Pożyczki Piotrków Kujawski

W tabeli poniżej zaprezentowaliśmy pożyczki udzielane w Piotrkowie Kujawskim (województwo kujawsko-pomorskie). Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Dane zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów krótkoterminowych również mogą liczyć na pomoc. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimalnych formalnościach. Jej istotną cechą jest minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w wybranych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Najniższa wysokość to raptem 100 zł, choć w pewnych przypadkach przewyższa ona dziesięć tysięcy złotych. Na spłatę będziesz miał od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na dłuższy czas, rzędu 45 lub 61 dni. Skorzystać z nich może każda osoba dorosła. Minimalny próg wiekowy wynosi osiemnaście lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców wraz z aktualną charakterystyką.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Kto może otrzymać pożyczkę w Piotrkowie Kujawskim?

Osoby planujące ją otrzymać powinny spełniać poniższe warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • posiadać obywatelstwo polskie;
  • posiadać udokumentowane dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • być pełnoletnie.

Jak wziąć pożyczkę w Piotrkowie Kujawskim?

Do pożyczenia środków pieniężnych, w większości przypadków wystarczające jest jedynie posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek. Typowo na decyzję czeka się kwadrans. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się m.in. czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wynosi prowizja, czy można dokonać przedłużenia spłaty.

Można ponadto udać się osobiście do jednej z placówek stacjonarnych w Piotrkowie Kujawskim. Mapa ich rozmieszczenia przedstawiona jest na samym dole.

Czy jest szansa otrzymać gotówkę bez zaglądania do BIK?

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy przez opóźnienie w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeśli w ciągu ostatniego pięcioletniego okresu spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie posiadasz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to prawdopodobnie rozważasz usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów tego typu. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem polega na rezygnacji z konsultowania rejestrów zalegających z długami. Jej główną cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Z pominięciem weryfikacji w biku pożyczymy chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie mogą również przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. We wspomnianych wyżej przypadkach ocena zdolności kredytowej dokonywana jest w indywidualnym trybie. W przypadku posiadania zadłużenia przeważnie banki odmawiają przyznania środków pieniężnych. Dlatego też warto przejrzeć pożyczki dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się z kolei dane dotyczące konsultowania baz dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE

Jak otrzymać gotówkę do domu?

Dowóz pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to dosyć wygodny dla pożyczkobiorców sposób pozyskiwania środków finansowych. Nie ulega wątpliwości, że może to być pomocne w przypadku terenów wiejskich. Prośbę o przyjazd przedstawiciela można przesłać drogą internetową. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pożądaną kwotą. Tuż po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz miał sposobność zapytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (np. o konkretne zapisy w umowie czy regulaminie). Z powodu konieczności zatrudnienia i wynagradzania przedstawiciela trochę większe są koszty. nieco wyższy jest koszt. Po gotówkę z dostawą do domu klienta można się udać do Providenta, Bociana lub Mikroratki.

W jaki sposób dostać gotówkę na sam dowód?

Uproszczenie formalności jest poszukiwane przez wiele osób. Zakres formalności jest ograniczona. Nie ma potrzeby dostarczać odpowiednich dokumentów o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o dochody z umowy o pracę, świadczenie emerytalne czy świadczenie rentowe. Do zaciągnięcia finansowania wystarcza dokument tożsamości, rachunek bankowy oraz telefon komórkowy. Generalnie o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości trzeba starać się w taki oto sposób – należy podać kwotę wnioskowanych środków oraz długość okresu spłaty pożyczonych środków. W następnym kroku należy wysłać wypełniony wniosek oraz oczekiwać na decyzję w formie maila lub SMSa. Jeśli decyzja będzie pozytywna, wnioskowana kwota zostanie przelana na konto osobiste. Należy jednak pamiętać, iż pozytywna decyzja zależeć będzie od zdolności kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Piotrkowie Kujawskim

Zaprezentowany plan miasta zawiera miejsca położenia placówek. Kliknij na właściwy lokalizator, żeby sprawdzić adres placówki. W razie konieczności powiększ mapę. Wyświetlając placówkę, w niektórych przypadkach można przejrzeć oceny wystawione przez internautów.
Placówki pożyczkowe w Piotrkowie Kujawskim.

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z usług finansowych należy poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Musisz zwrócić uwagę na kilka nadrzędnych kwestii, które dotyczą kosztów tego typu zobowiązania.

Bezwzględnie poznaj jak najwięcej dostępnych rozwiązań, jako że za sprawą tego najpełniej uzyskasz rozeznanie w warunkach finansowania w skali całego rynku.

Po drugie poznaj poziom RRSO. R.R.S.O. jest łatwą drogą, aby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania finansowego. Postaraj się dokonac wyboru propozycji, która posiada jak najniższe oprocentowanie. Co istotne, przeanalizuj przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wartości finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najbezpieczniej jest skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w której chciałbyś zwrócić się o wsparcie, znajduje się w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii firmy będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, przykładowo Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą Wonga i AASA udzielają pomocy finansowej w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy muszą przestrzegać etycznych norm jak również dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie porównaj koszty prolongaty długu. Z reguły opóźnienie spłaty istotnie podraża ogólny poziom kosztów.

Także dobrym rozwiązaniem jest, abyś czytał specjalistyczne witryny zajmujące się rynkiem pozabankowym i śledził opinie o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Dominująca liczba negatywnych opinii powinna wzbudzić Twoją czujność.

Kolejna sprawa: zrób tak, żeby nie spowodować zadłużenia powyżej swoich możliwości spłaty. Oceń należycie swój domowy budżet i zdecyduj, czy będziesz w stanie bez problemu spłacić pożyczone środki. Pamiętaj o tym, że nieoddanie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Zanim poprosisz o taki rodzaj finansowania, dobrze, abyś zweryfikował swoje szanse na zaciągnięcie gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Swoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów ocenisz pobierając raport w witrynie Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na sześc miesięcy możesz taki raport wygenerować bezpłatnie.

I pamiętaj: uważnie przeanalizuj zapisy umowy zanim ją podpiszesz.

Mamy nadzieję, iż powyżej opublikowane rozwiązania pomogą zdecydować się na instytucję spełniającą potrzeby.