Zestawienie pożyczek w Piotrkowie Trybunalskim

Generalnie osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z pożyczek dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. Poniżej znajdziesz ofertę najtańszych biur pożyczkowych. Szczególnie można wziąć pod uwagę kilkanaście tego typu usług zaprezentowanych w znajdującym się poniżej naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Piotrkowie Trybunalskim (województwo łódzkie) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej modyfikacji: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby szukające chwilówki też mogą liczyć na pomoc. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na 30 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimum formalności. Jej istotną cechą jest ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w kilku przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich darmowo. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając różnych opłat: związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Najniższa wysokość to zazwyczaj sto PLN, choć w pewnych przypadkach przewyższa ona 10 000 PLN. Na spłatę będziesz miał od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy w większym wymiarze czasowym - 61 lub 45 dni. Skorzystać z nich może każda osoba dorosła. Najniższy próg wiekowy to 18 lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Piotrkowie Trybunalskim) lub okolicach;
  • ma polskie obywatelstwo;
  • posiada udokumentowane dochody;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • jest pełnoletni.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczające jest posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także aktywnego numeru telefonu.

Środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy lub w jednej z placówek lokalnych w Piotrkowie Trybunalskim. Ich lokalizacja na planie miasta zaprezentowana jest na samym dole. Typowo na decyzję czeka się około piętnastu minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się między innymi czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji będzie wynosić prowizja, czy jest szansa na przedłużenie spłaty zobowiązania pieniężnego.

Usługi pożyczkowe świadczone bez zaglądania do BIKu

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych przez opóźnienie w spłacie zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w ciągu ostatniego pięcioletniego okresu spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, albo nie masz zdolności finansowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, wtedy zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów tego rodzaju. Pomoc zadłużonym opiera się na odstąpieniu od sprawdzania rejestrów osób zadłużonych. Wyróżnikiem takiego podejścia jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Z pominięciem weryfikacji w BIK możemy pożyczyć na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze powinni również przyjrzeć się propozycjom Bociana. We wspomnianych wyżej przypadkach badanie zdolności finansowej realizowane jest w sposób indywidualny. W sytuacji posiadania długów przeważnie instytucje bankowe nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też warto sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo dane na temat konsultowania rejestrów osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Piotrkowa Trybunalskiego i okolic

Dowóz środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to dosyć wygodny dla pożyczkobiorców rodzaj pożyczania. Nie ulega wątpliwości, że jest to wygodne w przypadku ludzi starszych. Prośbę o dostarczenie pieniędzy da się przesłać za pośrednictwem internetu. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pożądaną kwotą. Po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć sposobność podpytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (przykładowo o niejasne określenia w regulaminie). Jednak z powodu potrzeby zatrudnienia i wynagradzania przedstawiciela trochę większe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na sam dowód osobisty

Szczegółowa analiza preferencji kredytobiorców wskazuje, iż ograniczenie wymagań ze strony pożyczkodawcy jest często poszukiwane. Liczba formalności jest minimalna. Nie trzeba dostarczać odpowiednich dokumentów o dochodach, niezależnie od tego, czy rozumiemy przez to dochody z pracy na etat, emeryturę czy rentę. Ubieganie się o taką usługę nie nastręcza problemów: wystarcza posiadanie telefonu a także konto w banku. Przeważnie o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości należy starać się w następujący sposób - powinieneś wybrać wartość pieniędzy jak również okres spłaty długu. W następnym kroku należy wysłać wniosek oraz poczekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Gdy decyzja będzie pozytywna, potrzebna kwota będzie przelana na konto. Należy jednakże pamiętać, iż pozytywna decyzja zależeć będzie od sytuacji finansowej.

Lokalizacja firm pożyczkowych

Na terenie miejscowości Piotrków Trybunalski i w okolicach znajduje się kilka placówek. Zaprezentowany plan miasta przedstawia ich lokalizację. Zaznacz właściwy lokalizator, żeby zobaczyć adres. W razie potrzeby można przybliżyć widok. Klikając na wybraną placówkę, w wybranych przypadkach da się przeczytać opinie napisane przez internautów.

biura pożyczkowe w Piotrkowie Trybunalskim i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze finansowania najlepiej najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Powinieneś zwrócić uwagę na parę arcyważnych kwestii, które dotyczą kosztów spłaty zobowiązania.

W pierwszym rzędzie porównuj możliwie dużo proponowanych rozwiązań, ze względu na to że za sprawą tego lepiej zorientujesz się w sytuacji panującej w kraju.

Idąc dalej: obowiązkowo oszacuj poziom stopy oprocentowania. RRSO jest skuteczną metodą, żeby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania. Postaraj się wybrać propozycję, która ma możliwie jak najniższy poziom opłat. W szczególności oceń przestrzeganie przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wysokości finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najlepiej jest skorzystać z usług sprawdzonych firm. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w której planujesz starać się o pieniądze, wykazana jest w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Piotrków Trybunalski, jak i ogólnopolskich. Istnieje przekonanie, że biura należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, przykładowo Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą AASA i Wonga pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy muszą przestrzegać etycznych norm i dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie oceń koszty przedłużenia spłaty. Z reguły opłata za prolongatę bardzo podwyższa całościowy poziom kosztów.

Ponadto pożądane jest, żebyś studiował dostępne fora poświęcone usługom pozabankowym i prześledził uwagi o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Przeważająca ilość złych dyskusji powinna zwiększyć Twoją uwagę.

Następna kwestia: zrób tak, aby nie powiększyć zadłużenia ponad możliwości. Poddaj analizie Twoje aktualne dochody i wydatki i sprawdź, czy będziesz w stanie bezproblemowo oddać pożyczone środki. Pamiętaj o tym, iż nieoddanie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Zanim poprosisz o taką formę finansowania, warto, abyś zweryfikował swoje szanse na skorzystanie z pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Twoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych poznasz pobierając raport na stronie BIKu. Raz na pół roku możesz taki raport pobrać bez ponoszenia kosztów.

I sprawa najistotniejsza: uważnie przeczytaj zapisy umowy zanim ją podpiszesz.

Mamy nadzieję, iż powyższe dane pozwolą wytypować instytucję spełniającą wymagania.