze strony Biura Informacji Kredytowej. Raz na sześc miesięcy możesz taki raport pobrać zupełnie za darmo.

I w końcu sprawa najważniejsza: uważnie przeczytaj treść umowy przed jej podpisaniem.

Ufamy, iż powyżej opublikowane rozwiązania pomogą zdecydować się na instytucję spełniającą potrzeby.