Zestawienie najlepszych pożyczek w Płońsku

Zasadniczo osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z pożyczek dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. Poniżej prezentujemy ofertę najtańszych biur finansowych. W szczególności można wziąć pod uwagę kilkanaście tego typu usług zaprezentowanych w znajdującym się poniżej naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Płońsku (województwo mazowieckie) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej modyfikacji: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują chwilówki także mogą znaleźć coś dla siebie. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin z minimum formalności. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimum formalności. Jej cechą jest uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto nadmienić, że w niektórych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich bezpłatnie. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając różnych opłat: związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Najniższa wysokość to zazwyczaj 100 złotych, aczkolwiek w niektórych wypadkach jest ona większa niż 10 000 PLN. Na spłatę będziesz miał 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na długi okres - 45 lub 61 dni. Skorzystać z nich może każda osoba dorosła. Minimalny wiek wynosi osiemnaście lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców wraz ze szczegółowymi parametrami.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Płońsku) lub okolicach;
  • posiada obywatelstwo polskie;
  • uzyskuje dochody;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada telefon;
  • jest pełnoletni.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczające jest posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto aktywnego numeru telefonu.

Środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek lub w jednej z placówek lokalnych w Płońsku. Mapa ich rozmieszczenia zaprezentowana jest w dalszej części. Przeważnie na decyzję czeka się piętnaście minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz choćby czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wyniesie prowizja, czy jest szansa na przedłużenie spłaty.

Usługi pożyczkowe świadczone bez sprawdzania BIKu

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy przez poślizg w spłacie zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w czasie pięciu ostatnich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, albo nie posiadasz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe wydają decyzję odmowną, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów tego rodzaju. Pomoc zadłużonym opiera się na rezygnacji z badania baz zadłużonych. Wyróżnikiem takiego podejścia jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem weryfikacji w BIK pożyczymy chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze mogą również przyjrzeć się propozycjom Bociana. We wspomnianych wyżej przypadkach ocena zdolności finansowej przeprowadzana jest w sposób indywidualny. W przypadku posiadania zadłużenia niejednokrotnie banki nie chcą pożyczyć pieniędzy. W związku z tym można sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się z kolei informacje na temat konsultowania rejestrów osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Płońska i okolic

Dowóz środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców wariant finansowania. Zasadniczo może to być użyteczne w przypadku wsi. Prośbę o przyjazd przedstawiciela można wysłać za pośrednictwem internetu. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Tuż po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć możliwość zapytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (np. o szczególne określenia w regulaminie czy umowie). Jednak ze względu na konieczność zatrudnienia i wynagradzania konsultanta minimalnie wyższe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu osobistego

Szczegółowa analiza rynku pozabankowego dowodzi, że ograniczenie formalności jest często poszukiwane. Liczba wymagań jest ograniczona. Nie ma konieczności dostarczać żadnych dokumentów o dochodach, niezależnie od tego, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, posiadaną emeryturę lub świadczenie rentowe. Celem skorzystania z finansowania wystarcza dokument potwierdzający tożsamość, rachunek bankowy i telefon komórkowy. Zasadniczo o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości trzeba ubiegać się następująco - wystarczy wybrać wartość pożyczanych środków jak również okres spłaty pieniędzy. Następnie trzeba wypełnić formularz wniosku oraz czekać na decyzję w formie maila lub SMSa. W przypadku pozytywnej decyzji, potrzebna kwota będzie przekazana na konto osobiste. Warto jednakże pamiętać, że pomyślna decyzja kredytowa zależeć będzie od zdolności finansowej.

Lokalizacja biur pożyczkowych

Na terenie miejscowości Płońsk i w okolicach znajduje się kilka placówek. Mapa, którą zamieściliśmy przedstawia ich lokalizację. Kliknij na wybrany punkt, aby zobaczyć dane adresowe placówek. W razie konieczności przybliż mapę. Klikając na wybraną placówkę, w wybranych przypadkach da się przeczytać recenzje napisane przez kredytobiorców.

biura pożyczkowe w Płońsku i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego finansowania powinieneś poprzedzić drobiazgową analizą. Powinieneś ocenić parę ważnych rzeczy, które odnoszą się do kosztów takich produktów.

W pierwszym rzędzie porównuj możliwie dużo proponowanych usług, ponieważ dzięki takiemu podejściu lepiej uzyskasz orientację w sytuacji panującej w skali całego rynku.

Następnie koniecznie sprawdź skalę stopy oprocentowania. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) jest skuteczną metodą, aby błyskawicznie porównać koszta zobowiązania. Staraj się dokonac wyboru propozycji, która posiada jak najniższe oprocentowanie. Szczególnie przeanalizuj zgodność z zapisami ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wysokości pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najkorzystniej jest skorzystać z usług wiarygodnych firm. Sprawdź więc, czy firma, w której zamierzasz starać się o pieniądze, znajduje się w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Płońsk, jak i ogólnopolskich. W powszechnej opinii biura będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak przykładowo Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy AASA i Wonga pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie zobowiązane są przestrzegać etycznych norm i dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie oceń koszt prolongowania spłaty. Niejednokrotnie prolongata istotnie podraża całościowy poziom kosztów.

Ponadto warto, żebyś odwiedzał fachowe strony poświęcone usługom pozabankowym i sprawdził opinie o instytucji, której usługi rozważasz. Przeważająca liczba nieprzychylnych dyskusji musi wzbudzić Twoją szczególną nieufność.

Kolejna sprawa: postępuj tak, aby nie zadłużyć się ponad swoje możliwości finansowe. Przeanalizuj swój domowy budżet i zdecyduj, czy będziesz w stanie bez problemu oddać pożyczoną gotówkę. Nie zapominaj o tym, że nieoddanie pieniędzy może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zdecydujesz się na taki rodzaj finansowania, dobrze, żebyś ocenił swoje szanse na wzięcie środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych zweryfikujesz pobierając raport w witrynie Biura Informacji Kredytowej. Raz na sześc miesięcy będziesz w stanie go pobrać bezpłatnie.

I w końcu sprawa najważniejsza: z uwagą czytaj zapisy umowy przed jej podpisaniem.

Mamy nadzieję, iż powyższe porady pomogą wytypować instytucję spełniającą wymagania.