Zestawienie pożyczek w Pacanowie

Zasadniczo osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z usług dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. Poniżej przedstawiamy ofertę najtańszych biur finansowych. W szczególności można wziąć pod uwagę kilkanaście pożyczek w opublikowanym poniżej naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Pacanowie (województwo świętokrzyskie) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej zmiany: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby poszukujące chwilówki też nie są pozostawieni samym sobie. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimalnych formalnościach. Jej cechą jest minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto nadmienić, że w niektórych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich za darmo. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Minimalna wysokość wynosi sto PLN, chociaż czasami jest ona większa niż dziesięć tysięcy PLN. Spłaty należy dokonać w okresie 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy czas - do 61 dni. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Najniższy wiek wynosi 18 lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców wraz ze szczegółowymi parametrami.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Pacanowie) lub okolicach;
  • jest polskim obywatelem;
  • posiada udokumentowane dochody;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada telefon;
  • jest pełnoletni.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczy posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także telefonu z aktywnym numerem.

Pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek lub w jednej z placówek lokalnych w Pacanowie. Mapa ich rozmieszczenia przedstawiona jest niżej. Przeważnie na decyzję czeka się 15 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się m.in. czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji będzie wynosić prowizja, czy można dokonać przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Usługi pożyczkowe bez zaglądania do BIKu

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy przez poślizg w spłacie zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w ciągu 5 poprzednich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, ewentualnie nie masz zdolności kredytowej i w rezultacie banki wydają decyzję negatywną, to prawdopodobnie planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów dłużników. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem polega na rezygnacji z sprawdzania rejestrów zadłużonych. Wyróżnikiem takiego podejścia jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez weryfikacji w BIK możemy pożyczyć na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie powinni także zainteresować się propozycjami „Bociana”. W wyżej wymienionych wariantach badanie zdolności finansowej realizowane jest w indywidualnym trybie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych często instytucje bankowe odmawiają przyznania środków pieniężnych. Dlatego też można sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia dodatkowo szczegółowe informacje dotyczące konsultowania rejestrów dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Pacanowa i okolic

Dostarczanie środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to dosyć wygodny dla pożyczkobiorców tryb pozyskiwania środków finansowych. Nie ulega wątpliwości, że może to być pomocne w przypadku ludzi starszych. Prośbę o przyjazd przedstawiciela można wysłać za pośrednictwem internetu. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pożądaną kwotą. Tuż po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz miał sposobność podpytania o warunki przed podpisaniem umowy (na przykład o ewentualne niezrozumiałe zapisy w regulaminie czy umowie). Jednak z powodu konieczności zatrudnienia i wynagradzania przedstawiciela nieco wyższy jest koszt. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu osobistego

Gruntowna analiza rynku pożyczkowego wskazuje, że uproszczenie formalności jest poszukiwane przez wiele osób. Liczba wymagań jest ograniczona. Nie ma konieczności dostarczać żadnych zaświadczeń dochodowych, niezależnie od tego, czy chodzi o dochody z pracy na etat, posiadaną emeryturę czy świadczenie rentowe. Celem zaciągnięcia finansowania wystarczający jest dokument tożsamości, konto w banku oraz posiadanie telefonu komórkowego. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości trzeba starać się w taki oto sposób – wystarczy określić wartość pożyczanych środków jak również długość okresu spłaty. W następnym kroku należy wysłać wypełniony wniosek oraz poczekać na decyzję w formie maila lub SMSa. Gdy decyzja będzie pozytywna, żądana kwota zostanie przekazana na rachunek bankowy. Trzeba jednakże mieć świadomość, że pozytywna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależeć będzie od zdolności finansowej.

Adresy biur pożyczkowych

Na terenie miejscowości Pacanów i w okolicach znajduje się kilka placówek. Zaprezentowany plan miasta przedstawia ich umiejscowienie. Kliknij na określony lokalizator, aby zobaczyć dane adresowe placówek. W razie konieczności powiększ mapę. Klikając na wybraną placówkę, w pewnych przypadkach można zobaczyć recenzje wystawione przez konsumentów.

biura pożyczkowe w Pacanowie i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z pożyczki dobrze będzie poprzedzić drobiazgową analizą. Winieneś ocenić kilka elementarnych kwestii, które dotyczą kosztów jej spłaty.

Po pierwsze oceniaj możliwie dużo prezentowanych rozwiązań, dlatego że dzięki temu uzyskasz rozeznanie w sytuacji panującej na całym rynku.

Następnie porównaj wysokość oprocentowania rzeczywistego. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) to przydatny sposób, żeby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania finansowego. Staraj się dokonac wyboru propozycji, która posiada jak najniższy poziom opłat. Co szczególnie ważne, przeanalizuj przestrzeganie przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wartości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najkorzystniej będzie skorzystać z usług sprawdzonych firm. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej zamierzasz starać się o pieniądze, zamieszczona jest w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Pacanów, jak i ogólnopolskich. W powszechnej opinii placówki należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak przykładowo Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy Wonga i AASA pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy muszą przestrzegać etycznych zasad i dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku porównaj koszty przedłużenia zadłużenia. Przeważnie opłata za prolongatę istotnie podwyższa finalny koszt zadłużenia się.

Nadto pożądane jest, byś sprawdzał serwisy internetowe dedykowane rynkowi pozabankowemu i przeanalizował opinie o instytucji, która Cię interesuje. Zbytnia ilość złych dyskusji winna podwyższyć Twoją szczególną czujność.

Następna kwestia: postąp tak, aby nie zadłużyć się powyżej swoich możliwości spłaty. Policz Twoje aktualne dochody i wydatki i zdecyduj, czy jesteś w stanie bez problemu oddać pożyczone pieniądze. Miej świadomość, iż niespłacenie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zdecydujesz się na taką pomoc finansową, warto, żebyś zweryfikował swoje szanse na zaciągnięcie środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Własną sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych ocenisz generując raport ze strony Biura Informacji Kredytowej. Raz na sześc miesięcy możesz taki dokument wygenerować darmowo.

I sprawa najistotniejsza: uważnie przeczytaj zapisy umowy zanim ją podpiszesz.

Żywimy nadzieję, że powyżej opublikowane dane pomogą zdecydować się na instytucję dopasowaną do potrzeb.