Zestawienie najlepszych pożyczek w Piasecznie

Generalnie osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z pożyczek dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. Poniżej znajdziesz ofertę najtańszych biur pożyczkowych. Szczególnie można wziąć pod uwagę kilkanaście tego typu usług zaprezentowanych w opublikowanym tutaj naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Piasecznie (województwo mazowieckie) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej zmiany: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują chwilówki też nie są pozostawieni samym sobie. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimum formalności. Do jej cech zalicza się uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto nadmienić, że w kilku przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich darmowo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając różnych opłat: prowizji oraz oprocentowania. Minimalna kwota to zazwyczaj 100 zł, chociaż czasami bywa ona wyższa niż dziesięć tysięcy złotych. Spłaty należy dokonać w okresie od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na dłuższy czas - 61 lub 45 dni. Skorzystać z nich może każdy pełnoletni. Najniższy próg wiekowy wynosi osiemnaście lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Piasecznie) lub okolicach;
  • posiada obywatelstwo polskie;
  • uzyskuje dochody;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • ma co najmniej 18 lat.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczy posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także telefonu z aktywnym numerem.

Środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy lub w jednej z placówek stacjonarnych w Piasecznie. Mapa ich rozmieszczenia przedstawiona jest w dalszej części. Zasadniczo na decyzję czeka się do pół godziny. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz przykładowo czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wyniesie prowizja, jaki jest koszt przedłużenia spłaty.

Usługi pożyczkowe świadczone bez zaglądania do BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy przez poślizg w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeśli w ciągu 5 poprzednich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, ewentualnie nie masz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego banki wydają decyzję odmowną, to prawdopodobnie planujesz starania o usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów tego rodzaju. Pomoc zadłużonym bazuje na odstąpieniu od sprawdzania rejestrów finansowo zadłużonych. Wyróżnikiem takiego podejścia jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem sprawdzania biku pożyczymy chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze powinni również przyjrzeć się propozycjom Bociana. We wskazanych powyżej propozycjach ocena zdolności finansowej przeprowadzana jest w sposób indywidualny. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych niejednokrotnie banki wydają decyzje odmowne. Dlatego też warto sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się z kolei dane dotyczące sprawdzania baz osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Piaseczna i okolic

Dowóz środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców rodzaj pozyskiwania środków finansowych. W szczególności jest to przydatne w przypadku wsi. Prośbę o dostarczenie pieniędzy da się przesłać przez internet. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z gotówką. Po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz mieć sposobność podpytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (przykładowo o niejasne określenia w umowie czy regulaminie). Z drugiej strony z racji konieczności wynagradzania przedstawiciela nieco wyższe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu

Gruntowna analiza preferencji kredytobiorców dowodzi, że przyspieszenie wydania decyzji to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Ilość formalności jest minimalna. Nie trzeba dostarczać jakichkolwiek zaświadczeń dotyczących dochodów, niezależnie od tego, czy rozumiemy przez to wynagrodzenie z etatu, emeryturę czy rentę. W celu zaciągnięcia finansowania wystarcza dokument potwierdzający tożsamość, rachunek w banku i numer telefonu komórkowego. Generalnie o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości trzeba starać się następująco - powinieneś wybrać wartość pożyczanych środków i czas spłaty. W następnym kroku trzeba wypełnić formularz wniosku i czekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Jeśli decyzja będzie pozytywna, żądana kwota będzie przelana na konto. Warto jednak pamiętać, iż pozytywna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego często zależy od zdolności kredytowej.

Plan rozmieszczenia biur pożyczkowych

Na terenie miejscowości Piaseczno i w okolicach znajduje się kilka placówek. Plan miasta przedstawiony poniżej przedstawia ich położenie. Kliknij na wybrane miejsce, aby odczytać dane adresowe placówek. W razie potrzeby można przybliżyć widok. Wyświetlając placówkę, w niektórych przypadkach można przeczytać oceny wystawione przez kredytobiorców.

biura pożyczkowe w Piasecznie i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze finansowania najlepiej poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Powinieneś sprawdzić kilka nadrzędnych kwestii, dotyczących kosztów spłaty.

Na początek porównaj możliwie dużo proponowanych usług, jako że dzięki temu rozeznasz się w sytuacji panującej na rynku tych produktów.

W drugim kroku bezwzględnie porównaj jaka jest wysokość stóp procentowych. Stopa RRSO to wygodna metoda, aby błyskawicznie porównać koszta zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby dokonac wyboru propozycji, która ma możliwie najniższe oprocentowanie. Szczególnie przeanalizuj przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% kwoty pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najbezpieczniej jest skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w jakiej chciałbyś zwrócić się o wsparcie, znajduje się w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Piaseczno, jak i ogólnopolskich. Uważa się, że podmioty będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą AASA i Wonga pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy deklarują przestrzeganie etycznych zasad jak również dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie oszacuj koszty przedłużenia zadłużenia. Często opłata za późniejszą spłatę istotnie podwyższa finalny koszt zadłużenia się.

Również konieczne jest, żebyś analizował fachowe fora traktujące o usługach pozabankowych i przeszukał wypowiedzi o instytucji, która Cię interesuje. Zbytnia liczba nieprzychylnych opinii winna podwyższyć Twoją szczególną nieufność.

Po piąte zrób tak, aby nie powiększyć zadłużenia ponad możliwości finansowe. Policz ile zarabiasz oraz ile wydajesz i zdecyduj, czy jesteś zdolny bezproblemowo oddać pożyczoną gotówkę. Miej świadomość, iż nieoddanie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zdecydujesz się na taki rodzaj finansowania, dobrze, żebyś zweryfikował swoje szanse na wzięcie środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych zweryfikujesz pobierając raport na stronie Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na sześc miesięcy będziesz w stanie go wygenerować bez kosztów.

I w końcu sprawa najważniejsza: z uwagą przeczytaj zapisy umowy przed jej podpisaniem.

Wierzymy, że powyżej opublikowane dane pomogą zdecydować się na instytucję dostosowaną do wymagań.