Pożyczki Polanów

Poniżej znajdziesz usługi pożyczkowe dostępne w firmach pozabankowych. W szczególności warto przeanalizować pożyczki przedstawione w znajdującym się tu zestawieniu. Spełniający warunki klienci mogą je otrzymać zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Polanowie (województwo zachodniopomorskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data aktualizacji: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują produktów krótkookresowych również nie są pozostawieni samym sobie. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na kilkanaście dni lub miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimum formalności. Do jej istotnych cech zalicza się minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto dodać, że w wybranych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich za darmo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Minimalna wysokość wynosi 100 zł, choć w pewnych przypadkach jest ona większa niż 10 000 złotych. Na zwrot środków jest od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na długi okres, rzędu do 61 dni. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Minimalny wiek to osiemnaście lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Kto może otrzymać pożyczkę? Wymagania dla osób mieszkających w Polanowie

Pożyczkobiorcy chcący ją otrzymać powinny spełniać następujące warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • posiadać obywatelstwo polskie;
  • dysponować dochodami udokumentowanymi;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • być pełnoletnie.

Jak wziąć pożyczkę? Bez wychodzenia z domu lub w placówce w Polanowie

Aby móc skorzystać z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczy jedynie posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na konto bankowe. Przeważnie na decyzję czeka się piętnaście minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się na przykład czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wynosi prowizja, czy jest możliwość przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Można ponadto udać się osobiście do jednej z placówek stacjonarnych w Polanowie. Mapa ich rozmieszczenia zamieszczona została niżej.

Czy można uzyskać środki pieniężne bez weryfikacji BIK?

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy przez poślizg w spłacie kredytu? W przypadku, gdy w trakcie ostatniego pięcioletniego okresu spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, ewentualnie nie posiadasz zdolności finansowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe wydają decyzję odmowną, to prawdopodobnie planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz tego rodzaju. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na rezygnacji z monitorowania rejestrów bazodanowych zalegających z długami. Zasadniczą jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem sprawdzania BIK możemy pożyczyć chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie mogą dodatkowo zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wskazanych powyżej propozycjach badanie zdolności finansowej realizowane jest indywidualnie. W przypadku posiadania zadłużenia najczęściej instytucje bankowe odmawiają przyznania środków pieniężnych. Dlatego też warto przejrzeć pożyczki dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo dane dotyczące weryfikacji rejestrów dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE

Jak zdobyć pieniądze z dostawą do domu?

Dowóz pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców wariant pożyczania. Niewątpliwie może to być przydatne w przypadku małych miejscowości. Prośbę o dostarczenie pieniędzy można wysłać za pośrednictwem internetu. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Tuż po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć sposobność zapytania o warunki przed podpisaniem umowy (między innymi o szczególne zapisy w regulaminie czy umowie). Ze względu na potrzebę zatrudnienia i wynagradzania konsultanta nieco wyższe są koszty. nieznacznie wyższe są koszty. O dostawę pieniędzy do domu klienta możesz poprosić w Mikroratce, Providencie i u Bociana.

Co zrobić, aby dostać pomoc finansową na dowód osobisty?

Uproszczenie formalności jest poszukiwane przez wiele osób. Ilość wymaganych formalności jest ograniczona. Nie trzeba przedstawiać odpowiednich dokumentów dochodowych, niezależnie od tego, czy rozumiemy przez to wynagrodzenie, emeryturę czy też dochody z renty. Do zaciągnięcia finansowania wystarczający jest dokument potwierdzający tożsamość, rachunek w banku i dodatkowo numer telefonu komórkowego. W większości przypadków o wsparcie finansowe na bazie dokumentu tożsamości można starać się następująco - powinieneś podać wartość potrzebnych środków i długość okresu trwania zobowiązania. Następnie należy wypełnić wniosek i czekać na decyzję w formie maila lub SMSa. W sytuacji pozytywnej decyzji, wnioskowana kwota będzie przekazana na konto bankowe. Należy jednakże mieć świadomość, że pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależeć będzie od zdolności kredytowej.

Adresy firm pożyczkowych w Polanowie

Plan miasta przedstawiony poniżej wskazuje umiejscowienie placówek. Zaznacz wybrany znacznik, żeby wyświetlić adres placówki. W przypadku nakładających się punktów można powiększyć mapę. Klikając na wybraną placówkę, w niektórych przypadkach można przejrzeć opinie wystawione przez internautów.
Firmy pożyczkowe w Polanowie.

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z usług finansowych dobrze będzie najpierw poprzedzić drobiazgową analizą. Warto ocenić parę kluczowych rzeczy, jakie dotyczą kosztów takich produktów.

W pierwszej kolejności zestawiaj możliwie dużo proponowanych usług, ze względu na to że za sprawą tego najpełniej zorientujesz się w warunkach finansowania na rynku finansowym.

Idąc dalej: koniecznie sprawdź wysokość stóp procentowych. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) to wygodny sposób, aby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania. Staraj się dokonac wyboru propozycji, która ma możliwie jak najniższe oprocentowanie. Co szczególnie ważne, zweryfikuj zgodność z zapisami prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wysokości pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najlepiej będzie skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w której chcesz zwrócić się o wsparcie, widnieje w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że instytucje należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy Wonga i AASA udzielą nam wsparcia finansowego całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych zasad jak również dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku sprawdź koszty prolongaty zadłużenia. Często opłata za prolongatę wydatnie podraża finalny koszt zadłużenia się.

Po czwarte dobrze, byś wertował specjalistyczne witryny poświęcone parabankom i prześledził uwagi o instytucji, która Cię interesuje. Zbyt duża ilość negatywnych dyskusji musi zwiększyć Twoją szczególną uwagę.

Po piąte pilnuj, żeby nie powiększyć zadłużenia powyżej swoich możliwości spłaty. Przeanalizuj Twoje aktualne dochody i wydatki i sprawdź, czy będziesz w stanie bez problemu oddać pożyczoną gotówkę. Pamiętaj o tym, iż niespłacenie pieniędzy może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zdecydujesz się na taki wariant pomocy finansowej, dobrze, żebyś ocenił swoje szanse na skorzystanie z środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Twoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych ocenisz generując raport na stronie Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na pół roku będziesz w stanie taki raport wygenerować bez ponoszenia kosztów.

I sprawa najistotniejsza: z uwagą czytaj umowę zanim ją podpiszesz.

Wierzymy, że powyższe wskazówki pomogą wytypować instytucję dopasowaną do potrzeb.