Pożyczki Ożarów Mazowiecki

W poniższym wykazie zamieściliśmy zestawienie pożyczek udzielanych w Ożarowie Mazowieckim (województwo mazowieckie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data aktualizacji: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów z krótkim terminem umowy także mogą liczyć na pomoc. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimalnych formalnościach. Jej cechą jest minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w kilku przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich darmowo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Minimalna kwota wynosi sto PLN, aczkolwiek w niektórych wypadkach przewyższa ona 10 000 złotych. Spłaty należy dokonać w okresie 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy czas - 45 lub 61 dni. Skorzystać z nich może każda osoba dorosła. Najniższy wiek wynosi osiemnaście lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Kto może wziąć pożyczkę w Ożarowie Mazowieckim?

Osoby pragnące skorzystać z wybranej usługi powinny spełniać następujące warunki:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • posiadać obywatelstwo polskie;
  • uzyskiwać dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę w Ożarowie Mazowieckim?

Aby móc skorzystać z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczające jest jedynie posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na konto bankowe. Zasadniczo na decyzję czeka się około kwadransa. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się choćby czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wyniesie prowizja, czy jest szansa na przedłużenie spłaty.

Można ponadto udać się osobiście do jednej z placówek stacjonarnych w Ożarowie Mazowieckim. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została na końcu.

Czy da się zdobyć środki pieniężne bez zaglądania do BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych z powodu opóźnienia w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w trakcie pięciu ostatnich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie posiadasz zdolności finansowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to prawdopodobnie rozważasz usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów dłużników. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem polega na rezygnacji z monitorowania baz zalegających z płatnościami. Kluczową jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez BIK można pożyczyć pieniądze na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie mogą również zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wspomnianych wyżej przypadkach badanie zdolności finansowej realizowane jest w sposób indywidualny. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych przeważnie banki wydają decyzje odmowne. Dlatego też warto przejrzeć pożyczki dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo informacje na temat konsultowania baz osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE

Jak otrzymać środki finansowe z dostawą do domu?

Dowóz pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców tryb pozyskiwania środków finansowych. Zasadniczo jest to użyteczne w przypadku osób starszych. Prośbę o dostarczenie pieniędzy da się wypełnić przez internet. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z wnioskowaną kwotą. Po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz mieć sposobność zapytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (przykładowo o konkretne określenia w umowie). Z powodu potrzeby zatrudnienia i wynagradzania konsultanta nieznacznie większe są koszty. minimalnie wyższy jest koszt. Po gotówkę z dostawą do domu klienta można się udać do Providenta, Bociana lub Mikroratki.

Czy można otrzymać pieniądze na sam dowód?

Minimalizacja formalności jest często poszukiwane. Zakres wymagań jest niewielka. Nie ma konieczności dostarczać jakichkolwiek zaświadczeń dotyczących dochodów, niezależnie od tego, czy rozumiemy przez to wynagrodzenie, świadczenia emerytalne lub rentę. Skorzystanie z takiej usługi jest proste – wystarczający jest aktywny telefon a także rachunek w banku. W większości przypadków o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości trzeba starać się w następujący sposób - wystarczy określić kwotę wnioskowanych środków oraz pożądany okres umowy. Następnie należy wysłać wniosek i czekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W przypadku pozytywnej decyzji, pożyczana kwota będzie przekazana na konto. Trzeba jednakże mieć świadomość, że pozytywna decyzja zależy od sytuacji finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Ożarowie Mazowieckim

Mapa, którą zamieściliśmy przedstawia rozlokowanie placówek. Kliknij na wybrane miejsce, żeby odczytać adres placówki. W razie potrzeby powiększ mapę. Wyświetlając placówkę, w niektórych przypadkach da się sprawdzić opinie wystawione przez internautów.
Placówki pożyczkowe w Ożarowie Mazowieckim.

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z usług finansowych dobrze będzie najpierw poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Dobrze zweryfikować kilka fundamentalnych rzeczy, jakie dotyczą kosztów jej spłaty.

W pierwszym rzędzie zestawiaj jak najwięcej prezentowanych rozwiązań, ze względu na to że za sprawą tego najpełniej uzyskasz rozeznanie w warunkach finansowania na rynku tych produktów.

W drugim kroku obowiązkowo oblicz jaka jest wysokość stopy oprocentowania. Stopa oprocentowania to wygodna droga, aby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania. Staraj się wybrać propozycję, która ma możliwie najniższe oprocentowanie. W szczególności zweryfikuj przestrzeganie zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wartości finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najkorzystniej będzie skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w jakiej planujesz starać się o pieniądze, widnieje w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że instytucje należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak przykładowo Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy AASA i Wonga udzielą nam pomocy finansowej w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie deklarują przestrzeganie etycznych norm jak również dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie oceń koszty przedłużenia zadłużenia. Przeważnie przedłużenie spłaty mocno podraża ogólny koszt zadłużenia się.

Nadto pożądane jest, abyś wertował specjalistyczne witryny zajmujące się rynkiem pozabankowym i poszukiwał opinii o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Duża liczba krytycznych dyskusji winna podwyższyć Twoją nieufność.

Kolejna kwestia: kontroluj, aby nie zadłużać się ponad swoje możliwości finansowe. Poddaj analizie ile zarabiasz oraz ile wydajesz i zdecyduj, czy jesteś w stanie zwrócić pożyczone pieniądze. Pamiętaj o tym, że nieoddanie pieniędzy może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zawnioskujesz o taki rodzaj finansowania, dobrze, abyś zweryfikował swoje szanse na zaciągnięcie kredytu oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Własną sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów zweryfikujesz generując raport ze strony Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na pół roku będziesz w stanie go pobrać zupełnie za darmo.

I sprawa najistotniejsza: z uwagą czytaj umowę przed jej podpisaniem.

Żywimy nadzieję, że opublikowane tutaj wskazówki pomogą wytypować instytucję spełniającą potrzeby.