Pożyczki Piotrków Kujawski

Zasadniczo osoby chcące zdobyć pieniądze mogą skorzystać z usług dostępnych w instytucjach pożyczkowych. W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę najtańszych firm finansowych. W szczególności warto wziąć pod uwagę pożyczki dostępne w znajdującym się poniżej naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Piotrkowie Kujawskim (województwo kujawsko-pomorskie) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej modyfikacji: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują chwilówki też nie są pozostawieni samym sobie. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na 30 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimalnych formalnościach. Jej cechą jest ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w wybranych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich bezpłatnie. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem oprocentowania oraz prowizji. Najniższa wysokość to zazwyczaj sto zł, choć w pewnych przypadkach bywa ona wyższa niż dziesięć tysięcy złotych. Okres spłaty waha się 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na ponad miesiąc, rzędu 61 lub 45 dni. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Minimalny próg wiekowy wynosi 18 lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców a także kluczowe ich wskaźniki.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Piotrkowie Kujawskim) lub okolicach;
  • ma polskie obywatelstwo;
  • uzyskuje dochody;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • jest dorosły.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczy posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także telefonu z aktywnym numerem.

Środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy lub w jednej z placówek stacjonarnych w Piotrkowie Kujawskim. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została na końcu. Zasadniczo na decyzję czeka się 15 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się dla przykładu czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wynosi prowizja, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Usługi pożyczkowe świadczone bez sprawdzania BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy przez poślizg w spłacie kredytu? Jeżeli w czasie pięciu ostatnich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie posiadasz zdolności kredytowej i w rezultacie banki wydają decyzję odmowną, to prawdopodobnie planujesz starania o usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz zadłużonych. Pomoc zadłużonym bazuje na odstąpieniu od badania rejestrów bazodanowych osób zadłużonych. Jej główną cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Z pominięciem sprawdzania biku pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze powinni również zainteresować się propozycjami „Bociana”. We wskazanych powyżej propozycjach ocena zdolności kredytowej dokonywana jest w sposób indywidualny. W sytuacji posiadania długów najczęściej banki odmawiają przyznania środków pieniężnych. W związku z tym można przejrzeć pożyczki dla osób zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się z kolei dane dotyczące weryfikacji rejestrów dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Piotrkowa Kujawskiego i okolic

Dowiezienie środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców wariant pozyskiwania środków finansowych. Nie ulega wątpliwości, że jest to wygodne w przypadku małych miejscowości. Prośbę o przyjazd przedstawiciela da się przesłać drogą internetową. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pieniędzmi. Tuż po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć możliwość podpytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (np. o niejasne określenia w umowie czy regulaminie). Jednak ze względu na konieczność zatrudnienia przedstawiciela nieznacznie większe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na sam dowód

Bliższa analiza rynku pożyczkowego wskazuje, że uproszczenie formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Zakres formalności jest niewielka. Nie ma potrzeby dostarczać odpowiednich dokumentów dochodowych, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę wynagrodzenie, świadczenia emerytalne lub dochody z renty. W celu zaciągnięcia finansowania wystarcza dokument tożsamości, konto osobiste jak również numer telefonu komórkowego. Zasadniczo o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości należy ubiegać się w następujący sposób - należy wybrać wartość pieniędzy jak również okres trwania umowy. W następnym kroku należy wysłać wypełniony wniosek i oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Gdy decyzja będzie pozytywna, żądana kwota będzie przelana na rachunek bankowy. Warto jednakże pamiętać, że pomyślna decyzja kredytowa często zależy od zdolności kredytowej.

Umiejscowienie instytucji pożyczkowych

Na terenie miejscowości Piotrków Kujawski i w okolicach znajduje się kilka placówek. Zaprezentowany plan miasta wskazuje ich umiejscowienie. Kliknij na odpowiedni znacznik, aby odczytać dane adresowe placówek. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, powiększ mapę. Wchodząc na placówkę, w pewnych przypadkach można zobaczyć opinie napisane przez internautów.

biura pożyczkowe w Piotrkowie Kujawskim i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze finansowania najlepiej najpierw poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Powinieneś zweryfikować parę elementarnych rzeczy, które dotyczą kosztów tego typu zobowiązania.

Po pierwsze poznaj jak najwięcej proponowanych rozwiązań, ponieważ dzięki temu najlepiej uzyskasz orientację w warunkach finansowania w kraju.

Dalej: oceń wysokość RRSO. RRSO to wygodna droga, żeby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania finansowego. Postaraj się wybrać propozycję, która ma możliwie jak najniższy poziom opłat. Co szczególnie ważne, sprawdź przestrzeganie zapisów prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wysokości pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najkorzystniej jest skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w której chcesz starać się o pieniądze, wykazana jest w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Piotrków Kujawski, jak i ogólnopolskich. Uważa się, że podmioty będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, przykładowo Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy Wonga i AASA pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie zobowiązane są przestrzegać etycznych norm oraz dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie poznaj opłatę za przedłużenie zadłużenia. Z reguły opłata za prolongatę bardzo podraża całościowy koszt.

Nadto pożądane jest, byś studiował portale internetowe zajmujące się rynkiem pozabankowym i prześledził wypowiedzi o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Przeważająca ilość nieprzychylnych dyskusji musi zwiększyć Twoją czujność.

Po piąte postąp tak, żeby nie powiększyć zadłużenia powyżej swoich możliwości spłaty. Poddaj analizie Twój budżet domowy i sprawdź, czy będziesz w stanie bez problemu zwrócić pożyczoną gotówkę. Miej świadomość, że opóźnienie w spłacie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim poprosisz o taką formę finansowania, warto, abyś sprawdził swoje szanse na wzięcie pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych ocenisz pobierając raport w witrynie Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na sześc miesięcy będziesz w stanie taki raport wygenerować darmowo.

I sprawa najistotniejsza: z uwagą czytaj umowę zanim ją podpiszesz.

Ufamy, iż opublikowane tutaj wytyczne pozwolą wybrać instytucję spełniającą potrzeby.